Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie :) HUSKY ze schronu w Zamościu znalazł DS w Poznaniu. Brak kasy na transport ! POMOCY !!! Biszkoptka i Husky z kojców tomaszowskich znalazły swoje DOMY :)


MALWA

Recommended Posts

Zobaczyłam sunię w typie labradora na wątku założonym przez Tysię:

 

 

 

W gminnym kojcu w Tomaszowie Lubelskim od początku października siedzi młoda suczka, która została roboczo nazwana Biszkoptka.

Sunia to jeszcze psi dzieciak, może nie mieć jeszcze roku. Jest bardzo żywiołowa, jak to młody psiak. Skacze, jak tylko ktoś podchodzi do klatki, wpatruje się w człowieka i  jak tylko człowiek się przesuwa do następnego boksu, tak ona skacze za człowiekiem.

Bardzo pragnie kontaktu, czeka na wolontariuszy, którzy zaglądają do klatek, sprzątają, podają jedzenie i zmieniają wodę. Biszkoptka wygląda na czyjąś...... niestety nie wiadomo co się stało, ze trafiła na ulicę. Wiemy, tylko, ze się błąkała i trafiła do gminnego kojca. 

Sunię czeka transport do Schroniska w Zamościu.....

Chciałabym jej tego zaoszczędzić. Najzwyczajniej w świecie jest mi jej żal. Sunia jest śliczna, młoda i ma szansę na swój dom. Szkoda, by siedziała w zimnym kojcu w schronisku, w którym być już niewidoczna.....

Jest jesień, szaruga, coraz chłodniej. Ona ma krótka sierść, jej będzie bardzo ciężko przeżyć w schronie z zimnie, w wietrze i deszczu....

Chcę ją zabrać z kojca gminnego i umieścić w hoteliku, w którym uczyłaby się życia w stadzie, wśród innych psiaków, i przede wszystkim uczyłaby się człowieka. W hoteliku, na ciepłym posłaniu może czekać na swój dom.  Przed adopcją chcę sunię koniecznie wysterylizować.

 

 

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc dla Biszkoptki, bo ona nic nie ma. A jedyne co ma to to imię, które nadała jej wolontariuszka pomagająca w gminnych kojcach.

Biszkoptka potrzebuje przede wszystkim domu. Ale zanim go znajdzie potrzebuje deklaracji stałych i jednorazowych po to, by mogła zamieszkać w hotelu, w który przeczeka czas do znalezienia swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE:

 

Deklaracje stałe:

MALWA  -  50 zł,

jankamałpa - 10 zł,

Pani Agnieszka od elik - 25 zł,

majowa - 30 zł,

 

Deklaracje jednorazowe:

Nesiowata - 20 zł,

b-b -  coś po 10.11.18r.,

agat21 - 40 zł,

mdk8 - w miarę możliwości,

terra - 20 zł, 

beataczl - 20 zł do transportu haszczaka,

Radek - coś,

Tianku - coś,

 

 

 

 

Inna pomoc:

 

 

WPŁYWY:

b-b - 10 zł  (23.10.18r.),

terra - 20 zł  (24.10.18r.),

MALWA - 50 zł  (24.10.18r.),

beataczl - 20 zł  (24.10.18r.),

Tianku - 30 zł  (25.210.18r. ),

Ewa Ł. - 50 zł  (25.10.18r.),

Radek - 20 zł  (25.10.18 r.),

elik - 30 zł  (25.10.18 r.),

majowa - 50 zł  (25.10.18 r.),

Joanna S. - 30 zł  (25.10.18 r.),

jankamałpa - 20 zł  (25.10.18 r.).

mdk8 – 20 zł (26.10.18),

Nesiowata – 15 zł (26.10.18),

Radek – 10 zł (29.10.18),

Agat21 – 40 zł (29.10.18),

 

WYDATKI:

730 zł - zwrot za transport na dwóch trasach: 

- 24.10.18 r. - Góra Siwierska - Zamośc - Góra Siwierska

 - 26.10.18 r. - Góra Siwierska - Poznań - Góra Siwierska

 

STAN FINANSÓW:   - 315 zł

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bou napisał:

Malwa...jakiej pomocy potrzeba dla szczeniorka?

 

Witaj,

na razie szukam hotelu. Wstępnie mam zarezerwowany hotel DIVIO w Lublinie za 550 zł wraz z karmą, czyli za nieco ponad 18 zł dziennie. To najtańszy domowy hotel w okolicy. Pani ma psy w garażu, boksy ocieplone, zamknięte, psy śpią na poduchach. Tyska mi pisała, ze z Tomaszowa Lubelskiego psy jechały już do tego hoteliku.

Pytałam tez w innych hotelach - u Anecik, Szafirki, Dexterki, Jamora i jeszcze innych.

I albo nie ma miejsc, albo tak jak np. Szafirka z Nowej Soli przyjmuje tylko małe i średnie psy max. do 18-20 kg, albo ceny są zaporowe typu 600 zł + karma, co daje około 780 zł miesięcznie.

Ja chcę jej pomóc, nie chcę, by siedziała w zimnie, bo, że jest coraz zimniej, to i widać i czuć. Na razie ja zarezerwowałam, ale kiedyś pojedzie do tego schroniska w Zamościu.

Teraz założyłam watek, bo chce zebrac deklaracje, by móc ja zabrać i umieścić w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz witaj lalciu witaj 

 juz mysle

 juz kombinuje czaruje cos

 kramik wielkuski czaruje dla czterech serduiszek bedzie

 zaraz wstawie Malwo

 lada moment otworze

 na dwa owczunie chorusiane bardzo

 na Misia Promysia Olenki naszej i Biszkopcia sercem calem

 

 

Edited by Nadziejka
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Nadziejka napisał:

Podobny obraz witaj lalciu witaj 

 juz mysle

 juz kombinuje czaruje cos

 kramik wielkuski czaruje dla czterech serduiszek bedzie

 zaraz wstawie Malwo

 lada moment otworze

 na dwa owczunie chorusiane bardzo

 na Misia Promysia Olenki naszej i Biszkopcia sercem calem

 

 

Dziekuje Nadziejko, ze do nas zajrzalas! Tu kazda pomoc na wage zlota :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ewu napisał:

Agnieszko przybiegłam do dziewczynki. Zapytam jeszcze znajomej czy ma miejsa. To też boksy w garażu ale piękne, nowe, podgrzewana podłoga, duże okno.Dam znać.

Tam w sam raz taki Loluś byłby za mały.

Dziekuje Basiu.

Na razie mam zarezerwowany hotelik DIVIO w Lublinie. tam jest najblizej z Tomaszowa Mazowieckiego. Koszt tak jak pisalam 550 zl juz z karma. 

Jeszcze Murka jest blisko, ale niestety nie ma tam teraz miejsca.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

Dziekuje Basiu.

Na razie mam zarezerwowany hotelik DIVIO w Lublinie. tam jest najblizej z Tomaszowa Mazowieckiego. Koszt tak jak pisalam 550 zl juz z karma. 

Jeszcze Murka jest blisko, ale niestety nie ma tam teraz miejsca.

To może tam lepiej bo tu tranport byłby bardzo drogi.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Transport jest jednorazowy , a koszt w hoteliku co miesiąc.  Nie mam pojęcia co prawda ile kosztuje żywienie takiego smoczka.

Moj Grafi jest wielkosci labradora. Na miesiac zjada 14 kg  worek karmy za 170 zl. Przykladowo mala Tosia taki worek ma na 5 miesiecy. Tyle tylko, ze moje psiaki dostaja jeszcze gotowane mięso oraz smaczki.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...