Jump to content
Dogomania

Fałszywa hodowla Staffordshire Bull Terrier


Pinka24

Recommended Posts

hej,
Jestem tu nowa, jeśli temat taki już był to przepraszam - nie doszukałam. Sprawa jest w zasadzie dość aktualna. Na serwisie olx znalazłam "hodowlę" staffików z ceną 1300 zł. Na moje pytania dotyczące metryki, rodowodu, badań pan odpowiadał w mgnieniu oka. Niestety zaufałam po otrzymaniu jego potwierdzeń, że hodowla jest w ZKWP, po otrzymaniu kilku zdjęć innych niż na ogłoszeniu oraz gdy przekonywał, że cena jest okazyjna, ponieważ kończy z hodowlą i się wyprowadza. Moja naiwność doprowadziła do tego, że wysłałam zaliczkę w wysokości 500 złoty. Oczywiście od tamtej pory zero kontaktu oraz jak się domyślacie, hodowli tej nie ma w ZKWP (dodzwoniłam się i dopytałam co powinnam zrobić wcześniej... mądry po szkodzie...)
Pomijając moją głupotę, czy ktoś miał podobną sytuację? A może ktoś także się nabrał na hodowlę p. Dariusza Wiśniewskiego? Nie wiem, co robić, domyślam się, że pieniędzy nie odzyskam za głupotę trzeba płacić, ale może ktoś doświadczył tego i może mi pomóc, powie co mogę/powinnam zrobić...
link do ogłoszenia 
https://www.olx.pl/oferta/staffordshire-bull-terrier-CID103-IDvzirf.html#56a97fc338

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Pinka24 napisał:

Mają 6 tyg na umorzenie lub zajęcie się sprawą. Mam nadzieję, że ten facet poniesie chociaż minimalne konsekwencje 

i ja mam taka nadzieje ...coraz wiecej takich przekretow.

ja tez ostatnio stracilam wyplate -firma polska opiekunek w Niemczech-dawno termin minal nawet tel nie odbieraja ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...