Jump to content
Dogomania
kinga_kinga7

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !

Recommended Posts

Przywitam się u kociej rodzinkiheej.gif przepraszam ,że dopiero teraz, czasem nie doganiam własnego ogona, przydreptałam za Danusią i przypomniałam sobie ,że miała zajrzeć już dawno!  nadrabiam zaległości...

2 minuty temu, anica napisał:

Przywitam się u kociej rodzinkiheej.gif przepraszam ,że dopiero teraz, czasem nie doganiam własnego ogona, przydreptałam za Danusią i przypomniałam sobie ,że miała zajrzeć już dawno!  nadrabiam zaległości...

Jak to mówią, lepiej później niż wcale. Witaj u nasheej.gif

1 godzinę temu, anica napisał:

Witaj:) super, że wpadłaś do nas:)

witam,

przybywam do kocików z zaproszenia kinga_kinga7

dziękuję za zaproszenie. maluchy i mama przesłodkie i przecudne :) a jakie już duże te dzieciaki :) pięknie rosną.

zajrzałam teraz na szybko w pracy, ale na pewno jeszcze pojawie się i jakoś postaram się pomóc Słodziakom :)

1 godzinę temu, Radek napisał:

I one tak przez całą dobę? 

witaj:) nie troszkę w nocy śpią:), ale teraz znowu brykają:) zamknęłam pokój, zaserwowałam śniadanie:) dzisiejsze MENU: żółtko, ser żółty, parówka drobiowa szt. 2, mleczko. Parówkę wciągnęły z mamą super:) mama dostała saszetkę, ale tylko troszkę zjadła. Teraz szykuję się do szkoły - pracy :)

3 godziny temu, danka488 napisał:

witaj:) nie troszkę w nocy śpią:), ale teraz znowu brykają:) zamknęłam pokój, zaserwowałam śniadanie:) dzisiejsze MENU: żółtko, ser żółty, parówka drobiowa szt. 2, mleczko. Parówkę wciągnęły z mamą super:) 

Żółtko wyjedzone, ser żółty też :) Teraz dałam im deser - budyń, pięknie wszystie zjadły, mama tylko wylizała miseczkę :)

Zdjęcie2219.jpg

Zdjęcie2221.jpg

już wróciliśmy z rodzinką od weta.,budżet rodzinki uszczuplił się o 120,00 zł., ale za to wszystkie są zaszczepione i mamie wzięliśmy już fartuszek :) Pan doktor stwierdził, że są bardzo źywe, ale dzisiaj po szczepieniu mogą być z gorączką i troszkę osowiałe. Pomyślałam sobie.. przepraszam , że to napiszę " .. to dzisiaj będzie spokój " na razie brykają:)

3 godziny temu, danka488 napisał:

Pomyślałam sobie.. przepraszam , że to napiszę " .. to dzisiaj będzie spokój " na razie brykają:)

Pozostaje mieć nadzieję, że jak już się nabrykają to trochę się prześpią;)

10 minut temu, andegawenka napisał:

Kotki mają raj a w Lublinie powietrze można kroić. Takiego smrodu jeszcze wcześniej nie czułam. To chyba przez zupełny brak wiatru.

to zapraszam do Radzynia:) pokój z kotami odstąpię Ci i nie wiem co będziesz po jednej nocy wolała:)

35 minut temu, Radek napisał:

Pozostaje mieć nadzieję, że jak już się nabrykają to trochę się prześpią;)

teraz śpią, nawet kolacji nie jadły, może rzeczywiście, to szczepienie ich osłabiło:( 

brykam ja spać:), bo nie wiem co mnie czeka o północy:)

witam ponownie kocią rodzinkę :) gdyby nie fakt, że mam już w domu 8 ogonków (4 psie i 4 kocie) to chętnie bym przygarnęła maluchy z mamą.

poproszę o nr konta na PW to dorzucę grosik do maluchów. nie będzie to astronomiczna kwota, ale zawsze coś :)