Jump to content
Dogomania

Mój pies jest agresywny


Luna2015

Recommended Posts

Moja 3 letnia suczka York - Luna czasami przywłaszcza sobie różne rzeczy, np. Na łózku leży bluzka i wtedy się na nią kładzie. Ale najgorsze jest to że reaguje agresją. Warczy a gdy się jej zabierze to potrafi ugryść do krwi. Wiem że to moja wina i mojej mamy ale teraz nie potrafimy jej tego oduczyć. Dawanie jej pod nos makołyków nic nie pomaga. To samo się tyczy jedzenia ma dworze - Luna ciągle węszy za jedzeniem ( i nie jedzeniem) a gdy z dworu weźnie jakąś kość, reaguje tak samo jak w przypadku przywłaszczenia. Naprawdę nie wiem co robić. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, wilczyca napisał:

jeśli "zbiera" różne rzeczy na spacerach, to dla bezpieczeństwa ubieraj kaganiec. Czy zna jakieś komendy?

Niestety nie zna, próbowałam ją nauczyć jakiś komend ale ciągle jest rozkojarzona innymi rzeczami i nie potrafi się skupić.  Niby umie "siad" ale nie zawsze zastosuje tą komendę. W sumie myślałam o kagańcu ale nie byłam pewna czy się nadaje. Ale to samo robi w domu (jak pisałam w pytaniu) przywłaszcza. I nie wiem co mam robić bo przecież w domu nie będzie ciągle go nosić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...