Jump to content
Dogomania

POMOCY-RADYSY!! nie udało się....maluszki Bąbelek i Kajunia biegają już za TM...


kiyoshi

Recommended Posts

 

Kochani,

Do Radys w ostatnim czasie trafiło 20 szczeniaczków. Od razu skontaktowałyśmy się z Kasią i decyzja była jedna-  trzeba pomóc. Wybór bardzo trudny, bo każdy maluszek chciałby wyjechać PRZEZYĆ...Kilku z tej 20tki juz za kratami nie ma ...We wtorek jest transport, jutro będe rezerwować psiątka w Radysach. Postanowiłyśmy zabrać pieska nr 2 i sunie nr 9...dlaczego tak? bo są w jednym boksie, razem z sunią- chyba mamą jednego z nich, która ma zapewnione lokum, ale bez maluchów:( We wtorek wyjedzie więc cała rodzina- sunia do domu, a maluszki do nas.

Postaramy się szybciutko poszukac im dobre domy, byle tylko były zdrowe.

Kasia przyjmie maluszki na BDT, ale potrzeba pieniązków na:

- transport

- szczepienie, odrobaczenie, ew.leczenie

- karme i podkłady

- wyróznienia ogłoszeń

BARDZO, BARDZO proszę O POMOC!!! BŁAGAM w ich imieniu

 

 

maluch22a.thumb.jpg.afb082a5c0b755f00205411c72afbb10.jpgsunia9.thumb.jpg.7069aa242c1b870596f6bf0ec3eb6e4d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE

Wpłaty

  • 30 zł od agat21
  • 15 zł od mdk8
  • 35 zł od Nadziejki
  • 20 zł od Nesiowata
  • 20 zł od Agnieszka R. (fb)
  • 50 zł od Katarzyny L. (fb)
  • 20 zł od sybil
  • 250 zł od helli
  • 200 zł Bebenek
  • 100 zł Poker
  • 50 zł Atulek
  • 100 zł od seramarias
  • 50 zł Atulek
  • 113 zł bazarek
  • 50 zł P. Irenka
  • 20 zł janka@

Wydatki

  • 200 zł transport (15.09)
  • 160 zł wet (18.09)
  • 180 zł surowica (18.09)
  • 300 zł wet (19.09)
  • 100 zł wet (22.09)

Suma: 1123 zł- 940 zł= 183 zł na dzień 25.09

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Izu poslalam choc tr

 jutro bedziesz miec na koncie

Nadziejkowe dla maluteczkow

 calem sercem

dziękuje Ewuniu, jesteś kochana:) <3

Na fb tez odezwały się 3 osoby które dorzucą grosik do transportu

 

Z gorszych wieści- transport z Radys został przeniesiony z wtorku prawdopodobnie na piątek:( a to kolejne dni dla maluszków w piekle...pośród chorób....chorób....chorób....a do tego innych zagrożeń:( bądźcie dzielne maluszki- pomoc w drodze

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, uxmal napisał:

Czy maluszki siedzą razem z dużymi psami?

Zgłaszam  się do wyróżnień ogłoeszń

chyba nie...jest symbol przy numerze kojca: SZ-2, więc myśle, że to szczeniakarnia...Nie tam gdzie była Rosa i jej rodzeństwo...ich wsadzono na boksy z dorosłymi psami:(

Wygląda na to, że w SZ-2 są tylko te dwa maluchy i mama suni

Z tego co się dowiedziałam maluchy maja ok. 8-10 tygodni

Dziękuje za wyróznienia w przyszłości- super <3

25 minut temu, agat21 napisał:

Izuniu, dziś wysłałam Ci grosik dla suniek, które są już w dt, dla szczeniorków wyślę Ci jutro.

dziękuje Agatko :)

