Jump to content
Dogomania

~FIGA pojechała na swoje :) No jak się nie zająć taką biedusią ze wsi?..


malagos

Recommended Posts

Dnia 18.10.2018 o 16:09, konfirm31 napisał:

A ten miejscowy Pan ze stawami, o którym wspominał Tomek? Zrezygnował? 

Miał się odezwać, teraz milczy, nie ma nawet kiedy telefonu odebrać :(

kolejny pies łazi po ulicy, a dziś suka zgłoszona - niestety, na razie do Tomka oba :(

Odsyłamy do gminy.

 

Link to comment
Share on other sites

I nadal cisza :(

były dwa telefony, jeden - buractwo takie, ze nie chcę gadać, drugi - zrezygnował na wieść o gonieniu kotów, innych psów, itp.

Dzwoniła też "moja" pani Basia z Gdańska, która kilka lat adoptowała od nas Hesię (taki dom, że nadal nie mogę uwierzyć, ze są TACY ludzie! Jak i ci od Reksia, i od Maniutki oczywiscie), pytała o stosunek Figi do dzieci. Tego też nie wiem, a to sąsiedzi  Basi szukają psa do mieszkania w bloku. Opowiedziałam szczerze o charakterze Figi - tej ruchliwosci, żywiołowości, ciągłym ruchu. Nawet jak jesteśmy w ogrodzie, ja coś tam dłubię w ziemi, czy przy drzewkach, to Figa nie zatrzyma się na sekundę, a żeby usiadła, położyła się - nie ma mowy! W kojcu poszarpane zabawki, zabieranie miski do budy (na kolanach ją wyławiam...). To nie jest pies łatwy.

Domek z ogródkiem poszukiwany.......

Link to comment
Share on other sites

Suczka uciekła z kojca gminnego, ktoś nie domknął bramki kojca, już jej w sobotę nie było jak pojechaliśmy ja karmić.

A Figa sobie żyje u nas, nikt o nią nie pyta. Potrzebne jednak zmasowane ogłoszenia, ale teraz, przed 1 listopada nikt nie myśli o adopcjach, ale kolejny weekend...to chyba dobry termin?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

malagos, wyślij mi na e-maila zdjęcia, info i kontakt do siebie (kontakt mi się zawieruszył) - ogłoszę :) Niestety, ostatnio z moich ogłoszeń podopieczni nie znajdują domów, cisza...

kochana Tyśko, zaraz wyślę, i bardzo dziękuję za odzew :) 

Figa ma dwa moje ogłoszenia na OLX  z różnymi tytułami i zdjęciami, ale i ponowne wyróżnienia już się pokończyły - to może je usunę?...

Kurcze, Tysiu, przypomnij mi swego mejla?...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, malagos napisał:

kochana Tyśko, zaraz wyślę, i bardzo dziękuję za odzew :) 

Figa ma dwa moje ogłoszenia na OLX  z różnymi tytułami i zdjęciami, ale i ponowne wyróżnienia już się pokończyły - to może je usunę?...

Kurcze, Tysiu, przypomnij mi swego mejla?...

Nie usuwaj ogłoszeń :) No chyba że ponownie je dodasz. Po prostu możesz zmienić rejon.
Proszę, powiedz mi na jakie miasto.
mail już wysyłam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2018 o 08:19, malagos napisał:

Suczka uciekła z kojca gminnego, ktoś nie domknął bramki kojca, już jej w sobotę nie było jak pojechaliśmy ja karmić.

A Figa sobie żyje u nas, nikt o nią nie pyta. Potrzebne jednak zmasowane ogłoszenia, ale teraz, przed 1 listopada nikt nie myśli o adopcjach, ale kolejny weekend...to chyba dobry termin?

czyli nie taka znów ci(a)powata... ;)

myślę, że po tych dniach ( z 4 listopada włącznie) ludzie powrócą do codzienności i wtedy jakiś domek dla Figuni odnajdzie się, bo w to, że on gdzieś jest to ja mocno wierzę!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...