Jump to content
Dogomania
anica

Rozliczony *Błyskawiczny* Skórzane botki na ogłoszenia dla Usi ,Usia ma domek! dla Ewu na szczepionki dla szczeniaków do 18,10,2018 g 21

Recommended Posts

Dnia 13.10.2018 o 10:48, Radek napisał:

Chętnie bym się dziś wybrał w jakieś fajne miejsce, ale na ten weekend mamy zaplanowane różne prace domowe:/

,,.. prace domowe też potrzebne a efekt jak cieszy! ok2.gif

Dnia 13.10.2018 o 21:52, Figunia napisał:

Niestety... niedawno wróciłam z ostatnich zakupów.  Jutro przylatuje do mnie na kilka dni Córcia, steskniona za naszym polskim jedzonkiem, szczególnie płodami rolnymi... 

Ale teraz juz tylko odpoczywam!

A bazarek - w górę! 

... buziaki Aniu dla Ciebie i córci buziak.gif moze znajdziecie chwilkę i zajrzycie do nas ,wtedy będę sama mogła Was ,wyściskać :)

Dnia 13.10.2018 o 21:54, Radek napisał:

Nasze jedzonko jest najlepsze.

Miłego wypoczynku.

... oczywista, oczywistość, Dobre bo Polskie!!! buziak.gif

2 godziny temu, Radek napisał:

Dobrego poniedziałku, dobrego tygodnia. 

... przyłączam się do życzeń, Dobrego tygodnia dla wszystkichbuzki.gif

Dnia 13.10.2018 o 17:47, Figunia napisał:

W lesie teraz musi byc pieknie.

Aniu, na pewno dzień był udany :)

... to prawda! w lesie jest pięknie a jak jeszcze świeci słoneczkoserduszka2.gif

Anusiu, nawet nie wiesz, z jaką radością, zobaczylybysmy się z Tobą .

I nawet mamy, poza chęcią uciskania Ciebie, takze "mały interes", zapytanie, problem...

A żeby nie bylo, ze tu uprawia sie prywate... oczywiście podrzucam bazarek...wysoko!

7 godzin temu, anica napisał:

prace domowe też potrzebne a efekt jak cieszy! ok2.gif

Pewnie, że potrzebne, ale spacer na świeżym powietrzu zdecydowanie przyjemniejszy. 

ahojki dziewczynki

i i wujeneczku

Podobny obraz

Uwaga!!!! zmienimy beneficjenta, Usia ma domek :D - Na leczenie/dług szczeniaków z parwo i dług ewu w lecznicy. a było - Witam serdecznie na błyskawicznym bazarku, na ogłoszenia USI , która ma tylko 1miesiąc ,żeby znaleźć domek, musi nam się udać! :) Botki podarowała Figunia, której pięknie dziękujemy zakochany.gif   jeśli nie chcesz kupić botków, możesz kupić serduszko dla Usi ;)

21 godzin temu, Figunia napisał:

Anusiu, nawet nie wiesz, z jaką radością, zobaczylybysmy się z Tobą .

I nawet mamy, poza chęcią uciskania Ciebie, takze "mały interes", zapytanie, problem...

A żeby nie bylo, ze tu uprawia sie prywate... oczywiście podrzucam bazarek...wysoko!

Anusiu, jaką mi radość sprawiłyście! nie masz nawet pojęcia! zobaczyć taką ,piekną ,śliczną Dorotkę  :) Aniu nawet , Krzysiu powiedział " ależ ona się zmieniła! nie ta sama , dziewczyna"serduszka2.gif Aniu muszę koniecznie zadzwonić! z tej radości jak Was zobaczyłam, nie myślałam kompletnie! NIC!   muszę Ci powiedzieć koniecznie o pewnych sprawach, które mi ... po prostu ,uciekły w euforii ;)  

16 godzin temu, Radek napisał:

Pewnie, że potrzebne, ale spacer na świeżym powietrzu zdecydowanie przyjemniejszy. 

.. zgadzam się  z tobą ... na stówkęok2.gif

4 godziny temu, Radek napisał:

Już od rana zapraszamy. 

... Dobrego dnia , Radkuluzik.gif

16 godzin temu, danka488 napisał:

podnoszę bazarek:) a przy okazji proszę podeślij mi konto:)

.. Dziękujemy , pięknie Danusiu, tylko proszę poczekaj chwilkę , napisałam do Ewu, żeby podała swoje konto do wpłat, unikniemy wtedy oczekiwania na przelewy, mam nadzieję ,że doczytałaś ,że Usia zanim się bazarek zakończył znalazła domekhaha.gif  więc pieniążki które uda mi się uzbierać chcieliśmy przekazać na innych podopiecznych Ewu, gdzie jest spory dług za szczepionki, wątek ten sam :)

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

pozdrawiamy z cieplutenkiego SosnowcaPodobny obraz

... a my Pozdrawiamy z cieplutenkiego Wrocławiaoczko.gif

2 godziny temu, Radek napisał:

Beneficjenci się zmienili, ale bazarek czynny dalej:) 

bez  względu na to, cel jest szlachetny:)  dobrze, więc czekam na konto:) i bardzo się cieszę, że malizna znalazła domek:) i z tego co wiem, super domek!

15 godzin temu, Radek napisał:

Beneficjenci się zmienili, ale bazarek czynny dalej:) 

. ... niezawodny jesteś Radku, Dziękuję okok.gif

12 godzin temu, danka488 napisał:

bez  względu na to, cel jest szlachetny:)  dobrze, więc czekam na konto:) i bardzo się cieszę, że malizna znalazła domek:) i z tego co wiem, super domek!

Dziękuję, Danusiu, widzę że jesteś z nami! nawet jak Ciebie nie maokok.gif konto ewu poleciało, dziękuję :)

11 godzin temu, Radek napisał:

Na dobranoc hop na samą górę.

...coś niska ta nasza góra ;)

40 minut temu, Radek napisał:

Pobudka, już prawie ósma:) 

... i Pięknie witamy Nowy dzień , jeden z ostatnich takich słonecznychslonko.gif

Dnia 16.10.2018 o 10:40, anica napisał:

Anusiu, jaką mi radość sprawiłyście! nie masz nawet pojęcia! zobaczyć taką ,piekną ,śliczną Dorotkę  :) Aniu nawet , Krzysiu powiedział " ależ ona się zmieniła! nie ta sama , dziewczyna"serduszka2.gif Aniu muszę koniecznie zadzwonić! z tej radości jak Was zobaczyłam, nie myślałam kompletnie! NIC!   muszę Ci powiedzieć koniecznie o pewnych sprawach, które mi ... po prostu ,uciekły w euforii ;)  

Aniu kochana - dziękujemy za, jak zwykle, przemile spotkanie!

A bazarek - w górę, bo szczeniaczki w potrzebie....