Jump to content
Dogomania

Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)


Tola

Recommended Posts

Wczoraj dostałam info, że w pobliżu jednego z zamojskich pawilonów handlowych od tygodnia leży nieduża, czarna sunia.

Od czasu do czasu ktoś ze sklepu wyniesie jej jedzenie, ktoś inny pogłaszcze, i to wszystko, każdy idzie w swoją stronę; były też głosy, że trzeba zadzwonić do schroniska.

A sunia czeka - sama, bez opieki - noce będą coraz zimniejsze, a ona ma króciutką sierść...

 

Parę dni temu szukałam pomocy dla malutkiej pekineczki znalezionej w lesie – sunia jest już bezpieczna i trafi pod opiekę Anuli i Bogusik.

Tej suni też będę coś szukała, może miejsce w  hoteliku, jeszcze nie wiem...

 

Suczka dostała na imię Grażynka, Grażka; jest młodziutka, delikatna, przerażona, ma wielki smutek w oczach oczy,  widać w nich  cały ból porzucenia i dotychczasowego życia.

No i jest czarna, a wg różnych opinii takim najtrudniej znaleźć dom...

 

Grażka teraz jeszcze tęskni, nie wie co się dzieje; ale jestem pewna, że tutaj zrobimy wszystko, aby trafiła do kogoś, kto nigdy już jej nie odda.

Proszę Was o kibicowanie Grażynce, o obecność, aby już nigdy nie była sama, ciepło serca jest na wagę złota.

 

Gdyby ktoś zechciał pomóc lub przeznaczyć jakąś część bazarku dla Grażki - będę bardzo wdzięczna- wszelka pomoc mile widziana.

 

V__1A09.jpg

 

Grażka vel Neska u Toli

IMGP5555.JPG

IMGP5561.JPG

IMGP5559.JPG

 

10.10.2018 Grażka vel Neska pojechała do swojego nowego domu w Warszawie

(przed adopcja sunia została wysterylizowana)

Link to comment
Share on other sites

Grażka została wczoraj złapana - na razie nie mam innego miejsca jak w naszym kojcu, w którym przebywał Funcik.

Funcik nie miał wątku, pisałam o nim na zamojskim, ale łatwiej chyba będzie, jak wszystkie informacje będą w jednym miejscu, a sunia będzie miała coś swojego...

V__AEA1.jpg

 

Ogłoszenia Grażki vel Neski:

Havanka - https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-melisa-szuka-swojej-rodziny-CID103-IDvG0Uz.html

Tola - https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-grazka-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDvHcY9.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja zjawiam się u pięknej czarnulki,jest jak dla mnie śliczna.Myśmy miały pod opieką kilka czarnych psiaków i wszystkie znalazły domki,że nie powinno być problemu.Najważniejsze,że znalazła schronienie i opiekę,nie leży pod sklepem.

Też coś dołożę na utrzymanie suni jak będę robić przelew Bogusik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najwazniejsze, że juz zabezpieczona. Teraz tylko będzie lepiej. Dla mnie ładna, wyglada jak miniaturka mojego Ciapciaka. Plusem jest jej gładziutka sierść.  U mnie Ciapciak jest jedynym z nierasowych, który nie gubi stale podszerstka i nie zostawia siersci na wszystkim. Widze, że Grażka ma identyczną sierść. Choć rzeczywiście jest ona duzym minusem na chłody.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2018 o 17:32, elik napisał:

Jak dobrze, że się nią zaopiekowałaś. Teraz się spieszę i muszę spadać, ale na pewno będę bywać u czarnej :)

Cieszę się, ze będziesz u suni:)

Dnia 9.09.2018 o 17:37, seramarias napisał:

Jaka ona ładna, wygląda na bardzo młodą sunię.

Jest faktycznie młodziutka, witaj u suni:)

Dnia 9.09.2018 o 18:06, Gabi79 napisał:

Melduję się u cudnej sunieczki

Bardzo się cieszę, zostań z nami:)

Dnia 9.09.2018 o 18:08, kiyoshi napisał:

Dziękuje Tolu za zaproszenie. Chciałabym pomóc, ale nie mam jak niestety:( śliczna czarnulka, w jakim może być wieku?

Trzymam mocno kciuki za wszystko

Obecność na wątku to też pomoc, zostań z nami :)

Dnia 9.09.2018 o 18:11, Nesiowata napisał:

A ja poproszę nr konta - wpłata jednorazowa.

Dziękuję pięknie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2018 o 18:20, Havanka napisał:

I ja melduje sie na wątku Grazki. Pomyślę nad pomocą. Suczka sliczna i młoda-to jej atuty. Troche gorzej,że czarnulka.Bedziemy więc szukac amatorów czarnych psów.

 

Dnia 9.09.2018 o 18:21, Bogusik napisał:

Ja również melduję się na wątku ślicznej czarnulki Grażki :) Wpłacę chociaż coś jednorazowo

Witaj Bogusiu, bardzo dziękuję:)

Dnia 9.09.2018 o 18:38, sonia71 napisał:

Nie wiem czy coś z tego będzie ale zapraszam na bazarek ,w części też dla Grażki

 

 

Witaj sonia, miło Cie widzieć, bardzo dziękuję:)

Dnia 9.09.2018 o 18:49, uxmal napisał:

Dziękuje za zaproszenie. Mam wolne miesjce na ogłoszenie na olx. Więc jeśli będzie Grazka gotowa do pokazania jej Światu służę pomocą.

Pięknie dziękuję:)

Dnia 9.09.2018 o 19:05, agat21 napisał:

Grażka jest prześliczna, wygląda na młodziutką. Czy na konto Zea można dla niej wpłacać? 

Można, ale można tez do skarbnika tutaj, zaraz o tym napiszę, Dziękuję bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...