Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

2 godziny temu, Murka napisał:

Otrzymałam 350 zł od ali123 (bazarek), więc:

Pozostałość po hotelowaniu Czesi wynosi -132,90 zł

Dziekuję za info.

Wcześniej otrzymałam od Ali wiadomość o wpłacie 300 zł z FB, może jeszcze nie weszła jeszcze  na Twoje konto,  więc teraz Czesia jest już na plus. Jak rozliczycie między sobą to dajcie znać czy moje rozliczenia się zgadzają.

Mam pytanie, skoro Czesia nie jest już u Ciebie i nie ma już długu, czy w dalszym ciągu zostajesz jej skarbnikiem?

Link to comment
Share on other sites

wpis na FB/ 10 godzin temu -cytuję

Adopcje-Zamość

10 godz. ·

Wstawiam informacje po piątkowej rehabilitacji. Trochę z opóźnieniem ale to z uwagi na to, że Czesia nie jest naszą jedyną podopieczną. Wracając do tematu... W piątek sunia ćwiczyła na bieżni. Czasami uda jej sie noge tak ustawic, ze pare kroków zrobi bez szurania. Rehabilitantka sprawdzała czucie, odruchy. Noga do piety ma czucie potem tylko przy malym palcu cos drgnęło. Jutro kolejne ćwiczenia a niebawem wizyta u ortopedy.

czesia.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2018 o 15:08, Zagrodowy pies polski napisał:

Dziekuję za info.

Wcześniej otrzymałam od Ali wiadomość o wpłacie 300 zł z FB, może jeszcze nie weszła jeszcze  na Twoje konto,  więc teraz Czesia jest już na plus. Jak rozliczycie między sobą to dajcie znać czy moje rozliczenia się zgadzają.

Mam pytanie, skoro Czesia nie jest już u Ciebie i nie ma już długu, czy w dalszym ciągu zostajesz jej skarbnikiem?

Jak dług zostanie spłacony to dam znać. Skarbnikiem niestety zostać nie mogę.

 

Cały czas trzymam kciuki za łapinkę Czesi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czesia ma się bardzo dobrze. Jest systematycznie rehabilitowana, była na konsultacji u ortopedy. Efekty rehabilitacji też już są.

Cytuję opiekunkę:

"Cześka jest przekochana, to anioł, któremu włącza się tryb raptora co jakiś czas, ale o to chodzi :)

Ma niemożliwy apetyt, mięśnie już o wiele lepsze na tej łapce; zdarza jej się nasikać w domu, ale to często robi z ekscytacji.

Na spacery wychodzimy już dłuższe. Czasami uda jej się nogę tak ustawić, ze parę kroków zrobi bez szurania; jest lekkie czucie przy opuszce, paznokciu przy 3 paluszku ."

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko układa się dobrze, zaklimatyzowała się  w nowym miejscu, więc teraz  czekamy  na dalsze wieści z efektów rehabilitacji, która najpewniej krótka nie będzie. Powodzenia i wytrwałości życzę, a suni odzyskania sprawności w tym nowym roku.

Link to comment
Share on other sites

Info z FB:

Ciąg dalszy relacji z rehabilitacji Czesi. Sunia grzecznie współpracuje. Dzisiaj bardzo spodobała jej się żółta piłka 1f642.png:) Mamy nadzieję, że łapka wróci do całkowitej sprawności. W domu tymczasowym Czesia dzięki opiece i towarzystwu belgowego kolegi nie gryzie też łapki.

i jeszcze jeden wpis:

Czesia odwiedziła dzisiaj lecznice. Obecnie waży 27 kg. Pan doktor zapisał zastrzyki Niwalin. Jest to lek stosowany w chorobach przebiegających z uszkodzeniem nerwów obwodowych i z upośledzeniem przewodzenia bodźców nerwowych. Niedługo wizyta u ortopedy. A tymczasem Czesia pozdrawia ze spaceru 1f642.png:)

 

Jest też filmik ale nie wiem jak go skopiować  z FB na dogo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...