Jump to content
Dogomania

Nutka- cudna pekineczka potrzebuje naszej pomocy.Nutka/Joy-11.10.18 w DS w Holandii u polskiej rodziny.


Anula

Recommended Posts

Dziękuję Anulko za założenie wątku Nutce :) Podejrzewam,że jest z pseudo i dlatego coś ma ze zgryzem-wystający dolny ząbek.Takie psiaki mają niestety wady genetyczne co wychodzi w późniejszym czasie.Najważniejsze,że już bezpieczna i niedługo pojedzie do hoteliku,a później znajdziemy jej dobry domek :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudowna pekinusia...do kochania i rozpieszczania.

Jak ufnie patrzy a przecież tyle przeżyła. 

Nie wyobrażam sobie, co musiała czuć, sama, gdzieś na odludziu, tyle dni i nocy, głodna, porzucona...

Przypomniała mi pekineczkę Helcię , równie słodkie Stworzonko, ktora była na dt u Nutusi i znalazła wspaniały dom.

Takiego samego domku i kochających ludzi, życzę Nuteczce!

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Nie mogę się już  doczekać wyjazdu suni, chciałabym żeby miała to już poza sobą.

 

Na szczęście jest też w dobrych rękach.Jeszcze 5 dni i Nutka wyruszy po nowe życie.

Tak sądzę,że trzeba będzie koniecznie zrobić USG,ponieważ pisałaś,że Nutka ma koniec cieczki(chyba,że mi się coś ubzdurało bo do tylu psiaków zaglądam.)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Na szczęście jest też w dobrych rękach.Jeszcze 5 dni i Nutka wyruszy po nowe życie.

Tak sądzę,że trzeba będzie koniecznie zrobić USG,ponieważ pisałaś,że Nutka ma koniec cieczki(chyba,że mi się coś ubzdurało bo do tylu psiaków zaglądam.)

Chyba koniec, bo na razie nic nie ma, ale jak przyszła, to pies p. Zosi bardzo się nią interesował.

Tylko nie wiadomo, co działo się  w czasie cieczki, sunia była widziana we wsi ok. tydzień...

Ale to juz wet zadecyduje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Pewnie i tak wkrótce sterylizacja, to może szkoda pieniędzy na usg?... 

No właśnie nie wiadomo czy można lub trzeba robić sterylkę. Bo jak cieczka , to trzeba odczekać. A jak ciąża, to trzeba robić sterylkę pilnie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Śliczna Nutka, wygląda dobrze po obcięciu dredów. Wiem, że najlepiej jest zrobić usg w trzecim tygodniu po cieczce, aby stwierdzić płód, ale upewnię się jak będę z malutką u weta. Czekamy na Ciebie ślicznotko

Haniu,jak wygląda sprawa karmy,chodzi mi o suchą od Fundacji ZEA po Sali,czy została?

Myśmy zakupiły dla Dżoi i Semika 03.08.18 Animondę 24x800g i Animonda Junior 24x400g.Nie wiemy ile tej karmy zostało.Jeżeli została Animonda Junior to śmiało można ją dawać Nutce,nawet lepiej bo jest bogatsza i z wyselekcjonowanych składników.Nie ma sensu jej zostawiać dla szczeniaka bo nie wiadomo czy taki się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Anula napisał:

Haniu,jak wygląda sprawa karmy,chodzi mi o suchą od Fundacji ZEA po Sali,czy została?

Myśmy zakupiły dla Dżoi i Semika 03.08.18 Animondę 24x800g i Animonda Junior 24x400g.Nie wiemy ile tej karmy zostało.Jeżeli została Animonda Junior to śmiało można ją dawać Nutce,nawet lepiej bo jest bogatsza i z wyselekcjonowanych składników.Nie ma sensu jej zostawiać dla szczeniaka bo nie wiadomo czy taki się pojawi.

Animondy Junior zostało 10 puszek bo Hania napisała na wątku Semi i Yoy.Zostają więc do rozliczenia puszki Animonda dla dorosłych i sucha z ZEA

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli sunia nie znajdzie domku na już to mam deklarację domu tymczasowego do czasu znalezienia domu stałego.Świętochłowice,pies kastrat cziłka,dziecko jedno.Dt za karmę i weta,ew leki.

Domek sprawdzony,była wizyta PA zrobiona przez Ewu,przy innej okazji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna propozycja tym razem domu stałego.Pani mieszka na wsi,ma kastrata pekina i dwie kundlice cud urody po sterylce,w kojcu owczarka kaukaskiego lat 10 ,wychodzącego na psacery,Pani  nie pracuje,cały czas w domu.

Link do Fb https://www.facebook.com/dagmara.romanowska.1?fb_dtsg_ag=AdyO3Il9mSZ4J3F7V-hNlZaPGdWJFUEVcc3jkpBv8QmMgw%3AAdwUWH5GyuTulqqAuSHWKjaPo8xhQfjVVKzgDR21lgwFSQ

nr tel 602 853 092

Mieszka koło Nowej Soli,może podejchać po sunię do Wrocławia,gdyby się taki transport trafił.

Oczywiście na wizytę PA wyraża zgodę i ud profilu i nr tel .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Po konsultacji z Bogusik ustaliłyśmy,że Nutka pojedzie do hoteliku jak to było wcześniej zaplanowane.Po badaniach,sterylce będzie ogłaszana i będzie jej się szukać domu.

Pani chętnie pokryje koszty związane ze sterylką :) jak przejdzie procedury adopcyjne i sunia trafi do Jej domu.

Pani chętnie dorzuci teraz grosik,prosi o nr konta.Jeżeli obcym nie chcesz go podawać,może wpłacić na skarpetę a ja przeleję na wskazane konto.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam tej Pani,która jest zainteresowana adopcją Nutki ale zastanawia mnie dlaczego chce jeszcze 5 psiaka...Przecież te co ma to już "spora" gromadka więc po co jej kolejny...Jeszcze rozumiem osoby,które przygarną kolejnego psiaka czy kociaka z ulicy ale w tym wypadku to świadoma adopcja....

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bogusik napisał:

Nie znam tej Pani,która jest zainteresowana adopcją Nutki ale zastanawia mnie dlaczego chce jeszcze 5 psiaka...Przecież te co ma to już "spora" gromadka więc po co jej kolejny...Jeszcze rozumiem osoby,które przygarną kolejnego psiaka czy kociaka z ulicy ale w tym wypadku to świadoma adopcja....

Też nie znam Pani osobiście,jak i większości ludzi którym wydaję psy do adopcji.Ja mam tylko dwa psy bo mieszkam na osiedlu,moje przyjaciółki mają po 8 kotów,inna 7 psów,inna 10 ,nie mnie jest oceniać,mają warunki ,chcą pomagać,nie każdy chce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...