Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

43 minuty temu, elik napisał:

Wysłałam nr konta Laluni do tych osób, które deklarowały pomoc finansowa dla Laluni, a którym wydaje mi się jeszcze nie posłałam.

Jeśli posłałam komuś po raz drugi, to bardzo przepraszam  399263742_gifniewinny.gif.505aa8d5b7374b6efb86530f99717313.gif

Dziekuje :)

Pod koniec tygodnia bede robila przelewy na wszystkie "moje" psiaki. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Poniedziałek coraz bliżej :) Kosz transportu to około 370-400 zł, ale spróbujemy zaprosić jeszcze innego psiaka do wspólnej przejażdżki, wtedy koszty się rozłożą.

Witam serdecznie u Laluni i bardzo dziękuję za przyjęcie suni do hoteliku    873341292_kwiatki6.gif.8269370e53476a0b97f45cd85c2ae595.gif

Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze choć jeden pasażer :) Będzie łatwiej udźwignąć  koszt. 

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj zasoby naszej Laluni znacznie wzrosły dzięki poniższym wpłatom

....  ..........20,00   -   Nesiowata  -  15.10.

....  ........322,20   -   elik  z bazarku  -  16.10.

 

Bardzo serdecznie dziękuję Nesiowata i Bazarkowicze

urodziny1.jpg.babbe9d8a3cdcb38f70f6dd9c1278bdd.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Fajny wynik, Eluniuoklasky.gif

Dziękuję :)  To zasługa także i Twoich fajnych fantów.  Bardzo się cieszę, bo środki z tego bazarku zostały rozdzielone pomiędzy bardzo potrzebujące psiaki :)

Zamysł był inny, ale szczęśliwie się złożyło, że Malwinka, która miała być jednym z beneficjentów (początkowo nawet jedynym) znalazła swój szczęśliwy DS. Mogłam więc podzielić zebrane środki pomiędzy kilkoma potrzebującymi psiaczkami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Środa już się kończy, ale zaczyna się bazarek transportowy dla Lali. Zapraszam po kanistry z paliwem, żeby sunia mogła dojechać do hoteliku Szafirki :

 

Eluniu ogromnie Ci dziękuję    967767533_dziekujserdecznie.png.4f7555722d263bc81547bafbc9599aa3.png 

Lalunia bidunia straszna, a musi wreszcie wyruszyć w drogę do dobrego psiego życia.

Bardzo proszę pomóżcie suni w drodze do domu. . .

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Już bliżej niż dalej. Wytrzymaj dzielna Laleczko, przed Tobą już tylko spokojne, normalne psie życie.  

Wszystko co najgorsze Lala ma już za sobą. Teraz jeszcze tylko trochu cierpliwości w oczekiwaniu na super domek :)  Wytrzyma, to dzielna dziewczynka!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Wszystko co najgorsze Lala ma już za sobą. Teraz jeszcze tylko trochu cierpliwości w oczekiwaniu na super domek :)  Wytrzyma, to dzielna dziewczynka!

Najwyższy czas, żeby poznała inne, lepsze życie ! Teraz już będzie tylko dobrze, bo Eli psiaczki tak właśnie kończą swą tułaczkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2018 o 11:53, elik napisał:

Dziękuję :)  To zasługa także i Twoich fajnych fantów.  Bardzo się cieszę, bo środki z tego bazarku zostały rozdzielone pomiędzy bardzo potrzebujące psiaki :)

Zamysł był inny, ale szczęśliwie się złożyło, że Malwinka, która miała być jednym z beneficjentów (początkowo nawet jedynym) znalazła swój szczęśliwy DS. Mogłam więc podzielić zebrane środki pomiędzy kilkoma potrzebującymi psiaczkami.

....to kiedy następny?!run.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2018 o 22:18, b-b napisał:

Elu jeśli Vanilka trafi do domu dam przez pół roku 10zł stałej. Jeśli nic mi się nie pogorszy postaram się a przedłużę stałą.

Wszystko wskazuje na to ,że Vanilka ma domek. Jeśli nic się nie zmieni to od listopada będę wpłacać 10zł stałej dla Laluni:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2018 o 08:31, Havanka napisał:

Najwyższy czas, żeby poznała inne, lepsze życie ! Teraz już będzie tylko dobrze, bo Eli psiaczki tak właśnie kończą swą tułaczkę.

Ładnie to powiedziałaś :) Dziękuję  buziak.gif.63f3c814a70544bdcb807c4fc61d1a9e.gif  Wszystkie psiaczki, którymi zaopiekuje się nasza paczka, trafiają do dobrych domów :) Wszystkie o to dbamy :)

Wzajemnie się wspieramy emocjonalnie i finansowo. Bez wzajemnej pomocy nic byśmy nie zdziałały :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, anica napisał:

....to kiedy następny?!run.gif

Nie zwiewaj, nie zwiewaj :) Ja też o tym myślę.  Przydałoby się jak najszybciej, ale choć chciałabym, bo Laluni kasa będzie bardzo potrzebna, innym psiakom także, ale w tym miesiącu nie jest to możliwe. W przyszłym tygodniu środek mam zajęty, a w piątek jedziemy na wesele córki siostrzenicy męża. A że będzie to w jego rodzinnych stronach, gdzie z racji odległości rzadko bywamy, posiedzimy dłużej.  Wrócimy dopiero na Wszystkich Świętych i chyba właśnie  dopiero w listopadzie zabiorę się za kolejny bazarek. Nie ukrywa, że liczę na Twoją pomoc i udział :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Wszystko wskazuje na to ,że Vanilka ma domek. Jeśli nic się nie zmieni to od listopada będę wpłacać 10zł stałej dla Laluni:)

Bardzo dziękuję Boguniu   250975967_buziaczki6.jpg.4c98ca65d0878e90fa51a156adfcdd24.jpg  Cieszę się z domku Vanilki i serdecznie dziękuję  :)

3 minuty temu, elik napisał:

Bez Was  niczego sama nie zdołam zrobić.

No właśnie, na dowód długo nie trzeba było czekać :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Nie zwiewaj, nie zwiewaj :) Ja też o tym myślę.  Przydałoby się jak najszybciej, ale choć chciałabym, bo Laluni kasa będzie bardzo potrzebna, innym psiakom także, ale w tym miesiącu nie jest to możliwe. W przyszłym tygodniu środek mam zajęty, a w piątek jedziemy na wesele córki siostrzenicy męża. A że będzie to w jego rodzinnych stronach, gdzie z racji odległości rzadko bywamy, posiedzimy dłużej.  Wrócimy dopiero na Wszystkich Świętych i chyba właśnie  dopiero w listopadzie zabiorę się za kolejny bazarek. Nie ukrywa, że liczę na Twoją pomoc i udział :)

... no to trzeba zabrać się za robotę ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Kochani, a ja znów na żebry przychodzę. Zostało jeszcze trochę kanisterków do sprzedania. Kto jeszcze mógłby pomóc Lali, to zapraszam na bazarek transportowy.  Link w moim podpisie.

Przyłączam się do prośby. Pomóżmy Laluni dojechać do hoteliku   1471452054_gifproszcy.gif.b3b8112664cd3ee40ddf64d3ea3babcf.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...