Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie :) HUSKY ze schronu w Zamościu znalazł DS w Poznaniu. Brak kasy na transport ! POMOCY !!! Biszkoptka i Husky z kojców tomaszowskich znalazły swoje DOMY :)


MALWA

Recommended Posts

Odnalazłam wątek na maluszkach i przyczłapałam :)

Może faktycznie bardziej opłacałoby się raz ponieść koszt transportu, zamiast co miesiąc 550,00 zł za hotel. Tylko pytanie jaki jest miesięczny koszt pobytu psiaka w hotel;u znajomej Basi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Odnalazłam wątek na maluszkach i przyczłapałam :)

Może faktycznie bardziej opłacałoby się raz ponieść koszt transportu, zamiast co miesiąc 550,00 zł za hotel. Tylko pytanie jaki jest miesięczny koszt pobytu psiaka w hotel;u znajomej Basi.

Jeszcze nie wiem co się bardziej opłaca, bo nie mam deklaracji dla niej......

Link to comment
Share on other sites

Kochani, śpieszę donieść, ze Biszkoptka została wczoraj adoptowana.

Informację mam z pierwszej ręki - od shoto, która jest wolontariuszką na gminnych kojcach w Tomaszowie Lubelskim.

Biszkoptka trafiła do ludzi, którzy już raz ją odwiedzili i zastanawiali się nad adopcją.  Biszkoptka będzie mieszkała w domku, obok jest ogród.

Rodzina na swój koszt wysterylizuje sunię.

Jak się okazało rodzina jest znajoma znajomych, i nieoceniona shoto będzie miała z nimi kontakt, by wiedzieć, że u Biszkoptki wszystko ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, MALWA napisał:

Kochani, śpieszę donieść, ze Biszkoptka została wczoraj adoptowana.

Informację mam z pierwszej ręki - od shoto, która jest wolontariuszką na gminnych kojcach w Tomaszowie Lubelskim.

Biszkoptka trafiła do ludzi, którzy już raz ją odwiedzili i zastanawiali się nad adopcją.  Biszkoptka będzie mieszkała w domku, obok jest ogród.

Rodzina na swój koszt wysterylizuje sunię.

Jak się okazało rodzina jest znajoma znajomych, i nieoceniona shoto będzie miała z nimi kontakt, by wiedzieć, że u Biszkoptki wszystko ok.

 

Niestety w kojcu został jeszcze młody husky.  Siedzi i płacze, bo jest sam......

Tak kombinuję, ze gdybym miała tu jakieś deklaracje, to może udałoby się go wyciągnąć z kojca i umieścić w hoteliku DIVIO, tam, gdzie miała trafić Biszkoptka.

Czy jest ktoś , kto mógłby coś zadeklarować dla husky ?

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Fantastyczna wiadomość, lepszej nie mogło być.
A może o huskim powiadomić SOS dla Husky?

 

Z tego co wiem, to Tysia prosiła o pomoc ludzi od Huskych.

Jeszcze sama chcę coś podziałać, ale czekam na zdjęcia od shoto.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Maksiu, podopieczny Ewa Marta jest już w DS to mogę przenieść na tego psiaka deklarację mojej znajomej Agnieszki - 25,00 zł.

Eliczku - pięknie dziękuję !

To zapiszę tę deklarację dla haszczaka, na wypadek gdybym nic dla niego nie znalazla w fundacji i bylaby potrzeba zabrania go z kojca. 

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie siedzę, kaszle, bo niestety zmagam się z zapaleniem oskrzeli, i myślę, ze skoro mam zarezerwowane miejsce w hoteliku w Lublinie, i husky siedzi w kojcu gminnym i płacze, to trzeba mu dać szansę. To młody pies i liczę, ze znajdzie pasjonata rasy. 

Kochani, potrzebuje dla niego deklaracji, by mógł pojechać do hoteliku. 

Kto jeszcze pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Tak sobie siedzę, kaszle, bo niestety zmagam się z zapaleniem oskrzeli, i myślę, ze skoro mam zarezerwowane miejsce w hoteliku w Lublinie, i husky siedzi w kojcu gminnym i płacze, to trzeba mu dać szansę. To młody pies i liczę, ze znajdzie pasjonata rasy. 

Kochani, potrzebuje dla niego deklaracji, by mógł pojechać do hoteliku. 

Kto jeszcze pomoże ?

Agnieszko kuruj się. Haszczaki znajdują domy.

Wspaniale ,że sunia ma już swój kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

Tak, w tym tygodniu udało się nam wyadoptować Biszkoptkę i owczarkę niemiecką (owczarka też fajnie trafiła, Pan naprawdę bardzo przypadł mi do gustu :) ). Obie bardzo fajnie trafiły. Biszkoptka niestety okazała się strachulcem, po wyjęciu z boksu zaczęła się czołgać i panikować... ale Państwo są gotowi na pracę. Oby podołali, bo nie będzie łatwo z psem, który się wszystkiego boi.

Haszczaka pokazałam na nowo w haszczo-malamucim świecie, ale wszędzie odpowiedź była, że nie ma miejsca. Haski jest okropnym uciekinierem i wyjcem, więc też trzeba mieć na uwadze, że nie każdy dom się nada (nie radzę też do domu z małymi zwierzętami, mogą marnie skończyć). Tutaj zaktualizowałam mu opis:

DZIĘKUJĘ MALWA za założenie wątku psiakowi!

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, w tym tygodniu udało się nam wyadoptować Biszkoptkę i owczarkę niemiecką (owczarka też fajnie trafiła, Pan naprawdę bardzo przypadł mi do gustu :) ). Obie bardzo fajnie trafiły. Biszkoptka niestety okazała się strachulcem, po wyjęciu z boksu zaczęła się czołgać i panikować... ale Państwo są gotowi na pracę. Oby podołali, bo nie będzie łatwo z psem, który się wszystkiego boi.

Haszczaka pokazałam na nowo w haszczo-malamucim świecie, ale wszędzie odpowiedź była, że nie ma miejsca. Haski jest okropnym uciekinierem i wyjcem, więc też trzeba mieć na uwadze, że nie każdy dom się nada (nie radzę też do domu z małymi zwierzętami, mogą marnie skończyć). Tutaj zaktualizowałam mu opis:

DZIĘKUJĘ MALWA za założenie wątku psiakowi!

 

Dziękuję Tysiu za zdjęcia i opis Haszczaka. 

Widzę, że ma dwa różne oczka to znaczy jedno brązowe, a drugie niebieskie. Ale szata, postura, taki dumny i piękny :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, ewu napisał:

Wyślijcie mi MMSy z haszczakiem. Znam dwa domy chętne na husky. Państwo byli poznać haszczaka ze schronu , w ktorym działam ale "nasz" psiak rzucił się na ich psiaki i domki się wycofały.

 

Basiu, a możesz chętne domki odesłać na facebooka na stronę:  "Tomaszów Lubelski - Adopcje ".

To na stronie adopcji można zobaczyć zdjęcie haszczaka. Ja sama tez innych nie ma. A Tysia pewnie wkleiła to co miała na wątku lubelskim.

Jeśli otrzymam jutro zdjęcia psa od shoto, to zaraz Ci prześlę  MMS-em.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...