Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Nie widzialam.wpisu. ja zrobie chetnie ale wieczorem ;)

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, jeśli potrzebna pomoc w ogłoszeniach, to ja pomogę chętnie zawstydzony.gif 

Tak,jest potrzebna pomoc w ogłaszaniu Aleksa,cudnego pieska.Ja spłodziłam tylko OLX na Wrocław.Ciężko mi to idzie.Potrzebne jest jeszcze kilka na ościenne miasta.Link do ogłoszenia jest na 1 str.w poście informacyjnym i tekst.Kilka zdjęć wsiąkło ale to są zdjęcia z Radys z długą sierścią jak wygoglowałam je to tam są.Nie mam pojęcia dlaczego znikły z wątku.

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.I jeszcze potrzeba mi dla Lemi bo Holi raczej będzie miała fajny domek,trafi w przyzwoite warunki,jutro wizyta p/a.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.I jeszcze potrzeba mi dla Lemi

Anulko, to ja zrobię i dla Aleksa i dla Lemi. Napisz mi tylko na jakie miasta. Jak wrócę ze spaceru z Kazankiem, to usiądę, przeczytam opisy, pobiore zdjęcia i napiszę. 

Gotowe teksty wrzucę na wątki słodziaków do akceptacji.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, to ja zrobię i dla Aleksa i dla Lemi. Napisz mi tylko na jakie miasta. Jak wrócę ze spaceru z Kazankiem, to usiądę, przeczytam opisy, pobiore zdjęcia i napiszę. 

Gotowe teksty wrzucę na wątki słodziaków do akceptacji.

Asiu,stokrotne dzięki.W poście informacyjnym są opisy Hani wstawione na temat psiaków,nie trzeba biegać po wątku,no jedynie za zdjęciami ale wątki są krótkie.Potrzeba na Poznań,Katowice,Gorzów Wlkp.

Bardzo zależy mi na Poznaniu bo tam mamy sporo psiaków już zaadoptowanych.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo zależy mi na Poznaniu

To wrzucam na Poznań. 

Anulko, taki tekst napisałam. jesli ok, to zaraz umieszczę na olx

Poznaj Aleksa, daj mu dom, adoptuj!

Oto Aleks, przecudnej urody pies, który wygląda przepięknie zarówno w dłuższej jak i w krótszej fryzurze. Jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie"!

Aleks ma około 3 lata i jest w typie teriera o dłuższej sierści. To wspaniały, mądry i wpatrzony w opiekuna psiak. Zawsze chce być blisko człowieka, zawsze chętnie pójdzie na spacer. Uwielbia aportowanie, piłeczki i inne psie zabawki. Lubi towarzystwo dzieci. Dogaduje się ze zwierzętami, chętne się z nimi bawi, nie wykazuje agresji. Pięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu, nie niszczy, nie jest szczekliwy.

Aleks w kłębie ma 48cm,waży 16kg. Jest wysterylizowany, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia.

Aleks przebywa w hotelu dla psów w Nowej Soli (wol. lubuskie).

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją tego cudnego psiaka zadzwoń pod podany numer telefonu

Kontakt w godz.10-18: Hania:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

To wrzucam na Poznań. 

Anulko, taki tekst napisałam. jesli ok, to zaraz umieszczę na olx

Poznaj Aleksa, daj mu dom, adoptuj!

Oto Aleks, przecudnej urody pies, który wygląda przepięknie zarówno w dłuższej jak i w krótszej fryzurze. Jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie"!

Aleks ma około 3 lata i jest w typie teriera o dłuższej sierści. To wspaniały, mądry i wpatrzony w opiekuna psiak. Zawsze chce być blisko człowieka, zawsze chętnie pójdzie na spacer. Uwielbia aportowanie, piłeczki i inne psie zabawki. Lubi towarzystwo dzieci. Dogaduje się ze zwierzętami, chętne się z nimi bawi, nie wykazuje agresji. Pięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu, nie niszczy, nie jest szczekliwy.

Aleks w kłębie ma 48cm,waży 16kg. Jest wysterylizowany, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia.

Aleks przebywa w hotelu dla psów w Nowej Soli (wol. lubuskie).

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją tego cudnego psiaka zadzwoń pod podany numer telefonu

Kontakt w godz.10-18: Hania:

 

Bardzo fajny tekst.Może tylko zmień,że przebywa w hotelu dla zwierząt i wyrzuć wysterylizowany.

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak napisać? tylko w Nowej Soli?

 

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak napisać? tylko w Nowej Soli?

Nie,chodziło mi,że to jest hotelik nie tylko dla psów.Tam przebywają kociaki,świnki i nie wiadomo co jeszcze a więc ogólnie dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...