Jump to content
Dogomania
Poker

Żabka , czarna sunia u nas w BDT

Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

Ja chyba wiem, kto to :)

Do mnie dzwoniła pani Gosia z Wrocławia, ta cudna Osoba, która adoptowała od nas Reksia :)

I mówiła, ze Rodzice są zdecydowani na psa - tak ich Reksio zauroczył, i że dzwoniła do jakiejś pani z ogłoszenia na OLX i ta Pani powiedziała o dt z Żabką!... Więc pewnie to z Tobą, ewu kochana, rozmawiała pani Gosia!

Polecam ten dom, i warto porozmawiać, pokazać Żabkę Państwu :)

Oj to z pewnością ta Pani:)

Cały dzień byłam zabiegana i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa.

Bardzo Wam dziękuję za pamięć o Żabce.

Oczywiście skontaktowałam się z panią kilka godzin temu. Miło porozmawiałyśmy,  dużo opowiedziałam o suni .

Pani przeczytała wątek Żabki dzięki malagos, która podesłała link. Pani miała pokazać Żabcię rodzicom i da znać.

Zobaczymy jaki będzie efekt .

A Żabcia jest śmieszna. Jak ją wołam , to czołga się na brzusiu po dywanie.Mąż ją nazwał komandosem.

Ostatniej nocy spała wtulona we mnie. Nie było mnie kilka godzin w domu. Po przyjściu Żabcia odśpiewała swoje arie radości. Jest bardzo miła i z każdym dniem mocniej się do nas przywiązuje. Ode mnie jest już uzależniona, nie odstępuje mnie na krok.

5 godzin temu, Poker napisał:

Pani jeszcze nie dzwoniła.

A Żabcia z małą Sunią od córki robiły mi dziś rano okłady na szyję i poranną toaletę.  Obie wielkie pieszczoszki.

Fajne przytulaki:)

2 godziny temu, malagos napisał:

Jednak Rodzice pani Gosi wybrali innego psiaka - jednak przeważyła płeć, zawsze mieli chłopaka, i teraz już wybrali samczyka. To mały Batman z ogłoszenia na olx.

Widocznie to jednak ,nie miał być TEN domek!  Szkoda, nigdy się nie dowiedzą co stracili!  ważne że mały Batman ,będzie miał super domek :)  a Żabcia musi jeszcze trochę poczekać ;)

8 godzin temu, anica napisał:

Widocznie to jednak ,nie miał być TEN domek!  Szkoda, nigdy się nie dowiedzą co stracili!  ważne że mały Batman ,będzie miał super domek :)  a Żabcia musi jeszcze trochę poczekać ;)

TEN domek czasem zjawia się po dłuższym czasie, jak u mnie wczoraj np. po ponad  roku dom znalazł jamnisio Filip. Ale im dłużej tymczasowanie trwa, tym trudniej się rozstać, oj trudno....