Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

Odnośnie operacji : Lubelska Poliklinika Weterynaryjna dra Handwerkera ul.Aleja Kraśnicka 89 podejmuje się operacji za ok.1500zł + hospitalizacja 80/100zł za dobę+ leki. Druga klinika - Chiron Wet z Ul. Szmaragdowej wstępnie określiła koszt na ok.1000zł + 40zł/60zł za dobę+ leki, jednak jutro jeszcze mam się z nimi kontaktować w tej sprawie.

Hospitalizacja w obu przypadkach do 3 dni po zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Ala123, czy mogę podawać Twoje konto ludziom spoza Dogo, gdyby ktoś zdecydował się dorzucić coś dla suni? Oczywiście nie obiecuje niczego nie w swoim imieniu, ode mnie 120 poszło, ale znam paru hodowców malinois i będę ich prosić o pomoc, informując, w której klinice suka będzie operowana - to konieczne dla uwiarygodnienia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Madie napisał:

Ważne, że się podejmą. Nieustające kciuki za sunię. 

Poproszę numer konta. 

Dzięki

7 minut temu, Sowa napisał:

Ala123, czy mogę podawać Twoje konto ludziom spoza Dogo, gdyby ktoś zdecydował się dorzucić coś dla suni? Oczywiście nie obiecuje niczego nie w swoim imieniu, ale znam paru hodowców malinois i będę ich prosić o pomoc, informując, w której klinice suka będzie operowana - to konieczne dla uwiarygodnienia.

Możesz podawać, tylko wstrzymajmy się do jutra, będzie już wiadomo na 100% gdzie  odbędzie się operacja

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam Wszystkim za obecność u suni i wsparcie finansowe  :) Bez Waszej pomocy nie zrobiłabym nic. Rozliczenie będę oczywiście prowadzić, są już pierwsze wpłaty, po południu zajmę się tym.

41 minut temu, dotta1311 napisał:

Deklaruję 500 zł. na operację. Niestety, w dwóch ratach - po 250 zł we wrześniu i w październiku. Poproszę numer konta.

Dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie dlatego straciła dom - ktoś oglądający filmy na internecie oczekiwał agresywnej bestii z zębami smoka, a maliniaki są także wrażliwe, serdeczne i przytulne. Co nie przeszkadza, że szkolone na łup, nie do walki, efektownie wystartują do pozoranta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...