Jump to content
Dogomania

SISZARP - niewielki piesek szuka domu.


Murka

Recommended Posts

19 godzin temu, uxmal napisał:

super:) jakie fajne imię ma piesek . Takie z dziedziny programowania C# :)

Trafiłaś w sedno;)

Siszarp jest na razie bardzo grzeczny. Noc spędził w domu, mieliśmy go przenosić do boksów, ale chyba go wykąpię i zostanie w domu... Na smyczy chodzić się boi, na pewno wcześniej nie chodził. Ale szybko się uczy, ogonkiem do człowieka macha. Dzisiaj rano ładnie pozałatwiał potrzeby. Apetyt ma kosmiczny, zjada wszystko od razu, nawet suchą karmę. Jest trochę chudy, więc pewnie w schronisku mu nie dogadzali... 

siszarp2.jpg

siszarp3.jpg

siszarp4.jpg

siszarp6.jpg

siszarp7.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nadziejka napisał:
 
 czy potrzebny bedzie bazareczk kochane?

Byłoby super, bo sam koszt transportu to 600 zł... Siszarp jest jest u nas bezpłatnie, nie liczymy hotelowania, tylko karmę oraz koszty wet. Psiak dostał odrobaczenie w schronisku miesiąc temu, więc teraz poprawiam swoim trybem 5-dniowym, muszę mu też po kąpieli podać Fiprex. Na szczęście jest już zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany, więc te koszty odpadną:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, uxmal napisał:

super:) jakie fajne imię ma piesek . Takie z dziedziny programowania C# :)

Tak imię pochodzi od języka programowania o nazwie C#. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i słowa otuchy, gdy już myślałam że sprawa przegrana. Na szczęście "nadzieja umiera ostatnia". Siszarp mimo tak pokręconego losu, a może raczej historii - jest bezpieczny. 

 

 

2 godziny temu, Murka napisał:

Trafiłaś w sedno;)

Siszarp jest na razie bardzo grzeczny. Noc spędził w domu, mieliśmy go przenosić do boksów, ale chyba go wykąpię i zostanie w domu... Na smyczy chodzić się boi, na pewno wcześniej nie chodził. Ale szybko się uczy, ogonkiem do człowieka macha. Dzisiaj rano ładnie pozałatwiał potrzeby. Apetyt ma kosmiczny, zjada wszystko od razu, nawet suchą karmę. Jest trochę chudy, więc pewnie w schronisku mu nie dogadzali... 

siszarp2.jpg

siszarp3.jpg

siszarp4.jpg

siszarp6.jpg

siszarp7.jpg

Cudny jest - trafił na swojej drodze  dobrego człowieka, który go dokarmiał przez prawie pół roku i nie był mu obojętny jego los, gdy nie mógł go przygarnąć :). "Łańcuch ludzi dobrej woli", schronisko w Kłomnicach jest biednym schroniskiem - jest dużo piesków, a brakuje karmy ... Na szczęście jest grupa ludzi, która stara się pomagać w ramach swoich możliwości. Bo to teren bardzo trudny - dużo bezdomnych psiaków, a mało chętnych do adopcji. Siszarp ma dużo szczęścia i mam nadzieję, że już tak pozostanie :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nadziejka napisał:
kokany maluni tyciuni skarbunio
 ale raduje ale raduje
ze bezpieczny ze wyrwany ...Podobny obraz
teraz mam kikla kramikow
na wiele bidunkow
i kilka rolziczam nadziejkowych 
za pare dni zrobie napewno dla maluteczka cudnego

Bardzo dziękuję - jeszcze nie znam dokładnego kosztu przewozu, ale wstępnie wiem, że to jest około 500-600 zł. Mogę pomóc w prowadzeniu Bazarku - bo sama nie mam doświadczenia. W Kłomnicach jest jeszcze więcej takich biednych piesów - część z nich siedzi tam nawet 8 lat ... Małe pieski, które w innych schroniskach ""szły by jak ciepłe bułeczki ... Największy problem z tymi pieskami, że mają problemy z chodzeniem na smyczy - bo większość, to typowe wiejskie pieski - które w życiu nie widziały obroży, ani smyczy ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...