Jump to content
Dogomania

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Już atakowały mnie panie o adopcje Kajtusia i koteczki. Na jutro jestem umówiona w sprawie Kajtusia, a o koteczkę będę się umawiać  chyba po 1 listopada, a jeszcze wymaga ostatecznego załatwienia adopcja Emi ....

 

Wspaniale,że aż tyle maluchów ma szansę na swoje domki! :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Boguniu, Elu  wybaczcie mi kochane.  Nie miałam ani chwili wolnego czasu, żeby wpaść na wątek Kajtusia i podziękować Wam za ogłoszenia. Jestem koszmarnie zmęczona prędkością z jaką wszystko wokół mnie się dzieje i wymaga moich reakcji. Ja po prostu nie nadążam :( 

Dopiero co wracaliśmy do Krakowa, jeszcze nie wszystko przewiezione, a już wyjeżdżaliśmy na kilka dni na ślub i wesele. Wczoraj po południu wróciliśmy do Krakowa, jeszcze dzisiaj rozpakowywałam się, a już dzisiaj pół dnia musiałam stracić na załatwianie pilnej sprawy, która miała być na wczoraj załatwiona. Już atakowały mnie panie o adopcje Kajtusia i koteczki. Na jutro jestem umówiona w sprawie Kajtusia, a o koteczkę będę się umawiać  chyba po 1 listopada, a jeszcze wymaga ostatecznego załatwienia adopcja Emi ....

Marzę o tym, żeby czas nieco zwolnił :)

Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję za ogłoszenia. Jutro się okaże, czy Kajtuś ma już DS, czy szukamy dalej :)

Elu, żyjesz bardzo szybko, ale czas wkrótce zwolni (zima) i trochę odpoczniesz. Oby coś dobrego wyszło z jutrzejszego spotkania, no a potem z domku dla kici. Trzymamy mocno kciuki za pomyślne wieści !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Elu, żyjesz bardzo szybko, ale czas wkrótce zwolni (zima) i trochę odpoczniesz. Oby coś dobrego wyszło z jutrzejszego spotkania, no a potem z domku dla kici. Trzymamy mocno kciuki za pomyślne wieści !

Bardzo na to liczę Eluniu :)

Nos mi mówi, że jutrzejsza wizyta PA to tylko formalność :)   Wkrótce będziemy wiedziały co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, dzisiejszy dzień będzie momentem zwrotnym w życiu Kajtusia. Właściwie moment zwrotny w jego życiu, to porzucenie go przez kolejnego "opiekuna", który nie miał serca. Ten dramat okazał się dla psiaczka wybawieniem z beznadziei jego dotychczasowego życia. Wreszcie jest wśród ludzi, którym zależy na  tym, żeby miał dobre, szczęśliwe życie :)

Już za 2 godziny Kajtuś pozna swoją opiekunkę, która nie może się na niego doczekać. Piszę tak, bo mam przeczucie, że i tym razem, nos mnie nie myli. Kajtuś zazna wreszcie miłości i właściwego traktowania, na co, jak każdy pies, zasługuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przychodzę do Kajtusia po przerwie, doczytałam dopiero że elik na wątku prosisz o opis i powinnam Cię skrzyczeć, bo bez skrępowania powinnaś wysłać mi PW. Na wątki nie zawsze zaglądam i szczegółowo czytam, wbrew temu co sądzą niektórzy. Ostatnio jestem mocno zakręcona, ale myślę, że na opis jakoś bym wyskrobała chwilkę. Jednak cieszę się, że obyło się bez tego i szykuje się Kajtusiowi domek :) Zaciskam kciuki bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Kajtusiek ma już swój DS i swoich opiekunów, którzy od tygodnia już go kochają i czekali na niego niecierpliwie. Mieszka w Krakowie w okolicy pięknego Parku Krakowskiego, gdzie będzie chodził na spacerki. Pani Weronika obiecała, że będzie też chodziła z Kajtusiem na krakowskie Błonia, gdzie spaceruje sporo psiaków. Kajtuś lubi psie towarzystwo więc chętnie będzie tam chodził. Pani Weronika i Jej Partner wykonują rysunki do filmów animowanych. Pracę często wykonują w domu  i Kajtuś nie będzie musiał czekać godzinami na ich powrót po pracy. Partner Pani Weroniki na swoje studio, gdzie będzie mógł zabierać Kajusia, gdyby jednak musiał zostać w domu sam na dłużej. Kajtuś jest pierwszym psiakiem Pani Weroniki, ale Jej Partner miał już psy więc będzie wspomagał wiedzą. Przekazałam Pani Weronice podstawowe informacje z instrukcji obsługi psiaków :) i prosiłam, żeby dzwoniła o każdej porze dnia i nocy, gdyby chciała się czegoś dowiedzieć.

