Jump to content
Dogomania

Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.


Poker

Recommended Posts

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

 Najtrudniejsze są rozstania, szczególnie z niektórymi tymczasami.

To prawda ,ale wcale nie wytrenowaliśmy opanowywanie emocji towarzyszących oddawaniu tymczasków.

6 godzin temu, malagos napisał:

Ale to jednocześnie zadowolenie z dobrze spełnionego zadania :)

I dlatego decydujemy się na dalsze pomaganie chociaż kosztuje nas to wiele emocji.

 

Przed chwilą dzwoniła dziewczyna  z Wrocławia, która szuka towarzyszki dla swojej 1,5 rocznej jorczki  zabranej z bardzo złych warunków.

Ma podjechać dziś o 15.30.

Rozmawialiśmy  wcześniej z męże, ,że Żabce przydałoby się psie towarzystwo. Ona bardzo lgnie do Loczki, chodzi za nią przytula się.

Zobaczymy co się zadzieje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy chyba obie zadowolone.

Żabcia spisała się na medal. Ładnie podchodziła do wszystkich osób, brała smaczki, dawała łapki zachęcając do miziania.

Obiegła dom z czego bardzo się ucieszyłam. Patrzyła na mnie pytająco ,ale bez paniki w oczkach.

Do windy weszła spokojnie ,ale w trakcie jazdy była trochę przestraszona.

W samochodzie jechała bardzo dobrze.

Powiedziałam państwu o jej zapędach do gryzienia po łydkach ,ale nie przejęli się tym.

Kupili już legowisko, sznurkową zabawkę, miseczki , obróżkę i smycz. Szelki i adresatkę mają przygotować. Dali kocyk ,żeby nabrał jej zapachu i naszego domu. Chcą  pokryć koszty szczepienia na wściekłość.

Maja przyjechać w sobotę w południe ,a nam serca już krwawią.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Super - bo Żabka będzie mieć ludzi na wyłączność... swoich ludzi do gryzienia łydek :) I nowe pościele :))

 

Wolałabym ,żeby nie. Zresztą ona gryzie łydki obcych.My możemy z nią zrobić wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...