Jump to content
Dogomania

Gracja z Radys juz w DS :)


Sara2011

Recommended Posts

Kochani, zabieram Grację. Pojedzie do anecik.

Bardzo proszę choć o deklaracje jednorazowe na weta, sterylkę, SPA.

1.thumb.jpg.5d4977dda007654920fc8a7577611620.jpg

GRACJA - chce robić wszystko naraz, tu i teraz. Na plecki, na brzuszek, na tylne łapki, na przednie, kółeczka, podskoki i inne cuda-wianki. Energiczna, pełna zapału do wszystkiego i sto pomysłów w głowie. Nie da sie ukryć, dość przy tym była rozkojarzona: nowa sytuacja, nowi ludzie, nowe wrażenia. Trudno wyczuć, czy kiedy się wybiega i nasyci obecnością ludzi, zrobi się z niej zrównoważona dama, czy jednak pozostanie świrkiem. Ale na pewno, i to jest najważniejsze, jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. Kontakt łapie szybciutko. A że jest przy tym podekscytowana? ...kto by na jej miejscu nie był.
Gracja ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od lipca 2018r.
KOJEC: I - 20
NR: 11463

Pies przebywa w Radysach.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za kolejne wpłaty dla Gracji:

  • 60zł -Mela Jakimiuk /22.10.2018/dekl.jednorazowa
  • 20zł -agat21 /22.10.2018/dekl.jednorazowa
  • 30zł -Monika Frąckiewicz /22.10.2018/stała X

Gracja dojedzie do hoteliku koło godz.22 więc pierwsze wieści będą dopiero jutro :).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Gracja dojedzie do hoteliku koło godz.22 więc pierwsze wieści będą dopiero jutro :).

Pati była jednak troszkę wcześniej :) i więc troszkę wieści już dziś

Gracja rzeczywiście spora :) ale bardzo proludzka...już mnie wycałowała, pozwoliła się wyprzytulać, do towarzyszy podróży w porządku, do boksu weszła bez problemu, zjadła, popiła i grzecznie leży. Jutro umówię spa, do weta dopiero w czwartek bo jutro rano będzie młyn z 5 nowymi psiakami a po południu zawozimy Mimroneczki do DS, natomiast w środę Arek jedzie do Zamościa. Ale odrobaczę  ją jutro, później odpchlę. Szczepienia ma wg mojej wiedzy ma na wszystko z 07.09.2018 roku. Ogarnięta dziewczynka :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Gracja taka biedniutka , taka przytłoczona. Mam nadzieję ze wkrótce uśmiech zagości na jej pysiu.

Ja też taką mam nadzieję.U nas pogoda okropna,pada i do tego silny jest wiatr.Jednym słowem szarzyzna,która źle działa na samopoczucie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...