Jump to content
Dogomania

Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.


Poker

Recommended Posts

18 minut temu, Poker napisał:

Żabcia ma wyraźną zaletę. Bardzo lubi dzieci. Dziś umizgiwała  się do 4.letniej wnusi i dała jej buzi. Fakt ,że wnusia ma niesamowite podejście do zwierzaków. Ma w swoim  domu psa i 2 koty.

Super zaleta :)

To choc wiadomo juz, ze Zabka moze trafic do rodziny z dziecmi. 

Link to comment
Share on other sites

Spotkania z panią Borzymowską są w naszym CALu czyli Centrum Aktywności  Lokalnej. Mieści się niecałe 100 metrów ode mnie.

Będę musiała  na  poważnie  skorzystać z jej porady , bo Żabucha dała  ponownie popisy złego zachowania.

Wczoraj rzuciła się do nóg koleżanki 2 razy, na szczęście nic nie zrobiła .Dziś uszczypnęła córkę w łydkę, jest siniak. Ona tak reaguje na zdecydowany krok. Co dziwne , na nasze łydki nigdy się nie rzuciła.

Po tym zdarzeniu zamknęłam ją w osobnym pomieszczeniu, bo bałam się o raczkującą wnusię.

443980778_aba20180919.jpg.b07a8e23d8a130335c8d8a759cee8c87.jpg

Z 4.letnią wnusią

1121514257_aba(2).jpg.0766378c74825ceb23417507e2231101.jpg

Przy Loczce widać jaka jest mała

1373452559_aba(1).jpg.4a479be1bdf3e7651d246c4e278e5d19.jpg

1568091289_aba(3).jpg.6fb54af1ede28c2c69952e2bdd7ccbda.jpg

plażing na tarasie w  ostatnich promieniach letniego słonka

1888769193_aba(4).jpg.b42d789164b7c4785d2e48e0dab2a10d.jpg

No a gdzie porządny pies się wyleguje?  Oczywiście w łóżku pańciów.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Może ona tak robi z ekscytacji? Lerka jak wychodzimy, łapie za pęciny Bliss i mnie. TZ ta i innych osób, nie. Nie są to w moim przypadku łapania zębami, raczej szturchnięcia nosem, ale z Bliss czasami jakiegoś kłaka wyrwie. Ogólnie, odbieram to u Lerki, jako poganianie swoich najbliźszych, żeby szybciej maszerowali. Ot, taki mazowiecki lancashire heeler ;). Czasami na nią fuknę, ale to poganianie nas, w sumie nieszkodliwe, sprawia jej tyle radości, że często odpuszczam. 

Link to comment
Share on other sites

Od pół godziny jesteśmy w domciu. Wszystko poszło  dobrze. Żabulka już sama weszła na górę po schodach. Co to znaczy młodość.

Mój ulubiony wet powiedział,że to złoty pies.Zawsze tak mówi, gdy pies podczas wychodzenia z narkozy jest łagodny. A Żabcia faktycznie była cały czas bardzo grzeczna.

Jak przyjechaliśmy ją odebrać, to mało ogonek się nie urwał na mój widok.

Doktor powiedział, że Żabka ma dużo tłuszczu w brzuszku ,aż się zdziwił. Będę musiała odchudzić ją z kilogram.

Myślę ,że trzeba będzie ją ogłaszać, bo ona i my za bardzo się przywiązujemy do siebie.

Na dniach ułożę tekst i może ktoś się zlituje i porobi jej ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...