Jump to content
Dogomania

DO USUNIĘCIA


caryca26

Recommended Posts

Weszła wpłata 30,00 od Nadziejka.

wszystkie wpłaty wpłynęły na konto , wszystkie przesyłki wysłane.

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w bazarku i wszelką okazaną pomoc.

Czekam na pozostałe potwierdzenia.

Z bazarku uzbierała się kwota : 305,85

Ponadto  uzbierały się też cegiełki w kwocie 20,00

ŁĄCZNIE UZBIERAŁA SIĘ KWOTA 325,85

 

Została ona zapisana na wątku Bazyla


 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2018 o 14:13, Aldrumka napisał:

przesyłka już u mnie, dziękuję

Przesyłka u mnie, ale dzisiaj zajrzałam głębiej do rzeczy dla agat21 pamiętając, że były 2 ciuszki i jednego brak; już się przestraszyłam, że może wypadł koty zniszczyły :), ale zaglądam tutaj i widzę, że on nie został ujęty w rozliczeniu,  pewnie w pw i Agatka też o nim zapomniała - czy chcecie do tego wracać (sukienka nr 53)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Aldrumka napisał:

Przesyłka u mnie, ale dzisiaj zajrzałam głębiej do rzeczy dla agat21 pamiętając, że były 2 ciuszki i jednego brak; już się przestraszyłam, że może wypadł koty zniszczyły :), ale zaglądam tutaj i widzę, że on nie został ujęty w rozliczeniu,  pewnie w pw i Agatka też o nim zapomniała - czy chcecie do tego wracać (sukienka nr 53)

Pisałam o tej sukience na priv do Carycy - że błędnie ujęła tą sukienkę u mnie w rozliczeniu. Ja zapłaciłam za nią ale napisalam, zeby sukienkę wysłała do Agat. Ale chyba przeoczyła jakoś. I co teraz?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, andzia69 napisał:

Pisałam o tej sukience na priv do Carycy - że błędnie ujęła tą sukienkę u mnie w rozliczeniu. Ja zapłaciłam za nią ale napisalam, zeby sukienkę wysłała do Agat. Ale chyba przeoczyła jakoś. I co teraz?

napiszę do Agat, żeby tu zajrzała

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2018 o 19:49, andzia69 napisał:

Pisałam o tej sukience na priv do Carycy - że błędnie ujęła tą sukienkę u mnie w rozliczeniu. Ja zapłaciłam za nią ale napisalam, zeby sukienkę wysłała do Agat. Ale chyba przeoczyła jakoś. I co teraz?

No gapa ze mnie , mój błąd . Ja doliczyłam tą sukienkę Tobie więc oczywiście zwrócę kaskę . Skoro doliczyłam to pewnie też Ci ją zapakowałam i wysłałam , tak ? Daj znać to odeślę Ci na konto kwotę za sukienkę plus na wysyłkę do agat21 , czy tak może być ?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, caryca26 napisał:

No gapa ze mnie , mój błąd . Ja doliczyłam tą sukienkę Tobie więc oczywiście zwrócę kaskę . Skoro doliczyłam to pewnie też Ci ją zapakowałam i wysłałam , tak ? Daj znać to odeślę Ci na konto kwotę za sukienkę plus na wysyłkę do agat21 , czy tak może być ?

a dajże spokój nic nie wysylaj  - mogę wysłać Agat kieckę jak chce tylko niech mi poda jakieś dane :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...