Jump to content
Dogomania

Maleńka beżowa sunia - tak podobna do naszej Kami, że musiałyśmy ją zabrać... Już w swoim DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Aż się boję zapeszyć, ale wszystko wskazuje na to, że od wtorku maleńkie będą miały swój domek. Spotkanie wypadlo super, Aneta zaakceptowała rodzinę, ja po długiej rozmowie telefonicznej też:) We wtorek odbędzi esie jeszcze wizyta przedadopcyjna w domu Państwa i poprosimy bardzo o kciuki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Ewa Marta napisał:

Aż się boję zapeszyć, ale wszystko wskazuje na to, że od wtorku maleńkie będą miały swój domek. Spotkanie wypadlo super, Aneta zaakceptowała rodzinę, ja po długiej rozmowie telefonicznej też:) We wtorek odbędzi esie jeszcze wizyta przedadopcyjna w domu Państwa i poprosimy bardzo o kciuki!

WSPA -NIA -LE!!!!

Kciuki zaciśnięte :D

Link to comment
Share on other sites

I Baksi w swoim domu. Dom ciepły, zakochany w sunieczkach z Panią Dorotą, Panem Piotrem i synem Kubą. Przyszła też dziewczyna syna bo podczas wyjazdu gdyby dziewczynki nie mogły jechać to oni będą się nimi opiekować. Pani Dorota chciała żebym poznała wszystkich :) Mam nadzieję że jednak dziewczynki dadzą radę i w kapoczkach będą śmigały po mazurskich jeziorach :D tak jak ich poprzedniczka [*]

Dziewczynki zamieszkały w domu z ogrodem na obrzeżach Tychów, mają 4, w zasadzie 6, a nawet 8 rąk do głaskania to "jakoś" się podzielą ludźmi :) Od razu wpakowały się na kanapę - mimo mokrych łapek - to lubię :), zwiedziły ogródek i chciały się poczęstować ciastem - ale dostały łapówkę w postaci smaczków.

Co miałam wypłakać to wypłakałam w domu żeby nie robić sobie tam wstydu :) Mimo wszystko wychodziłam zadowolona, bo wiem że będą miały dom taki jak powinny mieć.

image.png.a30a4aba04e2b4999a352f7f16e6090b.png

 

image.png.d21b2fb7ec48125edbc7d513a23b9782.png

 

image.png.471ead2bbd336d991473aa803e22cf65.png

 

image.png.2b23dbbfb2d14ba893b19e93ec1b39f1.png

 

image.png.0676387f991fe98f5bd2210e83f08ac4.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A to już zdjęcia po naszym wyjeździe, spacerku i kolacji.

image.png.f6c3bae3bc270a5ee7c0831d4a9dbe1f.png

 

image.png.3749fb4beda905c0eafd0c7272d5d425.png

 

image.png.2ad132d6ad1c85bf432e5aefc9f8316b.png

 

Dziewczynki dostały obróżki, duże legowisko i tak jak doradziłam Pani smycz z rozdzielnikiem na 2 psy. Mimo dużego legowiska wybraly malutkie po poprzednim psiaczku - na zmianę żeby było sprawiedliwie :)

 

image.png.2314ec39a9eaf646ec16d56a46eb7f54.png

 

image.png.f1acef562f086fb5c0d01f1a000e1742.png

 

image.png.f0c1fc0ec443a3bd8adc7198bd3e57ab.png

 

 

Dostaliśmy też od Państwa duże pudło smaczków dla psiaków - za co podziękowania należą się również Ewie Marcie, która po pytaniu Pani Doroty co potrzebne w hotelu spowodowała że mamy zapas smaczków na 2 miesiące :) Dzięki Ewa.

 

 

Jak dowiozę Lolusia do Ewu to zadzwonię do dziewczynek jak po pierwszej nocy.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie podziękowania dla Ellig i Ewy Marty za ...wszystko.

No i najważniejsze podziękowania dla Zuzi i jej Rodziny czyli domkowi od Kami (która niedawno zamieszkała w Gogolinie) - bo to Oni na stronie FB Zuzi pokazali dziewczynki i prosili o wspólny dom dla nich. I tam właśnie dostrzegła je Pani Dorota.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Wielkie podziękowania dla Ellig i Ewy Marty za ...wszystko.

No i najważniejsze podziękowania dla Zuzi i jej Rodziny czyli domkowi od Kami (która niedawno zamieszkała w Gogolinie) - bo to Oni na stronie FB Zuzi pokazali dziewczynki i prosili o wspólny dom dla nich. I tam właśnie dostrzegła je Pani Dorota.

To my bardzo dziękujemy za opiekę nad Baksi, za decyzję, że jednak zaczekamy na wspólny domek. Przecież nie wiedziałyśmy, że tak szybko znajdzie się cudowna Rodzina chcąca je obie adoptować:) Płakać mi się chce, kiedy widzę, jak im tam będzie dobrze - już w zasadzie  jest:)

To mi daje nadzieję, że moja Figa też taki dom znajdzie i rozstanie będzie mniej bolało:)

Cudowna relacja!!!!

Daj znać Anetko jak wygląda nasze końcowe rozliczenie (koszt transportu, bo hotelikowy znam)

 

A zdjęcie przecudowne!!! Można je oglądac cały czas. Małe sunie kapitalnie weszły w nowe miejsce, a zdjęcie rozłożonych suniek na kanapie - no boskie jest!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Po nocy wszystko ok, spały w legowiskach ale rano już tuliły się do Pani :) Potem troszkę popiskiwały ale Pani stwierdziła że wygłaska tą tęsknotę za nami :)

 

"Jasna nam wygląda na Goldi ( bo taka złotowłosa)
A Rasti to albo zostanie ( bo to po litewsku jest " znaleźć " ). A to do jej historii pasuje.
Obserwujemy na jakie imię nam wygląda.....Możliwe ze do wieczora da nam jakieś znaki"

 

Relax dopołudniowy :)

44645667_260226151503494_9173480339534774272_n.jpg.8942535fdb6b7187d4970591640575a7.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę, popłaczę sobie chyba ze wzruszenia:)

 

Za chwilę rozliczę ostatecznie wydatki Baksi - Goldi:) Za pobyt w hotelu 1-23.10 - 230 zł, za transport do DS połączony z wizytą przedadopcyjną 30 zł. Konto Baksi zostaje wyzerowane dzięki super hojności i dobrym sercom człowieka, z którym mam przyjemność pracować i jego  żony, którzy chcą pozostać anonimowi. Mając nadzieję że zajrzą tu obejrzeć zdjęcia, z całego serca dziękuję za stałe wsparcie bezdomniaczków i zaufanie:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja już to chyba pisałam  o tym ,ze wspaniale,że dziewczynki dostały szansę na zmianę swojego życia, na szukanie wspólnego domu. To jest piękne kiedy los psiaka tak się zmienia.

Bądźcie już teraz tylko szczęśliwe!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie mogę, popłaczę sobie chyba ze wzruszenia:)

 

Za chwilę rozliczę ostatecznie wydatki Baksi - Goldi:) Za pobyt w hotelu 1-23.10 - 230 zł, za transport do DS połączony z wizytą przedadopcyjną 30 zł. Konto Baksi zostaje wyzerowane dzięki super hojności i dobrym sercom człowieka, z którym mam przyjemność pracować i jego  żony, którzy chcą pozostać anonimowi. Mając nadzieję że zajrzą tu obejrzeć zdjęcia, z całego serca dziękuję za stałe wsparcie bezdomniaczków i zaufanie:)

 

 

 

42508279_307795656675457_2377033865966387200_n-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...