Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 27.11.2018 o 09:45, Anula napisał:

Dobrze,że jednak powiadomiła bo by mogło być tak,że Lala by została zawieziona do Lubonia a po chwili by był telefon,że trzeba zabrać Lalę.Nie odzywałam się wcześniej ale to od początku nie był zdecydowany dom ani na Lemi ani na Lalę.W konsekwencji nie wiadomo co pani chciała i zawracała głowę.W każdym razie dobrze,że to wyszło teraz.

 

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Tak niestety bywa,że nawet osoba dobrze brzmiąca okazuje się nieodpowiedzialna.Nie mamy  radarów aby wiedzieć co im w głowach siedzi bo gdyby tak było,to nie było by zwrotów z adopcji.W tym wypadku to i tak dobrze,że nawet nie doszło do wizyty p/a bo szkoda tylko czasu wizytatora.

Miejmy nadzieję,że odezwie się wreszcie odpowiedni i odpowiedzialny domek dla Laluni i za to trzymam kciuki!:)

 

23 godziny temu, Poker napisał:

Lepiej ,że teraz dała znać , niż po przywiezieniu suni.

Macie rację. Dobrze, że teraz, ale jak można być tak chwiejnym. Powiedzieć tak, a za chwilę zmienić zdanie. Nigdy tego nie pojmę. A zastanawiała się przez kilka dni. Po co w ogóle zabierała sobie czas i mnie?

Ech. Szkoda się tym zajmować.

Teraz najważniejsze jest pytanie jak pomóc staruszkowi? Gdzie go umieścić i skąd wziąć na to środki :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Was na wątek niewidomego dziadeczka, który miał przyjechać za Lalunię do szafirki i który jest z tego samego schronu, który nie tak dawno opuściła Lalunia.

Szafirka zgodziła się przyjąć psiaczka, pomimo, że Lalunia nadal będzie mieszkać w Jej hotelu.

Dziękuję Haniu :)   buziak.gif.b1ca6237b6af5b54401d07dd2c3fc9be.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2018 o 17:17, elik napisał:

Zapraszam Was na wątek niewidomego dziadeczka, który miał przyjechać za Lalunię do szafirki i który jest z tego samego schronu, który nie tak dawno opuściła Lalunia.

Szafirka zgodziła się przyjąć psiaczka, pomimo, że Lalunia nadal będzie mieszkać w Jej hotelu.

Dziękuję Haniu :)   buziak.gif.b1ca6237b6af5b54401d07dd2c3fc9be.gif

 

Dziękujemy ,Haniu ,wspaniała decyzjaokok.gif

Dnia 27.11.2018 o 12:49, elik napisał:

 

 

Macie rację. Dobrze, że teraz, ale jak można być tak chwiejnym. Powiedzieć tak, a za chwilę zmienić zdanie. Nigdy tego nie pojmę. A zastanawiała sie kilka dni. Po co w ogóle zabierała sobie czas i mnie?

Ech. Szkoda się tym zajmować.

Teraz najważniejsze jest pytanie jak pomóc staruszkowi? Gdzie go umieścić i skąd wziąć na to środki :(

Dokładnie!

Dnia 27.11.2018 o 20:39, b-b napisał:

Wydaje mi się ,że ludzie są coraz bardziej wygodni i nieodpowiedzialni. Niestety:/

.. i tylu ma serce z kamienia :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

No cóż, pozostaje znowu trzymać mocno kciuki, za pozytywny odzew z ogłoszenia. Laluniu, musi się udać !!!

Musi się udać :) Dziewczyna młoda, zdrowa, ładna :)

Eluniu, a Ty też zdaje się ogłaszałaś lalunię. Jak podrzucisz link, to Twoje ogłoszenie też wyróżnię :)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Musi się udać :) Dziewczyna młoda, zdrowa, ładna :)

Eluniu, a Ty też zdaje się ogłaszałaś lalunię. Jak podrzucisz link, to Twoje ogłoszenie też wyróżnię :)

No właśnie Laluni nie ogłaszałam. Z tego, co pamiętam, to b-b oferowała pomoc w ogłoszeniu. Lala ma śliczne zdjecia. W wolnej chwili też zrobię jej olx.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

No cóż, pozostaje znowu trzymać mocno kciuki, za pozytywny odzew z ogłoszenia. Laluniu, musi się udać !!!

Innej opcji nie przewidujemy!

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Jeszcze trochę Laluniu" i znajdzie się domek "uszyty" tylko dla Ciebie.

... taki jak ,kroi się Mikuniok2.gif

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

No właśnie Laluni nie ogłaszałam. Z tego, co pamiętam, to b-b oferowała pomoc w ogłoszeniu. Lala ma śliczne zdjecia. W wolnej chwili też zrobię jej olx.

Bardzo dziękuję Eluniu :)  760609840_serce7.gif.1e7cd67be553a6276bc4414b82bc9586.gif

Ja jak zwykle zrobiłam ogłoszenie na Kraków, a Ty jeśli możesz to zrób na Katowice  i podrzuć link, to wyróżnię  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 20:54, elik napisał:

Musi się udać :) Dziewczyna młoda, zdrowa, ładna :)

Eluniu, a Ty też zdaje się ogłaszałaś lalunię. Jak podrzucisz link, to Twoje ogłoszenie też wyróżnię :)

Eliczku, zrobiłam OLX Laluni: https://www.olx.pl/oferta/gwiazdko-wigilijna-spelnij-moje-marzenie-CID103-IDxGTlM.html

Nie wiem dlaczego kilka wybranych przeze mnie zdjęć z wątku, nie chce mi się otworzyć na OLX.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Eliczku, zrobiłam OLX Laluni: https://www.olx.pl/oferta/gwiazdko-wigilijna-spelnij-moje-marzenie-CID103-IDxGTlM.html

Nie wiem dlaczego kilka wybranych przeze mnie zdjęć z wątku, nie chce mi się otworzyć na OLX.

Ooooo bardzo dziękuję Eluniu :)    buziak.gif.a9c362b88d51085e36f467f5e6f92c92.gif

Nie chcą się pojawić na OLX, bo może są za duże? Na portalach ogłoszeniowych są ograniczenia wielkości wstawianych zdjęć.

Dasz radę je zmniejszyć?  Jeśli nie, to proszę wklej te zdjęcia tutaj, a ja postaram się je zmniejszyć.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Ooooo bardzo dziękuję Eluniu :)    buziak.gif.a9c362b88d51085e36f467f5e6f92c92.gif

Nie chcą się pojawić na OLX, bo może są za duże? Na portalach ogłoszeniowych są ograniczenia wielkości wstawianych zdjęć.

Dasz radę je zmniejszyć?  Jeśli nie, to proszę wklej te zdjęcia tutaj, a ja postaram się je zmniejszyć.

Nie, Eluś, zmniejszyłam wszystkie, ale tylko kilka z nich nie otwiera się.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Nie wiem Eluś. Na razie kapituluję, ide spać. Jutro wrócę do problemu. Dobrej nocy.

Dziękuję Eluniu. Dobrej nocy, kolorowych snów :)

Ja sie jeszcze "pobawię"  aktualizacją finansów psionków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...