Jump to content
Dogomania
Onaa

Cegiełkowy dla starej Miłeczki bez oczka, która dostała nagle krwotocznego zapalenia jelit :(.

Recommended Posts

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę cegiełkę za 20 zł.

o Boziu!!!!  super :) tak mi żal takich wiekowych zwierzaków :) , ale z Wami jestem silniejsza jak patrzę na nie, dobrze, że im pomagacie!

Dnia 9.10.2018 o 12:38, danka488 napisał:

o Boziu!!!!  super :) tak mi żal takich wiekowych zwierzaków :) , ale z Wami jestem silniejsza jak patrzę na nie, dobrze, że im pomagacie!

... to prawda!  u mnie podobnie :) 

... sprawdzam czy moja wpłata dotarła?

Dnia 8.10.2018 o 16:04, Nesiowata napisał:

Można jeszcze 2 koniczynki poprosić?

Bardzo dziękuję :).

Dnia 9.10.2018 o 11:16, MALWA napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę cegiełkę za 20 zł.

Witamy i bardzo dziękujemy :).

Dnia 9.10.2018 o 12:38, danka488 napisał:

Jak patrzę ile tego psiego nieszczęścia to mam coraz mniej sił żeby coś zrobić, ale z drugiej strony tak bardzo cieszy każde uratowane psie życie, każdy uśmiech szczęśliwca którego udało się uratować i który dostał szansę na lepsze życie z dobrych kochającym człowiekiem.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Miłeczki - Miłeczka zrobiła się już psią staruszką, na dodatek jest bez oczka,ostatnio męczą ją coraz bardziej alergia i pojawiły się problemy żołądkowe :(, wiele lat spędziła w schronisku bez wolontariatu, niestety nikt o nią nigdy nie zapytał żeby dać jej dom a to taka poczciwa suczyna, ale gdybyśmy jej nie wyciągnęli do hoteliku dla psów to odeszła by zapomniana samotna i niekochana w schronie.

Uzupełniłam wszytskie wpłaty w pierwszym poście.

4 godziny temu, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję :).

Witamy i bardzo dziękujemy :).

Jak patrzę ile tego psiego nieszczęścia to mam coraz mniej sił żeby coś zrobić, ale z drugiej strony tak bardzo cieszy każde uratowane psie życie, każdy uśmiech szczęśliwca którego udało się uratować i który dostał szansę na lepsze życie z dobrych kochającym człowiekiem.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Miłeczki - Miłeczka zrobiła się już psią staruszką, na dodatek jest bez oczka,ostatnio męczą ją coraz bardziej alergia i pojawiły się problemy żołądkowe :(, wiele lat spędziła w schronisku bez wolontariatu, niestety nikt o nią nigdy nie zapytał żeby dać jej dom a to taka poczciwa suczyna, ale gdybyśmy jej nie wyciągnęli do hoteliku dla psów to odeszła by zapomniana samotna i niekochana w schronie.

Uzupełniłam wszytskie wpłaty w pierwszym poście.

:( :( , to bardzo przykre, ale dobrze, że mimo wieku ktoś ją wypatrzył i zafundował chociaż emeryturę! szanuję ludzi, którzy są tak wrażliwi. Bardzo dziękuję osobom, które ją zauważyły