Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

witam,

przybywam do kocików z zaproszenia kinga_kinga7

dziękuję za zaproszenie. maluchy i mama przesłodkie i przecudne :) a jakie już duże te dzieciaki :) pięknie rosną.

zajrzałam teraz na szybko w pracy, ale na pewno jeszcze pojawie się i jakoś postaram się pomóc Słodziakom :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

I one tak przez całą dobę? 

witaj:) nie troszkę w nocy śpią:), ale teraz znowu brykają:) zamknęłam pokój, zaserwowałam śniadanie:) dzisiejsze MENU: żółtko, ser żółty, parówka drobiowa szt. 2, mleczko. Parówkę wciągnęły z mamą super:) mama dostała saszetkę, ale tylko troszkę zjadła. Teraz szykuję się do szkoły - pracy :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, danka488 napisał:

witaj:) nie troszkę w nocy śpią:), ale teraz znowu brykają:) zamknęłam pokój, zaserwowałam śniadanie:) dzisiejsze MENU: żółtko, ser żółty, parówka drobiowa szt. 2, mleczko. Parówkę wciągnęły z mamą super:) 

Żółtko wyjedzone, ser żółty też :) Teraz dałam im deser - budyń, pięknie wszystie zjadły, mama tylko wylizała miseczkę :)

Zdjęcie2219.jpg

Zdjęcie2221.jpg

Link to comment
Share on other sites

już wróciliśmy z rodzinką od weta.,budżet rodzinki uszczuplił się o 120,00 zł., ale za to wszystkie są zaszczepione i mamie wzięliśmy już fartuszek :) Pan doktor stwierdził, że są bardzo źywe, ale dzisiaj po szczepieniu mogą być z gorączką i troszkę osowiałe. Pomyślałam sobie.. przepraszam , że to napiszę " .. to dzisiaj będzie spokój " na razie brykają:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...