Jump to content
Dogomania
Havanka

Do zamknięcia. Rozliczony. Zafunduj Toffikowi dobę w Hoteliku i karmę. Do 14.10, godz. 20.00

Recommended Posts

12 godzin temu, mgog napisał:

Dwie miseczki poproszę hello.gif

Ale niespodzianka !!!   Znalezione obrazy dla zapytania gify radość   Mgog, dziękuję !!! Może sobota trzynastego nie będzie najgorsza ?

Zaraz wyślę numerek. Miłego dnia !!!

12 godzin temu, Tola napisał:

Zaglądam wieczorkiem, zapraszamy sponsorów; Tofiiś też wciąż zaprasza, ucieszy go każda miseczka:)

Witaj Tolu ! Z nadzieją też zapraszam ! Każda miseczka z karmą ucieszy mnie i Toffika.

już jestem i ja :)  w piątek miałam przelać pieniążki, ale zrobię to w poniedziałek rano i po 11.00 będą na koncie:) właśnie wróciłam od swoich wnuś:) i babcia szybko na dogo pędzi zaprosić, bo chyba dzisiaj ostatni dzień :)

3 godziny temu, danka488 napisał:

już jestem i ja :)  w piątek miałam przelać pieniążki, ale zrobię to w poniedziałek rano i po 11.00 będą na koncie:) właśnie wróciłam od swoich wnuś:) i babcia szybko na dogo pędzi zaprosić, bo chyba dzisiaj ostatni dzień :)

Witaj Danusiu ! Tak myślałam, ze realizujesz się jako Babcia i dlatego Cię nie było.  Bazarek jest do 14 października, do godz. 20.00. Dziś jest 13.10.Więc jeszcze jedna doba przed nami. Zobaczymy, czy w ciągu tej doby zmienią sie wyniki.

Tymczasem wciaż zapraszamy po miseczki z karmą !

10 minut temu, Havanka napisał:

Witaj Danusiu ! Tak myślałam, ze realizujesz się jako Babcia i dlatego Cię nie było.  Bazarek jest do 14 października, do godz. 20.00. Dziś jest 13.10.Więc jeszcze jedna doba przed nami. Zobaczymy, czy w ciągu tej doby zmienią sie wyniki.

Tymczasem wciaż zapraszamy po miseczki z karmą !

no widzisz. jak mi dziewuszki moje zawróciły w głowie, że pogubiłam się w dniach:) , więc skoro jeszcze doba to serdecznie zapraszamy :)

13 godzin temu, danka488 napisał:

no widzisz. jak mi dziewuszki moje zawróciły w głowie, że pogubiłam się w dniach:) , więc skoro jeszcze doba to serdecznie zapraszamy :)

Nie dziwię się ! Babcie tak mają, że wnusie są dla nich całym światem...

13 godzin temu, mgog napisał:

Miseczki opłacone Invision-Board-France-163.gif

Pięknie dziekuję !!! Wpłata będzie potwierdzona na czerwono w poście rozliczeniowym. Miłej niedzieli !

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

hop...

Bakusiowa, dziękuję za odwiedziny !

Dziś już ostatni dzień bazarku ! Może jeszcze jakiś grosik wpadnie do skarbonki Toffika?

3 godziny temu, danka488 napisał:

w słoneczną niedzielę czekamy na sponosorów chłopaka:) zapraszamy, bo przecież dzisiaj kończymy:) Havanko zmień może tytuł - dzisiaj koniec !

Dobry pomysł ! Dzięki !

Już tylko 5 godzin dzieli nas od zakończenia bazarku. Kto zechce jeszcze wesprzeć Toffika???

3 minuty temu, Havanka napisał:

Dobry pomysł ! Dzięki !

Już tylko 5 godzin dzieli nas od zakończenia bazarku. Kto zechce jeszcze wesprzeć Toffika???

kto będzie kończył dzisiaj łańcuszek pomocy dla potrzebującego Tofcia? kto ....

20 godzin temu, danka488 napisał:

jutro zrobię wpłatę:)

Danusiu, dziękuję ! Wpłata już na moim koncie.

19 godzin temu, bakusiowa napisał:

Poproszę jeszcze dwie miseczki.

Ależ niespodzianka !!! Bakusiowa, potrafisz zaskakiwać !!! Cudnie !!! Bardzo, bardzo dziękuję !!!Podobny obraz

Dostałam już ostatnią wpłatę i zrobiłam przelew na konto EdiAbija - skarbnika Toffika. Na bazarku udało się zebrać 625 zł !

W oczekiwaniu na potwierdzenie otrzymania przelewu, chciałabym podziękować wszystkim UCZESTNIKOM BAZARKU. To dzięki Wam kochani udało się zebrać tak dużą sumę ! Podobny obraz

Specjalne podziękowania kieruję do Danki488, która była tu ze mną do końca i dzieliła moją radość z każdej uzbieranej złotówki !

Danusiu dziękuję !!!  Podobny obraz

18 godzin temu, Havanka napisał:

Dostałam już ostatnią wpłatę i zrobiłam przelew na konto EdiAbija - skarbnika Toffika. Na bazarku udało się zebrać 625 zł !

W oczekiwaniu na potwierdzenie otrzymania przelewu, chciałabym podziękować wszystkim UCZESTNIKOM BAZARKU. To dzięki Wam kochani udało się zebrać tak dużą sumę ! Podobny obraz

Specjalne podziękowania kieruję do Danki488, która była tu ze mną do końca i dzieliła moją radość z każdej uzbieranej złotówki !

Danusiu dziękuję !!!  Podobny obraz

cała przyjemność po mojej stronie:) piękny wynik ! kochani i sprawdza się powiedzenie " w grupie siła " :) dogomania  jest tego żywym dowodem! ja również dziękuję wszystkim wpłacającym oraz kierowniczce bazarku za wielkie serce dla tych istot, które bardzo potrzebują pomocy człowieka. Być tu z Wami, to sama przyjemność:) do zobaczenia na następnym bazarku:)