Jump to content
Dogomania
elik

ZAKOŃCZONY Jeszcze tylko 24 godziny. Dodane nowe fanty :) Zapraszamy :) Są psiaki jednego człowieka, a to jest bazarek jednego psiaka :) Do 30.09.2018 r.

Recommended Posts

7 minut temu, omnia napisał:

1 za wywolawczą, 5 za wywoławczą, 8 za 10, 57c za wywolawczą poproszę :)

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków    kwietki.jpg.3f16dea19abf10d5958e8b60b4a2e6e0.jpg

Biegną zanotować      biegnie.jpg.33bee50b5ec2cc88d1bba0956695e53f.jpg

Dnia 16.09.2018 o 20:41, elik napisał:

Licytujesz fant nr 60, to mam nadzieję, że wiesz co to jest :)  Możesz mnie oświecić :) ?

60. Kto wie do czego to służy ?  :)  

.C.W -  2,00 zł

2,00 zł  -  licytuje tatankas

230449903_11(5).thumb.jpg.e0aab36685a0aefac784999e75db18d7.jpg

Na chybił trafił wydaje mi się,że obroża półzaciskowa taka insza ;) Ja będę używać jak normalnej :)

10 godzin temu, tatankas napisał:

Na chybił trafił wydaje mi się,że obroża półzaciskowa taka insza ;) Ja będę używać jak normalnej :)

Dzięki :) Tak przypuszczałam, że to może być obroża, szelki :)

Kto nabył fanty w opcji K.T. może już otrzymać swoje fanty.

Kto przyśle adres do wysyłki, otrzyma odwrotnie konto do wpłaty należności i kwotę należności. Fanty będą wysłane do 2 dni po zameldowaniu się kasy na podanym koncie.

Nie dotyczy to fantów, które podarowały cancer43 i jaguska. Wysłanie tych fantów będzie możliwe po uzgodnieniu z ofiarodawczynią.

2 minuty temu, NikaEla napisał:

To proszę mnie podliczyć 

Sorki. Nie wszystkie fanty będą mogły być wysłane przed zakończeniem bazarku  452690000_gifniewinny.gif.e5f6e7f8ca9ec62a71a5bda3c746f3b4.gif

Fanty, które podarowała cancer43 i jaguska są jeszcze w Ich posiadaniu. Umówiłyśmy się, że fanty przyślą mi po zakończeniu bazarku i tylko te, które znajdą nabywców.  Ale uzgodnię z cancer43, czy będzie mogła robić wysyłkę, bo to Ona ofiarowała te przetwory i dam odpowiedź :)

45 minut temu, elik napisał:

Sorki. Nie wszystkie fanty będą mogły być wysłane przed zakończeniem bazarku  452690000_gifniewinny.gif.e5f6e7f8ca9ec62a71a5bda3c746f3b4.gif

Fanty, które podarowała cancer43 i jaguska są jeszcze w Ich posiadaniu. Umówiłyśmy się, że fanty przyślą mi po zakończeniu bazarku i tylko te, które znajdą nabywców.  Ale uzgodnię z cancer43, czy będzie mogła robić wysyłkę, bo to Ona ofiarowała te przetwory i dam odpowiedź :)

Nie ma pośpiechu, mogę oczywiście zaczekać