Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

9 godzin temu, andegawenka napisał:

Młodzież łatwiej akceptuję zmiany i bardzo dobrze :)

Ciekawe co u ich mamusi ze zdrowiem.

w poniedziałek zadzwonię , bo Ela jest w rozjazdach:) wiem, że jest bardzo grzeczna , w czwartek miał być wymaz. Ela mówiła, że wetka powiedziała, że ma psiukać odkażająco na ranę:) brała jakieś zastrzyki, myślę, że gentamycyna swoje zrobiła, bo jak byłam z Nutką u chirurga, to dołożył jej ją i brzuszek lepiej wyglądał :) już w niedzielę:) pięknie dawała sobie przemywać i na pewno ją nie bolało, bo leżała bez oporów sama na pleckach :) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jestem już i ja, ale znowu nieprzygotowana! zdjęcia Nodusia obiecane i z wczoraj wstawię :) u Nutki jest dobrze, Ela dopiero dotarła do domu, nie miała czasu, ale wiem, że Nutka uwielbia głaski, chodzi jeszcze w kołnierzu, ma podawany doustnie antybiotyk zgodnie w wynikiem z wymazu, przytyła niebawem będę miała zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

a ja kopiuję wieści od NUTKI:) 

Pani Danusiu,

melduję, co u kotki. :)
 
Przede wszystkim - zdrowieje i wszystko zmierza ku lepszemu.
Trafiliśmy na bardzo fajnego weterynarza i jesteśmy pod jego stałą opieką.
Nutka najpierw przez tydzień dostawała antybiotyk w zastrzyku, podczas ostatniej wizyty to zmieniono i teraz dwa razy dziennie bierze antybiotyk w tabletkach.
Cały czas nosi kołnierz, żeby się nie wylizywać i będzie go nosić, dopóki się zupełnie nie zagoi.
Rana wygląda o wiele lepiej, sierść zaczyna jej odrastać.
Odebraliśmy wyniki wymazu z lecznicy w Kąkolewnicy, ale nasza wrocławska weterynarz doszła do wniosku, że musi być w nich jakiś błąd. Wyniki wskazują, że kotek jest zarażony jakąś ciężką bakterią, ale jego zachowanie kompletnie temu przeczy.
Nutka bardzo chętnie je (a właściwie wciąga wszystko, co jej damy - wystarczy otworzyć lodówkę, a już stoi obok), korzysta z kuwety, grzecznie chodzi do weterynarza i na zastrzyki, je tabletki.
Bardzo lubi się przytulać, daje się głaskać, w nocy przychodzi do łóżka i mruczy. :)
Jest absolutnie cudowna! :) 
 
Jeszcze raz dziękujemy. Będziemy się id czasu do czasu meldować. :)
 
Pozdrawiam,
Ela
Link to comment
Share on other sites

witaj kochana:)

czekam jeszcze na zdjęcie NUTKI przy komputerze:) Dom Nutki nie ma dzieci, więc Nutka traktowana jest jak dziecko :) ogląda programy dla kotów na komputerze:) widziałam to zdjęcie:) jak patrzy na sikorkę:), potem chodzi wokół komputera i szuka:) tylko nie wiemy czego szuka, czy sikorki czy tego programu :):):)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

Wczoraj Nena z Dominiką pojechały do Będzina do mamy, podróż Nena zniosła tak sobie, płakała, z kotami, które mieszkają z mamą Dominiki też nie najlepiej się przywitała, ale już dzisiaj zupełnie inaczej :) Zresztą zobaczcie sami i zgadnijcie, gdzie leży NENA? :)

46469977_284667862177991_4997940385931067392_n.jpg

pewnie wygląda przez okno? leży na drapaku:) ale ma super towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...