Nie mogłam uwierzyć w to, że Kajtuś mnie poznał i bardzo wylewnie się ze mną witał słodziak jeden. 

Kajtuś nie jest wykastrowany, dlatego jednym z punktów umowy jest zobowiązanie Pani Weroniki, żeby w terminie do 31.12.2018 r. poddała Kajtusia zabiegowi kastracji. Rozmowy i porady trwały długo, ale trzeba się było pożegnać. Gdy wychodziłam Kajtuś planował wyjście razem ze mną. Płakał gdy wyszłam, ale Pani Weronika zabrała go na spacerek, żeby go czymś zająć. Bardzo dobre pociągnięcie :)

Mam już pierwsze zdjęcia Kajtusia z DS.   Oczywiście na łóżku Pańciostwa :)

666057185_PierwszechwilewDS.thumb.jpg.664038c0b1074796cac050ed97c6b568.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po świętach czeka mnie sprawdzenie domu dla kociego oseska, ale po rozmowach przeprowadzonych z chętną panią, wydaje mi się, że i tu wizyta będzie tylko formalnością, choć początkowo byłam nastawiona sceptycznie :)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści !!! Kajtuś ma swój domek ! Prawdę mówiąc szybko go znalazł, albo inaczej; to domek znalazł Kajtusia i od razu się w nim zakochał. Czasami droga do szczęścia bywa trudna, ale na szczęście psiaczek ma to już za sobą. Powodzenia maluszku w nowym życiu !

Chciałabym  też przeczytać podobne wiadomości o kici. Mam nadzieję, ze będą też pomyślne !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maluszek rzeczywiście wiedział kiedy się pojawić na mojej drodze :)  Bardzo Wam dziękuję za wspaniałe życzenia. Myślę, że na pewno się spełnią :)

A to nagroda za kciuki i dobre myśli :)

Oczywiście mam zgodę Pani Weroniki na publikację tych zdjęć na wątku Kajcia.

1782660792_IdziewDS7.thumb.jpg.0094ffd161027549787a7edc6f9ec246.jpg

817540937_IdziewDS16.thumb.jpg.9c08f075c15c34ba4918de21e02bc2fb.jpg

Kajciuś ze swoja Panią w Parku Krakowskim im. Marka Grechuty.

1372966776_IdziewDS4.thumb.jpg.33041ace95e57efb3dbd85a7cbee847a.jpg

587756792_IdziewDS9.thumb.jpg.88de80a77f8198e224bbbe16ddb386e4.jpg-

Link to comment
Share on other sites

W drodze do parku

1659234956_IdziewDS6.thumb.jpg.a288df89e6b2a4f3d489181536f43ef2.jpg

1147791_IdziewDS8.thumb.jpg.6b81d5587d3ddd3a6343cdd0d48eb91e.jpg

A tak sobie śpimy

1365983388_IdziewDS14.jpg.05b74e3771b22969891f140feaf63ea4.jpg

672856826_IdziewDS1.jpg.5fd4c663eb6a09953a9c2cf8d3770853.jpg

1461163639_IdziewDS2.jpg.fcb29db405f055e7312c63849a815fff.jpg

W kąciku jest moje osobiste legowisko w kratkę, z mięciutkim szaliczkiem, który dostałem od mojej pierwszej mamusi, która przywiozła mnie do tego pięknego miasta i powiedziała, że u mamy Weroniki będzie mi dobrze i będę kochany :) Ale ja wolę łóżeczko Weroniczki :)

I dzień w DS 12.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...