Jump to content
Dogomania

Oddam Szczeniaczka ♥️


xaur

Recommended Posts

Witam Dogomaniacy! ;)

Mam do oddania małego nie rasowego szczeniaczka, coś w podobie terriera. Maluch już teraz ma puszyste futerko także możliwe że futerko będzie miał dłuższe. Niestety nie mogę malucha zatrzymać ponieważ przed jego niespodziewanymi narodzinami adoptowalismy dużego owczarka niemieckiego, a na dodatek mieliśmy juz wczesniej 2 psy. Niestety czwórka dużych psiaków to dla nas za dużo więc szukamy dla maluszka przytulnego domku. Obecnie dzidziuś ma miesiąc i 9 dni (urodził się 15.08). 

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 530 221 376 

Zapraszam

20180917_091116-800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

A moze pomozesz nam wyadoptować psy - niektore wyrwane z nieodpowiedzialnych domów,ze złych warunków,od bezmyslnych ludzi?

"niespodziewane narodziny"....coś  "w podobie" żenady.

1 godzinę temu, xaur napisał:

niespodziewanymi narodzinami

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, xaur napisał:

A może zafundujesz mi kastracje psa znalezionego na ulicy żeby szczeniaki sie nie rodziły ? :) 

Przynajmniej ja ich nie wypie**olilam w worku do rowu i nie przyspożyłam schroniskom roboty tylko grzecznie i miło pytam chętnych ;)

Kastracji psa Ci nie zafunduję,moge natomiast zaproponować wzięcie udziału w akcjach darmowych steryzlizacji suk,bo to nie pies urodził,tylko niedopilnowana sunia.

Ogłoszeń ile zrobiłaś?np.na OLX?Ile trudu dotąd sobie zadałaś,żeby poszukać mu domu?

I oczywiście wiesz,że 4 tygodniowy maluch w zadnym wypadku nie nadaje sie do adopcji?Jest za maleńki.

No i chwała Ci (!!),oczywiście,że "nie wypie**olilam w worku do rowu". ===========================================

Gwarantuję Ci,że tutaj nie ustawi się kolejka po szczeniaczka.

 

EOT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bou napisał:

Ogłoszeń ile zrobiłaś?np.na OLX?Ile trudu dotąd sobie zadałaś,żeby poszukać mu domu?

Jego braciszek znalazł juz właścicieli także sądzę że trudu zadałam sobie sporo bo ciężko teraz o dobry dom dla szczeniaczka.

To forum również jest polecane na innych stronach internetowych do dodania ogłoszenia więc tak też robię i nie do końca rozumiem przysłowiowy "ból dupy" z jakim sie tutaj spotykam. Cóż, nigdzie nie widzę żeby było napisane, iż forum jest jedynie do ogłoszeń dla psów ze schronisk więc skąd taka reakcja? A chciałabym zaznaczyć że właśnie przez działania przeciwne do moich zwierzaki trafiają do schronisk.

A jeśli chodzi o wiek psiaków to słyszy się że szczenię może zostać oddane już wtedy gdy zaczyna samodzielnie jeść, tak tez zrobiłam. 

_____________________

Jeśli jest o czym mówić to nie należy kończyć rozmowy tylko dlatego że skończyły się argumenty.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szczeniak może być oddany najwcześniej po ukończeniu 7 tygodni i po pierwszych szczepieniach. A suka nie jest wiatropylna i koszt sterylizacji jest mniejszy niż koszt prawidłowego odchowanie bodaj jednego miotu.

Jak się nie chce iść w koszty sterylki, to jest takie proste rozwiązanie jak pilnowanie grzejącej się suki - na wszelki wypadek, gdybyś nie wiedział - suki mają cieczkę dwa razy w roku, wyjątkowo przy zaburzeniach hormonalnych trzy razy. Pilnowanie suki od pierwszego do ostatniego dnia cieczki całkowicie wystarcza.  A właśnie przez brak pilnowania i dopuszczanie do przypadkowych miotów, co zdarzyło się u Ciebie, schroniska pełne są niechcianych zwierząt.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, xaur napisał:

Jeśli jest o czym mówić to nie należy kończyć rozmowy tylko dlatego że skończyły się argumenty.

argumentem  w tej dyskusji jest 100 000 bezdomnych psów w schroniskach i mnóstwo błąkających się i umierających z głodu, chorób i bestialstwa ludzkiego. 

1 godzinę temu, xaur napisał:

A jeśli chodzi o wiek psiaków to słyszy się

a gdzie to się słyszy ?  Zapytaj fachowców z prawdziwego zdarzenia -ludzi którzy się na tym znają . 

I nie dziw się reakcji bou  tylko poczytaj  na dogomanii watki psów , które też były kiedys słodkimi szczeniaczkami i przyszły na świat bo rodzice nie zostali wykastrowani i wysterelizowani . Te słodkie szczeniaczki dorosły i się znudziły swoim opiekunom no i wylądowały na ulicy , w schroniskach lub błąkają się gdzieś bez nadzieji ...

Jak to wszystko przemyślisz i zrozumiesz to może ruszy Cię serce i wysterylizujesz suczkę a psy wykastrujesz .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daj ogłoszenie na OLX może ktoś się zlituje i da mu dom,tylko jeszcze trochę poczekaj niech będzie więcej samodzielny i   koniecznie zaszczep go na choroby wirusowe.A sukę poddaj sterylizacji bo za jakiś czas znów wyniknie problem,który masz w tej chwili.Warto zainwestować w sterylizację(jednorazowy wydatek),ponieważ zniknie u Ciebie problem niechcianych szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...