Jump to content
Dogomania
elik

ZAKOŃCZONY Jeszcze tylko 24 godziny. Dodane nowe fanty :) Zapraszamy :) Są psiaki jednego człowieka, a to jest bazarek jednego psiaka :) Do 30.09.2018 r.

Recommended Posts

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Tak, chcę w KT

W takim razie ten, który jest notuję jako K.T. a jutro, jeśli jeszcze będzie ten 4-ty krem też od razu zapiszę dla Ciebie jako K.T.

1 godzinę temu, irysek napisał:

poproszę piórnik star wars za 12zł i zestaw kremów za 25zł, na noże się spóźniłam, ech

13 minut temu, elik napisał:

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków   kwietki.jpg.47b7d2483911e925850f55f435c37360.jpg

Już biegną zanotować    biegnie.jpg.4c80534c4a2c6c045fbdfa4f85101c3b.jpg

Przykro mi, ale kremów także już nie ma w opcji C.W.

Zanotowałam tylko piórnik.

8 godzin temu, dwbem napisał:

CW to chyba cena wywoławcza a KT to nie wiem. W każdym razie daję za kulę 10 zł chyba, że ktoś będzie licytował to dam więcej.

K.T. to znaczy kupuję teraz i wtedy "daje" 100% ceny wówczas obowiązującej. C.W. kuli jest 5,00 zł. Jeśli dajesz 10,00 zł to możesz powiedzieć, że wybierasz opcję K.T. i fant będzie już na pewno Twój :) Ale możesz też zostawić 10,00 zł, jako C.W. i wówczas licytacja będzie możliwa w zasadzie do ostatniej minuty trwania bazarku.

Dzień dobry, 

przepraszam za zwłokę ale "wciągnął mnie weekend" - juz jestem, poprosze koszule i butki w opcji KT i dane do przelewu.  

Pozdrawiam 

Kajutek

P.S.

sorry za podkreskenie ale nijak nie mogę tego wyłączyć na telefonie

8 godzin temu, Kajutek napisał:

Dzień dobry, 

przepraszam za zwłokę ale "wciągnął mnie weekend" - juz jestem, poprosze koszule i butki w opcji KT i dane do przelewu.  

Pozdrawiam 

Kajutek

P.S.

sorry za podkreskenie ale nijak nie mogę tego wyłączyć na telefonie

A ja przepraszam za niebyt na bazarku do tej pory. Musiałam odbyć podróż do Krakowa, co zajęło mi pół dnia :(

Ogromnie proszę podawajcie numery fantów.

Bytu nr 69 zanotowane, a jeśli chodzi o bluzeczkę, to jest zanotowana nr 76 jako K.T. czy chodzi Ci o jakąś inną jeszcze bluzeczkę?

5 godzin temu, caryca26 napisał:

Poproszę nr 10 - koszula dżinsowa w opcji KT za 16 zł oraz nr 32 sukienka za wyw.

Witam pięknie i gorąco dziękuję za pomoc dla psiaczków     1966527448_kwiatki8.jpg.f8e62efd4060ca30091cbfded3a86b3d.jpg

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Podnoszę bazarek z zaproszenia na bazarek :)

Dziękuję Boguniu i przypominam, że masz u mnie getry z któregoś z moich bazarków :) Może coś dobierzesz i wyślę Ci razem ?

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

poproszę wymiary bluzy nr 48

Przepraszam, że tak długo to trwało    32749398_gifniewinny.gif.ecdc9af8c14238c7066cc1915c828a21.gif

Już podaję :)

48. Polarowa bluza typu kangurka z kapturem.

Szerokość: między pachami 53 cm, na dole 38 cm. Długość rękawa od karku (raglan) 62 cm + 10 cm ściągacz. Długość od karku 59 cm.