Jump to content
Dogomania

Krzywołapek Nortonek - teraz Elio - dzięki Wam opuścił Radysy i znalazł kochający dom :). Wrzesień 2022 odszedł za TM :(:(:(. Nie doczekał starości.


Onaa

Recommended Posts

Proszę o cierpliwość, bo troszkę się skomplikowała sytuacja jednego z moich wątkowych podopiecznych, na spokojnie zrobię podsumowanie deklaracji dla Nortonka i zobaczymy kiedy będzie mógł opuścić Radysy :),  - bardzo dziękuję Wam że chcecie mu pomóc :).

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z wątku Tobisia. Widzę, ze Kruszonka już zabezpieczona i wyprawiona do DT  w Szczecinie.

Czy Norton nadal potrzebuje deklaracji ?

Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia.......

Jeśli deklaracje są nadal potrzebne, to  mogę z deklaracji po Tobisiu przeznaczyć połowę, tj. 25 zł miesięcznie.

Drugą połowę przekazałam już na Lalę od elik.

Link to comment
Share on other sites

I już wszystko wiadome, Nortonek ma za tydzień opuścić schronisko :)!

Do tej pory jeszcze nie zrobiłam rozliczenia deklaracji i jeszcze nie wysyłałam nr konta bo nie byłam pewna jak to wszystko wyjdzie. Ale teraz Nortonek bardzo potrzebuje wszelkiej pomocy i dobrych myśli żeby szczęśliwie opuścił Radysy:).

 

Link to comment
Share on other sites

Na ten moment mam takie potwierdzone deklaracje dla Nortonka:

miesięczne

uxmal - 10zł

seremarias - 10zł

p. Krtystyna z fb - 20zł

Roland_De - 10zł

dorota1 - 10zł

Onaa - 10zł

MALWA - 25zł

Razem: 95zł  (brakuje 155zł)

jednorazowe

elficzkowa

Tianku

zachary

Nesiowata

kiyoshi

mdk8

b-b

Inne

beataczl - fanty na bazarek - może ktoś pomoże z bazarkiem ?

Bardzo Wam dziękuję :D.

Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

A jeśli ktoś nie jest na fb a chciałby wiedzieć jak potoczył się los Kruszynki to przeklejam z fb :).

" CYNKA zwana CYCKIEM czyli KRUSZONKA z Radys - mała, szara myszka o pospolitym wyglądzie zwykłego kundelka, drobinka (5-6 kg), ale za to z ogromnym sercem. Ulubiona pozycja - wtulanie się w człowieka, najchętniej w dekolt 1f609.png;). W domu niekłopotliwa, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Z psami się dogaduje, ale ma silny charakter i w kaszę nie da sobie dmuchać - to taki typ "mała ciałem - wielka duchem". W stadzie to ona będzie przywódcą. Dzieci lubi, bo też można się do nich przytulać, ale raczej ne będzie się z nimi bawiła.
Będzie idealną towarzyszką jakiejś starszej pani, którą będzie miała na wyłączność. Więc jeśli macie jakąś babcię, która potrzebuje towarzystwa, to Cynka chętnie z nią spędzi resztę życia.
Cynka ma ok. 6 lat. Na jednym oku ma jakąś skazę po urazie, ale nie zauważyłyśmy, aby z tego powodu gorzej widziała (jeszcze to zdiagnozujemy).
"

44057839_2204909549834569_5453775405473344077937_2204909723167885_55058975480296

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...