Jump to content
Dogomania

Operacja Parysa


Recommended Posts

Cześć,

bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu środków na operację resekcji główki kości udowej mojego psiaka Parysa. Jest to pies przygarnięty ze schroniska. Niestety biedak zwichnął biodro podczas zwykłego spaceru. Zdiagnozowano u niego dodatkowo dysplazje i byc może to było powodem. Koszt takiej operacji to ok 800-1000zł plus leki. Gorąca prośba o pomoc, bądź ewentualnie o udostępnienie naszej zrzutki.

https://zrzutka.pl/d6e6nc

Jesteśmy obecnie w słabej kondycji finansowej i taka kwota jest dla nas zbyt wysoka. Operację mamy zaplanowaną na 13.09 wiec czasu coraz mniej...

Bedziemy wdzięczni za każdą udzieloną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Klinika niestety nie udziela rat. Gdyby byl to prywatny gabinet to może by się udało... ale tu chodziło o datę,na razie jesteśmy dobrej myśli. Moze uda sie cos ponegoncjowac jeszcze w dniu zabiegu, na pewno bede próbować. Dla nas liczy sie teraz kazda zlotowka. W kazdym razie jesteśmy bardzo wdzięczni ludziom, który do tej pory nam pomogli. Świat jednak nie jest taki zły bo jest pełen dobrych ludzi, to napawa mnie optymizmem i odbudowuje moja wiare w nasz narod.

Dziękuję za odpowiedź Poker.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...