Jump to content
Dogomania

Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj zabieramy małą do siebie;  mam tremę, bo 3 suczki w mieszkaniu nie zawsze znaczy zgoda;)

Kończę przygotowanie miejsca, legowisko i inne takie tam;).

Prosimy o kciuki i ciepłe myśli:)

Jak zwykle zbrakło mi lajków, poczekam do jutra;)

Kciuki oczywiście już zaciśnięte ! Najbardziej obawiam się reakcji Zulki. Może jednak nie będzie tak źle i sunie się szybko "dogadają" i zaakceptują.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, terra napisał:

Bardzo się cieszę, że Neska ma domek :)

Jeśli sunie były zapoznane poza domem, to wszystko powinno się udać bez komplikacji, za co trzymam kciuki.

 

Zapoznanie odbyło się poza domem, zawsze staramy się w ten sposób wprowadzać nowe psy do stada.

Florka przyjęła Neskę jak koleżankę, wreszcie ma z kim pobawić się i w mieszkaniu; ale Zulce, która ma 16 lat, niedosłyszy, pomysł kolejnej suczki w domu niekoniecznie przypadł do gustu i wcale nie podziela naszego entuzjazmu;).

Neska jest cudowna  i pięknie odnalazła się w mieszkaniu - spokojna, grzeczna, respektuje hierarchię, zachowuje czystość;).

Dzisiaj rano pierwsza stała przy drzwiach i prosiła o wyjście.

I te jej aksamitne uszy... jak zamknę oczy, to wydaje mi się, ze głaszczę moją Tolę...

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

I tylko to było potrzeba ślicznotce legowisko,kanapa i ciepły dom.Jest cudowna.Trzymam kciuki aby sterylka odbyła się bez komplikacji.

Ja też ! Jeszcze tylko zabieg i będzie już "z górki" ! Faktycznie, Neska wygląda ślicznie !!! Czarne, błyszczące futerko dodaje jej wyjątkowego uroku. Sunieczko, już niedługo będziesz miała swój własny dom !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...