Jump to content
Dogomania

Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.


Poker

Recommended Posts

40 minut temu, konfirm31 napisał:

Z tym późniejszym wstawianiem, to całkiem źle to widzę... Lerka mnie budzi przed szóstą i dużo starań mnie kosztuje takie   opóźnienie momentu wyjścia z psami do chwili, kiedy już jest coś widać. Strach pomyśleć, że obudzi mnie jutro przed piątą rano. Brrrr

Ale ta noc jest akurat o godzinę dłuższa - tym razem zegary są cofane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2018 o 08:24, malagos napisał:

Jednak Rodzice pani Gosi wybrali innego psiaka - jednak przeważyła płeć, zawsze mieli chłopaka, i teraz już wybrali samczyka. To mały Batman z ogłoszenia na olx.

Wczoraj dostałam zdjęcia Batmanka z nowego domu - już u rodziców Pani Gosi :) psiak bardzo podobny z urody i charakteru do naszego Reksia.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies na szczęście śpi tyle, ile ja. W domu się śmieją, bo jak mnie nie ma, to babcię stawia na równe nogi zarówno w środku nocy, jak i koło 6tej, aby go wypuścić na siku... a jak ja przyjeżdżam, potrafi przespać calutką noc i calutki dzień, nie ruszy się dopóki się nie obudzę i osobiście go nie wyprowadzę. Potrafi wtedy przespać np. do 11ej, a jak choruję w domu to jest dramat, bo za nic się nie wygoni na dwór, nawet na spacer - bo ja przecież zostaję w domu, więc on musi mnie pilnować ;).

A Żabka pięknie wkomponowała się w stado, ajć aż za pięknie :)) Będziecie chyba płakać za tą gryzeldą. 

Link to comment
Share on other sites

Żaba uznała ,że musi przerobić naszą pościel na swoją modłę i wykonała ażurek .

DSC05088.JPG.33714d1ebd6706b3b82cb514f4377340.JPG

Dobrze ,że nie zahaczyła o kołdrę. Musze załatać dziurę.Na szczęście   poszwa jest dwustronna.

A poza tym jest bardzo słodka.

Wypociłam byle jaki tekst do ogłoszeń.

Żabka  - urocza sunia czeka na domek.

Mała ( 30 cm w kłębie )  8.kilogramowa , przemiła Żabka szuka najlepszego domku na świecie.

Ma dopiero 2 latka i jest wielką pieszczoszką. Jest posłuszna ,zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy , nie jest szczekliwa.

Zgodnie żyje z psami i kotem. Bardzo lubi spokojne dzieci.

Zdrowa i wysterylizowana jest gotowa do adopcji.

Informacje pod nr telefonu  xxxxxx

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

b-b , dzięki za pomoc. Gdzie chcesz dać głoszenie ?  Na OLX  mogę zrobić sama.

Szczepień nie ma.

A chcesz ogłosić małą tylko na Wrocław? :)

Mogę na innych portalach (choć jestem zdania,że OLX to najlepszy)  mogę jej zrobić na Wrocław :)

Link to comment
Share on other sites

Nie musi być tylko na Wrocław chociaż wolałabym ,że ktoś się z nią zapoznał wcześniej.

OLX zrobię sama. Jakbyś mogła, to zrób na innych portalach na pobliskie województwa np.opolskie, lubuskie , wielkopolskie.

Nr telefonu podam na PW .

Zaszczepię ją na wściekliznę , więc można pisać ,że jest zaszczepiona.

Zrobiłam ogłoszenie na OLX

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2018 o 21:01, konfirm31 napisał:

Taka jest od początku Onka Bliss. Kundelka  Lerka, od zawsze budzi mnie przed szóstą. Nawet, jak wyjdzie po 24. Oczywiście, po spacerze i śniadaniu, idzie spać. Kolację dostaje ok. 18.

moje psiaki ( kanarek też ;)) nie zwracają uwagi na godzinę i budzą wg "starego- letniego" czasu - tak, jak Lerka ;))

Link to comment
Share on other sites

Sobotnie odwiedziny, zaległości nadrabiam ,ciepłe myśli zostawiambuzki.gif

Dnia 2.11.2018 o 08:20, mari23 napisał:

moje psiaki ( kanarek też ;)) nie zwracają uwagi na godzinę i budzą wg "starego- letniego" czasu - tak, jak Lerka ;))

.. moja Taksunia, też jeszcze na 'letnim' budzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Gadu, gadu ,a ja miałam pierwszy telefon w sprawie Żabki z OLX.

Dzwoniła młoda pani z Wrocławia. Brzmi rozsądnie. Martwiła się czy sunia da radę być sama 9 godzin w domu w czasie ich pracy. Sama nie wiem. Nigdy nie zostaje na tyle ,a poza tym zawsze jest z psami i kotą. Dotychczas nie słyszałam ,żeby szczekała czy śpiewała po naszym wyjściu..

Jesteśmy umówieni na zapoznanie jutro na g. 12. I już mi serce ściska chociaż Żabsko mnie wkurzyło wczoraj , bo pogryzła kolejną pościel. Tym razem poszewkę ,a co najgorsze wygląda na to ,że pożarła dwa ok. 10. centymetrowe kawałki plastikowego suwaka. Na razie nic się z brzuchem nie dzieje.Nie widziałam też niczego w koo. Może przetrawi.

Dziś też zachowała się dziwnie do zięcia. Przyszedł po wnuka , Żabka podeszła do niego.On kucnął i miział ją pod brodą. Podeszła Loczka i w tym momencie Żaba ze szczekiem rzuciła się w kierunku zięcia. Huknęłam na nią i odskoczyła. Zupełnie nie rozumiem jej zachowania. Do wnuka zachowuje się rewelacyjnie. Na  nas nigdy się nie rzuciła.

Oczywiście powiem jutro o takich zachowaniach. Muszę uprzedzić. Może być tak ,że na tych ludzi nigdy się nie rzuci , ale na innych tak.

Trzymajcie kciuki, tym razem bardzo są MI potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Młodzi ludzie , raczej po 30. byli u nas i zapoznali się z Żabką. Bardzo nam się spodobali. Spokojni , zrównoważeni, bez pchania rąk do psa na dzień dobry.

Państwo są marynarzami. Pani już nie pływa , pan jeszcze tak. Od dawna chcieli psa ,ale właśnie ze względu na charakter pracy nie mieli go. Teraz nadszedł czas szczególnie ,że pan będzie teraz na urlopie do połowy grudnia. Z państwem mieszka siostra pani , więc ma kto chodzić na spacery.

Żabka była bardzo czujna i z dystansem ,ale podeszła i wzięła smaczki od obojga.Nawet prosiła na tylnym łapciach.

Mówiliśmy o pościeli , o rzucaniu się do nóg powiem na wizycie PA, na którą jesteśmy  umówieni w czwartek.

Oboje państwo wychowali się ze zwierzętami , szczególnie pan jeszcze w domu rodzinnym przygarniał porzucone.

Dopóki nie podpiszę umowy adopcyjnej , to jeszcze się nie cieszę ( w ogóle nie wiem czy się będę cieszyć).

W tym tygodniu zaszczepię Żabkę na wściekłość.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...