Jump to content
Dogomania
elik

ZAKOŃCZONY Jeszcze tylko 24 godziny. Dodane nowe fanty :) Zapraszamy :) Są psiaki jednego człowieka, a to jest bazarek jednego psiaka :) Do 30.09.2018 r.

Recommended Posts

5 godzin temu, Poker napisał:

Czy kremy, XIV ma ją podane na jaki wiek stosować?

Trudno powiedzieć. Jest tylko opis.

Krem o delikatnej konsystencji kremu i przyjemnym zapachu, który sprawia, że poranna pielęgnacja staje się przyjemnością. Zawiera ekstrakt z imbiru, kwas hialuronowy, kolagen, olej migdałowy, D-pantenol, kompleks matująco-wygładzający oraz filtry UV.
Nawilża, wygładza i matuje skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność, przeciwdziałając jej starzeniu. Działa łagodząco i regenerująco, a dzięki zawartości filtrów, dodatkowo chroni ją przed działaniem promieniowania UV. Przy systematycznym stosowaniu sprawia, że skóra wygląda jeszcze piękniej.
Nie zawiera parabenów.
Rekomendowany jako baza pod makijaż.
Cena regularna: 49,95 zł/50 ml.

Krem na noc ze starannie dobranymi składnikami aktywnymi, użytymi w optymalnych proporcjach.
Zawiera ekstrakt z imbiru, kwas hialuronowy, kolagen, ekstrakt z białej trufli (tuber aestirum extrakt), olej migdałowy, witaminę E oraz D-pantenol.
Nawilża, regeneruje, poprawia jędrność i elastyczność skóry, chroni ją przed przedwczesnym starzeniem, wyrównuje koloryt i łagodzi stany zapalne. Przy systematycznym stosowaniu sprawia, że skóra wygląda jeszcze piękniej.
Nie zawiera parabenów.
Cena regularna: 49,95 zł/50 ml.

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

poproszę wymiary bluzy nr 48

do kiedy trwa rezerwacja obroży,  podane obwody są maksymalne ale można je zmniejszyć tak ?

Przepraszam najmocniej, dopiero się pojawiłam, a już muszę znikać.  Po powrocie, za około 1,5 godziny zmierzę i podam wymiary.

Obroże są zarezerwowane do dzisiaj. Można je zmniejszać

3 godziny temu, dwbem napisał:

CW to chyba cena wywoławcza a KT to nie wiem. W każdym razie daję za kulę 10 zł chyba, że ktoś będzie licytował to dam więcej.

Tak jak podane jest w regulaminie tego bazarku KT to 100% ceny CW  :)

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Poproszę spódniczkę zakupioną przez Sunia2000 dorzucić do moich słoiczków celem zaoszczędzenia na dwóch przesyłkach . Ja potem jej we Wrocławiu przekażę ciuszek.

Ok :)

3 godziny temu, tatankas napisał:

nr 9-noże,60 i 61 za wyw :)

Licytujesz fant nr 60, to mam nadzieję, że wiesz co to jest :)  Możesz mnie oświecić :) ?

60. Kto wie do czego to służy ?  :)  

.C.W -  2,00 zł

2,00 zł  -  licytuje tatankas

230449903_11(5).thumb.jpg.e0aab36685a0aefac784999e75db18d7.jpg

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Dziękuje za zaproszenie. Poproszę VIII, IX, XIV A i B za wywoł. oraz nr 69 KT gdyby zwolniła się rezerwacja.

Witam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków     kwietki.jpg.90f11da7fa38f2dc4775287390756c02.jpg

Biegnę zanotować    biegne.gif.891b52c491953cbb3c0608d4b03c556e.gif

EDIT

Bardzo mi przykrop, ale:

fant nr IX już licytowała za wywoławczą tatankas. Przepraszam, nie zanotowałam, ponieważ musiałam wyjść, a już już byłam spóźniona. Napisałam to kilka postów wcześniej.,

fanty nr XIV A i B wczoraj nabyła w opcji K.T. NikaEla i było to od razu zapisane, a może chodzi Ci o inny fant?

Chęć nabycia fantu nr 69 zapisałam. Jeśli do jutra rana Kajutek nie zadecyduje co z tym fantem, zapiszę, że nabywasz w opcji K.T.

