Jump to content
Dogomania

SISZARP - niewielki piesek szuka domu.


Murka

Recommended Posts

Dnia 7.10.2018 o 13:21, beataczl napisał:

to chyba najlepszy pomysl jest.

do srodka jedzonko i powinen  zachecic sie wejsc jesli bardzo glodny juz bedzie

nie dokarmiac oczywiscie nic

Rozumiem, tylko potrzebny ktoś do pomocy osobie, która w życiu psa sama nie łapała - a nikt nie chce tam pojechać pomóc :'(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2018 o 00:08, rozi napisał:

Nie no nie żartujcie, jeśli piesek pozwala się głaskać, to można mu zarzucić obróżkę zaciskową, czyli choćby sznureczek z pętelką, na chwilkę, żeby się nie mógł wyrwać, zawinąć w koc i do domu. Znaczy gdzieś, gdzie ma być.

rozumiem - z pewnością jest to "bułka z masłem" dla osoby, która już kiedyś psa łapała - dla niedoświadczonej - niekoniecznie-potrzebny ktoś kto by w tym pomógł ..., a na miejscu nie ma nikogo - nikt też nie chce tam przyjechać żeby pomóc ...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

rozumiem - z pewnością jest to "bułka z masłem" dla osoby, która już kiedyś psa łapała - dla niedoświadczonej - niekoniecznie-potrzebny ktoś kto by w tym pomógł ..., a na miejscu nie ma nikogo - nikt też nie chce tam przyjechać żeby pomóc ...

trzeba by poszukac dogomaniaka z tego terenu. znamy Kogos blisko dziewczyny?

ja z pomorskiego jestem,niestety...

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Nadziejka napisał:

hop! prowadzi holtelik w Lodzi

 

 

 napisze zapytam

 moze cos cokolwiek ciocia hop doradzi

 sciskam ogromnie za bidunia

super! to czekamy...

kiedys Amanda z TOZ LOdz byla na dogo ale nie pamietam juz nicka stare czasy...i raczej jest od dawna na fejsie :(

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie ma... pochodzę z lubelskiego, a obecnie krążę między Dolnym Śląskiem a Wielkopolską... :(
Słuchajcie, a TROP z Warszawy Może on byłby w stanie złapać psiaka? Nie wiem czy czasem oni nie chcą jedynie zwrotu za paliwo... Może warto zadzwonić, przedstawić sytuację, zapytać?

Opis TROPu z fejsbuka:

Cytat
TROP to grupa wolontariuszy, która pomaga zagubionym i bezdomnym psom. Chcemy pokazać jak spędzamy wolny czas i ile satysfakcji daje nam, to co robimy. Zajmujemy się łapaniem psów, które z różnych powodów boją się człowieka.
Większość z nas jest wolontariuszami w schronisku w Warszawie.
Popieramy akcje kastracji psów bezdomnych jak i właścicielskich.
Apelujemy o godne traktowanie zwierząt w Polsce.
Domagamy się faktycznego karania za znęcanie się nad zwierzętami.
Chcemy, by polska wieś przestała być psim piekłem na ziemi.
Działamy też w fundacji Zwierzęta Sulejówek.

Namiary:
https://www.facebook.com/tropwarszawa/
 

https://www.youtube.com/channel/UCINFbG903PJhhBGhs7zf0oQ

Nr telefonu nie znalazłam, ale może udałoby się uzyskać poprzesz fundację Zwierzęta Sulejówek.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie nie ma... pochodzę z lubelskiego, a obecnie krążę między Dolnym Śląskiem a Wielkopolską... :(
Słuchajcie, a TROP z Warszawy Może on byłby w stanie złapać psiaka? Nie wiem czy czasem oni nie chcą jedynie zwrotu za paliwo... Może warto zadzwonić, przedstawić sytuację, zapytać?

Opis TROPu z fejsbuka:

Namiary:
https://www.facebook.com/tropwarszawa/
 

https://www.youtube.com/channel/UCINFbG903PJhhBGhs7zf0oQ

Nr telefonu nie znalazłam, ale może udałoby się uzyskać poprzesz fundację Zwierzęta Sulejówek.

 

ja napisalam prywatna wiadomosc do TROPA przez fejs

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Ja tez nie kojarzę nikogo z Łódzkiego....

Może jakaś fundacja/stowarzyszenie by pomogło w odłowieniu psiaka  ?

Pisałam do kilku fundacji ze Śląska i stamtąd - to nie jest blisko Łodzi - to tylko woj. łódzkie, to niegdysiejsze woj. częstochowskie. Tam jest bliżej do Radomska, czy Częstochowy niż do Łodzi. Tam są wszyscy zapsieni, to trudny teren - same wioski, mało adopcji, mnóstwo psów bezdomnych. Większość fundacji - zero reakcji lub odp, że nie ma mają możliwości. Jedna odezwała się naobiecywała Pani, zamilkła - potem powiedziała, że nie ma sensu , bo piesek i tak nieadoptowalny.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, beataczl napisał:

ja napisalam prywatna wiadomosc do TROPA przez fejs

Kontaktowałam się z TROP-em - odmówili, to nie ich teren - poradzili żebym znalazła kogoś z klatką łapką w pobliżu Łodzi. Tam nie ma nikogo z klatka łapką i mnie tam nie ma. Trudno trzeba pogodzić się z faktem, że nie można pomóc. Tam podobno mnóstwo takich bezdomnych psów biega, pozostałe jakoś sobie radzą - on był najchudszy (szkielecik) zanim go ten Pan nie zaczął dokarmiać. Ale w tym tygodniu wyjeżdża.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

A fundacja Niechciane Zapomniane z Łodzi? Dziewczyny były kiedyś na dogomanii, jako jedne z pierwszych, ale juz od kilku lat nie widzę ich...

Właśnie miałam pisać o tej fundacji, miałam numer do nich, ale kiedy to było..

Link to comment
Share on other sites

Schronisko dla Zwierząt "As" Jamrozowizna 1, 42 -270 Kłomnice

w ich programie takie cos znalazłam 

ale to chyba nie jest dobre "schronisko"   :(

https://www.facebook.com/events/1702336413326982/

 

 

ale może poprzez ludzi z tego wydarzenia cos zdziałać?  grupa pomocowa dla psów z tego schroniska może akurat ktoś jest z okolic Kłomnice to niedaleko patrząc na mapę

https://www.facebook.com/groups/1031640563596996/

 

do Łodzi to kawał drogi (o ile patrzę na dobrą miejscowość) bardziej chyba Częstochowa tam jest 

 

pin
 
Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt
ul.Focha 19/21 lok.46, 42-200 Częstochowa
12360107_944397565595687_124408985746783
 
 
static_map.php?v=1012&osm_provider=2&siz
 
Organizacja społeczna
 

537 381 912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...