Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

piszę ze szkolnego komputera. U mnie poszła matryca, laptop już u informatyka, czekam na tel. ile mam szykować i na kiedy będę miała. Zdjęcia już mam zapisane:) i nawet wiem jak:) tak jak pisała kinga, dziewczyny od razu się odezwały jak dotarły na miejsce:) Czekam na tel. jak wet. oceni Nutką o godz. 14.00 wizyta.

Link to comment
Share on other sites

halooooooo!!! co znaczą znajomości :) już odebrałam komputer i zrzuciłam zdjęcia na pulpit :) A teraz o Nutce:) dziewczyny były u bardzo fajnej p. weterynarz, zdjęła Nutce fartuszek, przemyła ranę i założyła kołnierz:) Nutka była bardzo grzeczna. Dalej bierze te zastrzyki , więc codziennie będą chodziły do gabinetu, żeby wetka monitorowała  ranę, w czwartek Ela odbierze wynik wymazu i dopasują dalsze leczenie. Ela jest bardzo zachwycona dziewuszką, jest bardzo grzeczna, choć szukała maluszków:( spała z mężem Eli w Łóżku:) dzisiaj będzie problem , bo jest kołnierz.

Mam również zdjęcia z dzisiaj komputerowca i też rozmawiałam z domkiem, rozrabia, podryza, drapnie :) apetyt dopisuje i przesypia całą noc:) 

Nena z kolei lepiej nie mogła trafić! ma kochającą pańcię, która zachwyca się Nią przy każdej rozmowie:)

Link to comment
Share on other sites

cała rodzinka już w nowych domach , bardzo się cieszę, że udało się znależć wspaniałe domy! Bardzo dziękuję Wam za obecność, pomoc finansową, Havance za ogłoszenia:) Dalej możemy śledzić wątek:) , bo Nutka będzie dalej leczona, maluchy też będziemy wstawiać, nowe wieści z domów :) Kinga zrobiła rozliczenie. Mamy paragony z lecznic, badania Nutki, ale jak ktoś zechce to wstawimy:) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, andegawenka napisał:

To one już nie nasze :( ? . ;)

One nasze zawsze będą :)!!! , to dzięki temu wątkowi mogliśmy śledzić ich losy ze stodoły, sianka :(  do spania w pościeli :) Wszystkie mieszkają w domach:) Nutka już nie jest godna i nie musi martwić się o dzieci ! Wspaniałe zakończenie !!! 

41776906_174925330018361_6235279575820009472_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Anetą, Pańcią Leona, który jako pierwszy nas opuścił. Ma się super ! Leoś ma w domu towarzystwo drugiego kota - Szarusia/Szarego, jest już starszy, dogadują się świetnie, ganiają się, ale jak trzeba to Leon dostanie po głowie :). Dzisiaj jadły razem surową wołowinę, niestety do dzisiaj nie chce jeść suchej karmy ! Pięknie przesypia noce, ale nie na łóżku, na łóżku śpi Szary :) A rano Leoś wstaje wyspany i głodny :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Havanka napisał:

Aż miło popatrzeć na całą, kocią rodzinkę ! Wszyscy szczęśliwi w nowych domach a Nodi wciąż jest fanem komputerów...

:) one wszystkie lubiły dreptać po komputerze:) HAVANKO !:) kochana moja:) szczęśliwą rękę masz :) bardzo dziękuję , domek Nodusia odezwał się po Twoim ogłoszeniu:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2018 o 16:11, kinga_kinga7 napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Anetą, Pańcią Leona, który jako pierwszy nas opuścił. Ma się super ! Leoś ma w domu towarzystwo drugiego kota - Szarusia/Szarego, jest już starszy, dogadują się świetnie, ganiają się, ale jak trzeba to Leon dostanie po głowie :). Dzisiaj jadły razem surową wołowinę, niestety do dzisiaj nie chce jeść suchej karmy ! Pięknie przesypia noce, ale nie na łóżku, na łóżku śpi Szary :) A rano Leoś wstaje wyspany i głodny :)

Hehe, a kto by jadł chipsy, skoro tatara podają  ;) 

Chłopaki się pewnie szybko łóżkiem podzielą, skoro tak ekspresowo się dogadały :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...