45 minut temu, elik napisał:

Witam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków     kwietki.jpg.90f11da7fa38f2dc4775287390756c02.jpg

Biegnę zanotować    biegne.gif.891b52c491953cbb3c0608d4b03c556e.gif

EDIT

Bardzo mi przykrop, ale:

fant nr IX już licytowała za wywoławczą tatankas. Przepraszam, nie zanotowałam, ponieważ musiałam wyjść, a już już byłam spóźniona. Napisałam to kilka postów wcześniej.,

fanty nr XIV A i B wczoraj nabyła w opcji K.T. NikaEla i było to od razu zapisane, a może chodzi Ci o inny fant?

Chęć nabycia fantu nr 69 zapisałam. Jeśli do jutra rana Kajutek nie zadecyduje co z tym fantem, zapiszę, że nabywasz w opcji K.T.

Chodziło mi o XIV - kremy. Prosze jeden komplet w cenie KT, a drugi za wywoł. 

31 minut temu, Jaaga napisał:

Chodziło mi o XIV - kremy. Prosze jeden komplet w cenie KT, a drugi za wywoł. 

26 minut temu, Aska7 napisał:

Nie zdążyłam : (

Może jednak nie :)

Ale najpierw zanotuję, a potem odpowiem :)

EDIT

Jest w tym zamieszaniu trochu mojej winy, bo niezbyt przejrzyście oznaczyłam fanty nr XIV i XIV A i B.

Ala tak - Jaaga ma jeden krem w opcji K.T. i jeden w opcji C.W.

Aska7 ma jeden krem w opcji C.W. ale, ale kremów było 4 szt. ale w trakcie mojej rozmowy z cancer43, która ofiarowała fanty od nr I do XVII, jeden z Jej kotków zaopiekował się kartonowym opakowaniem jednego kremu. Jeśli więc nie zależy Ci Aska7 na kartonowym opakowaniu kremu, to możemy obniżyć cenę wywoławczą i będziesz miała możliwość licytowania też 2 sztuk. Czy jesteś zainteresowana takim rozwiązaniem?

14 minut temu, elik napisał:

Może jednak nie :)

Ale najpierw zanotuję, a potem odpowiem :)

EDIT

Jest w tym zamieszaniu trochu mojej winy, bo niezbyt przejrzyście oznaczyłam fanty nr XIV i XIV A i B.

Ala tak - Jaaga ma jeden krem w opcji K.T. i jede3n w opcji C.W.

Aska7 ma jeden krem w opcji C.W. ale , ale kremów było 4 szt. ale w trakcie mojej rozmowy z cancer43, która ofiarowała fanty od nr I do XVII, jeden z Jej kotków zaopiekował się kartonowym opakowaniem jednego kremu. Jeśli więc nie zależy Ci Aska7 na kartonowym opakowaniu kremu, to możemy obniżyć cenę wywoławczą i będziesz miała możliwość licytowania też 2 sztuk. Czy jesteś zainteresowana takim rozwiązaniem?

To ja chcę wszystkie mozliwe kremy w K T

1 minutę temu, Aska7 napisał:

To ja chcę wszystkie mozliwe kremy w K T

Wszystkie możliwe czyli dwa  :)  bo Jaaga nabyła jeden krem za K.T. a drugi licytuje więc jeśli ten krem bez opakowania jeszcze jest aktualny (jutro się skontaktuję w tej sprawie) to będziesz mogła licytować 2 sztuki  :)   Jedną już Ci zapisałam :)

52 minuty temu, irysek napisał:

poproszę piórnik star wars za 12zł i zestaw kremów za 25zł, na noże się spóźniłam, ech

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków   kwietki.jpg.47b7d2483911e925850f55f435c37360.jpg

Już biegną zanotować    biegnie.jpg.4c80534c4a2c6c045fbdfa4f85101c3b.jpg

3 minuty temu, elik napisał:

Wszystkie możliwe czyli dwa  :)  bo Jaaga nabyła jeden krem za K.T. a drugi licytuje więc jeśli ten krem bez opakowania jeszcze jest aktualny (jutro się skontaktuję w tej sprawie) to będziesz mogła licytować 2 sztuki  :)   Jedną już Ci zapisałam :)

Chcę w KT

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Chcę w KT

Czyli ten który licytowałaś za wywoławczą i ten który ewentualnie dołożę, chcesz za K.T. Czy tak ?  Ale ten drugi krem będzie pewny dopiero jutro.