Jump to content
Dogomania

Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.


Poker

Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

Ja chyba wiem, kto to :)

Do mnie dzwoniła pani Gosia z Wrocławia, ta cudna Osoba, która adoptowała od nas Reksia :)

I mówiła, ze Rodzice są zdecydowani na psa - tak ich Reksio zauroczył, i że dzwoniła do jakiejś pani z ogłoszenia na OLX i ta Pani powiedziała o dt z Żabką!... Więc pewnie to z Tobą, ewu kochana, rozmawiała pani Gosia!

Polecam ten dom, i warto porozmawiać, pokazać Żabkę Państwu :)

Oj to z pewnością ta Pani:)

Link to comment
Share on other sites

Cały dzień byłam zabiegana i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa.

Bardzo Wam dziękuję za pamięć o Żabce.

Oczywiście skontaktowałam się z panią kilka godzin temu. Miło porozmawiałyśmy,  dużo opowiedziałam o suni .

Pani przeczytała wątek Żabki dzięki malagos, która podesłała link. Pani miała pokazać Żabcię rodzicom i da znać.

Zobaczymy jaki będzie efekt .

A Żabcia jest śmieszna. Jak ją wołam , to czołga się na brzusiu po dywanie.Mąż ją nazwał komandosem.

Ostatniej nocy spała wtulona we mnie. Nie było mnie kilka godzin w domu. Po przyjściu Żabcia odśpiewała swoje arie radości. Jest bardzo miła i z każdym dniem mocniej się do nas przywiązuje. Ode mnie jest już uzależniona, nie odstępuje mnie na krok.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Jednak Rodzice pani Gosi wybrali innego psiaka - jednak przeważyła płeć, zawsze mieli chłopaka, i teraz już wybrali samczyka. To mały Batman z ogłoszenia na olx.

Widocznie to jednak ,nie miał być TEN domek!  Szkoda, nigdy się nie dowiedzą co stracili!  ważne że mały Batman ,będzie miał super domek :)  a Żabcia musi jeszcze trochę poczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Widocznie to jednak ,nie miał być TEN domek!  Szkoda, nigdy się nie dowiedzą co stracili!  ważne że mały Batman ,będzie miał super domek :)  a Żabcia musi jeszcze trochę poczekać ;)

TEN domek czasem zjawia się po dłuższym czasie, jak u mnie wczoraj np. po ponad  roku dom znalazł jamnisio Filip. Ale im dłużej tymczasowanie trwa, tym trudniej się rozstać, oj trudno....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dawno nie pisałam o Żabce.  Generalnie wiedziemy spokojne życie. Sunia jest bardzo posłuszna, zachowuje czystość, z Loczka się przyjaźni i śpią prawie zawsze razem. Nauczyłam ją chodzenia przy nodze, oczywiście na smyczy. Jakoś nie mam rozpędu do napisania tekstu. Odstręcza mnie stres związany z decyzją czy dom jest dobry i cała procedura przekazywania tymczasi do DS.

Żeby nie było tak całkiem optymistycznie, to Żabsko ugryzło dziś w nogę 12. letnią wnuczkę. Całe szczęście ,że była w dżinsach, które uchroniły przed dziabnięciem do krwi. Na skórze były ślady od 4. kłów z lekko otartym naskórkiem.

W domu był ruch i kilka osób, które ona zna. Skoczyła znienacka , bez warkotu chyba w czasie , gdy zięć zbliżał się do mnie. Przedtem bardzo ujadała na niego, gdy wszedł do domu. Za karę zamknęłam ją na 15 minut w toalecie.

Tak śpią w kuchni na posłanku przewidzianym dla jednego psa , a mają na dole 3 legowiska.

1563609933_aba(2).jpg.76826d8350f7d3d081000a28bf749175.jpg

Zmiana łóżka

682465278_aba(3).jpg.39c56700c8c02b3abc52235d720cb778.jpg

Wylegiwanie się na słoneczku

20181014_120807.jpg.cd5475c14d21765f2e9ac47d16703115.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...