Jump to content
Dogomania

Nutka- cudna pekineczka potrzebuje naszej pomocy.Nutka/Joy-11.10.18 w DS w Holandii u polskiej rodziny.


Anula

Recommended Posts

Kolejna zmiana w życiu Nutki, ale to juz ostatnia (mam nadzieję). Suni nie da sie nie kochać i wierzę, ze u Ludzi z sercem do zwierząt, miłosci jej nie zabraknie !

Tymczasem, niech beztrosko i szczęśliwie spędza czas w hoteliku. Świadomość, ze kolejny ogonek dostał wspaniały dom, solidnie ładuje akumulatory do pomocy innej bidzie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomość od Hani,że Nutka ma już paszport,została wykąpana i jutro wyrusza do Bielawy.Wspólnie z Anulą zakupiłyśmy dla Nutki  grzebień do czesania,kocyk i trochę smaczków i to będzie przekazane córce p.Beaty.Mocno zaciskam kciuki aby zniosła dobrze podróż jutrzejszą i czwartkową do Holandii.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś też już myślę o moim cudeńku.Oby jakoś szczęśliwie dotarła do swojego już na zawsze domku.Te dwa dni będą ciężkie dla Nutki,jakoś musi przetrwać ale to jest mus i ostatni mus.Chociaż podejrzewam,że znając charakter tych psiaczków to one za bardzo nie przejmują się.Na bank nie lubią być zamykane w jakiś klatkach,kontenerkach,uwielbiają swobodę w samochodzie,jazda samochodem wręcz jest dla nich przyjemnością.Mój Miki tylko patrzy kiedy otworzy się drzwi i już jest w nim i to obojętne czy jego czy też inny.Może jechać długo i nie sprawia żadnych problemów.Sądzę,że Nutka też tak ma.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2018 o 15:27, Havanka napisał:

Nuteczko, świat stoi przed tobą otworem ! Długiego i szczęśliwego życia w nowej Rodzinie !!!

Tak,dla Nutki stanie otworem i już nigdy nie będzie skrzywdzona i tego się trzymajmy.Teraz trzymajmy mocno kciuki za podróż Nutki.

Będziemy czekać z niecierpliwością na wiadomości od domku Nutkowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...