Link to comment
Share on other sites

Moja ukochana cudna kosmiczna jedyna

 tez byla chyba .... ze szczeniaczkami

 ale ale

 trauma trauma

 bojazni

 dzikosci

 i wszytkiego bajunkala dlugie miesiace

 wszytko bylo dziwne mojej llaci

 swiatun caly byl starszny i dziwny

 trwalo b dlugo zanim zrozumiala ze nie trzeba bac wszytckiego

 nie pila wody przez ok 8 miesiecy ....

 co musiala przejsc moja cudna ....

teraz mamy jud 2 latka i 2 miesiaczunki

                         malutenki klusienki nasze

 niechaj switun bedzie piekny dla was

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Radek napisał:

Śliczne kluseczki. Teraz nie jestem w stanie zadeklarować wpłaty, ale jakby był jakiś bazarek to poproszę o info. 

witaj Radku:) dziękuje że zajrzałeś.

Bazarek będzie na pewno...bo wydatków może być sporo, byle do tego piatku wytrwać i oby juz nie było dalszych zmian

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Kasiorkę wpłacę jak maluchy wyjadą ze schronu. W razie niepamięci proszę o cynk.

Dobrze Poker- bede na bierzaco infirmowac

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Jak będzie olx, to prosze info, wyróznię im. Wszystkie takie małe bąbelki? Sa gdzieś zdjęcia pozostałych? Może też je ogłosić, tylko czy to ma sens ?

Obecnie zostalo jeszcze 11 szczeniakow

Ich zdjecia sa na stronie PsyZRadys na facebooku- nie wiem dlaczego nie pokazano ich na watku dogomaniackim

Maja ogloszenia. Na fb mnostwo udostepnien itd. Najlepiej gdyby trafily na tymczasy jak najszybciej 

W piatek jest transport z Radys do Krakowa, Bielska a potemPatrycja jedzie dalej na Katowice i Wroclaw

Wieczorem wrzuce zdjecia pozostalych pieskow- moze ktos jeszcze sie zlituje i znajdzie miejsce. Ja obiecuje wsparcie 

Kilka z tych szczeniaczkow chyba jest starszych ale sa jeszcze 2 takie calkiem male ok 8 tyg mieszcza sie na dloni

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Daleko jeszcze do piątku, ale trzymajcie się dzielnie szkraby.

Tak- trzymajcie sie maluszki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Ich zdjecia sa na stronie PsyZRadys na facebooku- nie wiem dlaczego nie pokazano ich na watku dogomaniackim

Maja ogloszenia. Na fb mnostwo udostepnien itd. Najlepiej gdyby trafily na tymczasy jak najszybciej 

W piatek jest transport z Radys do Krakowa, Bielska a potemPatrycja jedzie dalej na Katowice i Wroclaw

Wieczorem wrzuce zdjecia pozostalych pieskow- moze ktos jeszcze sie zlituje i znajdzie miejsce. Ja obiecuje wsparcie 

Kilka z tych szczeniaczkow chyba jest starszych ale sa jeszcze 2 takie calkiem male ok 8 tyg mieszcza sie na dloni

Tak- trzymajcie sie maluszki

Skoro jest transport na tyle miast, to warto wykorzystać, żeby tylko najwiecej maluchów znalazło DT. Czy mogę prosić o podanie telefonu lub kontakt do mnie 660124623. Czy ten szczeniaczek jest nadal w schronisku?  

40613462_939935402860342_5704286966514712576_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jaaga napisał:

Skoro jest transport na tyle miast, to warto wykorzystać, żeby tylko najwiecej maluchów znalazło DT. Czy mogę prosić o podanie telefonu lub kontakt do mnie 660124623. Czy ten szczeniaczek jest nadal w schronisku?  

40613462_939935402860342_5704286966514712576_n.jpg

Ten szczeniaczek jest nadal w schronie. Gdyby ktoś się zdecydował na jakiegoś, można by spróbować zebrać pieniżżki na transport. One tam nie mają najmniejszych szans na przezycie :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...