Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

Dnia 20.08.2018 o 06:02, elik napisał:

Mam aktualny cennik, w którym za paczkę 1 do 2 kg gabaryt B obowiązuje opłata 16,-- zł.

Czy Ty Boguniu mówisz o gabarycie A?

12.jpg.6dd798f30fe93c10bcf8e3ffc5425868.jpg

Mówiłam Elu o paczce + 

Gabaryt nie gra roli.

Do 0.5kg -12.50zł    

do 2 kg - 16zł            

do 5kg - 18zł            

do 10 - 22,50zł            

do 20kg - 27,50zł           

Zalogowałam się na elektronicznym nadawcy co pozwala mi obniżyć wysyłkę o 1zł

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Tak od sierpnia własnie

Mam nadzieję, ze od września już nie podrożeją.

Koszty tych paczek jest prawie taki sam, jak paczek gab. A

Ostatnio gdy nadawałam m.in. do Ciebie miałam zapytać o te podwyżki i zapomniałam. W najbliższych dniach znowu będę na poczcie i może nie zapomnę :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

A ja się tu spytam czy moja paczka z bazarku  dotarła do elik ?

Na razie nie mam. A jaki podałam adres?

Te ciągłe przeprowadzki zabierają mi masę czasu i powodują, że nie wiem gdzie co mam odbierać z poczty :(

Link to comment
Share on other sites

Emi  coraz pewniej się czuje i zaczyna zaczepiać rezydentów, co niestety niezbyt im  się podoba. Nadal boi się bardzo wielu rzeczy i odgłosów, ale już odważa się przemknąć jak strzała przez opuszczoną moskitierę w drzwiach do kuchni.  Hecnie wyglądało jej pierwsze pokonanie tej strasznej moskitiery. Alfik wszedł do kuchni spokojnym krokiem, a Emi zaraz za nim, tylko  że pokonała moskitierę jednym skokiem. W efekcie wylądowała na Alfiku, powalając go na ziemię i zanim on zdążył wstać, zwiała najdalej jak tylko się dało :)

Nadal ma rozwolniony stolec :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Emi  coraz pewniej się czuje i zaczyna zaczepiać rezydentów, co niestety niezbyt im  się podoba. Nadal boi się bardzo wielu rzeczy i odgłosów, ale już odważa się przemknąć jak strzała przez opuszczoną moskitierę w drzwiach do kuchni.  Hecnie wyglądało jej pierwsze pokonanie tej strasznej moskitiery. Alfik wszedł do kuchni spokojnym krokiem, a Emi zaraz za nim, tylko  że pokonała moskitierę jednym skokiem. W efekcie wylądowała na Alfiku, powalając go na ziemię i zanim on zdążył wstać, zwiała najdalej jak tylko się dało :)

Nadal ma rozwolniony stolec :(

Elu ja tak miałam z Kolą , nawet krew była w koopce.Kazali mi ją drugi raz odrobaczyć Nie pomogło, poszłam ponownie do weta , 24 h głodówki i 4 sazetki probiotyku( codziennie jedna) .Już po pierwszej dawce koopa idealna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czytalam, ze po odrobaczaniu, biegunka to normalna sprawa, ale tutaj chyba trwa ona zbyt długo...

Trzymam kciuki, by juz sam probiotyk pomógł Suni, choc wiem, ze głodówka to najlepszy lek na wiele problemow.

Super, ze suczynka odważyła się przejść przez moskitiery. Dzielna malucha!

Co jednak znaczy przykład i wsparcie statecznego rezydenta...:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Na razie nie mam. A jaki podałam adres?

Te ciągłe przeprowadzki zabierają mi masę czasu i powodują, że nie wiem gdzie co mam odbierać z poczty :(

poste Restante Bochnia. Wysłałam 16.08.

Chciałam sprawdzić gdzie jest paczka i wyskakuje mi ,że nie ma takiej przesyłki.Jutro idę na pocztę.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Poker napisał:

poste Restante Bochnia. Wysłałam 16.08.

Chciałam sprawdzić gdzie jest paczka i wyskakuje mi ,że nie ma takiej przesyłki.Jutro idę na pocztę.

To była przesyłka polecona więc powinno być widoczne, gdzie sie aktualnie znajduje.

Ja dzwonie na pocztę w Bochni, ale nie odpowiada. Chyba jutro się przejadę, bo spodziewam się też fantów na mój bazarek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Przesyłka ma nr 00159007734536265739

A to ciekawe, bo teraz sprawdziłam na stronie PP i tam pisze, że przesyłka została wpisana do księgi wydanych 20.08. Czy to znaczy, że została wydana 20.08.? Przecież przesyłka nadal jest na poczcie. Jak można wierzyć w takie sprawdzenie?

30646007_statuslistupoleconego.thumb.png.73f8a1abbf2faecececdae32524d5b92.png

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, betka napisał:

Jeśli - zapach qpek Emi jest  bardzo przykry, to  sprawdźcie kupkę na Lambliozę. Owczarki, które wyciągamy ze schronisk często mają takie własnie biegunki spowodowane lambliami :( 

Nie schylałam się, żeby powąchać. Sprawdzę jutro.  Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Figunia napisał:

Na podobne problemy dostałam kiedyś od weta dla Loni, probiotyk  Enteroferment. Teraz ma nazwę Fermactiv. Bardzo jej pomógł.

Trzymam kciuki za slicznote. Niech strachy szybko miną! 

Zapisałam sobie Aniu i popytam weta. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, betka napisał:

Jeśli - zapach qpek Emi jest  bardzo przykry, to  sprawdźcie kupkę na Lambliozę. Owczarki, które wyciągamy ze schronisk często mają takie własnie biegunki spowodowane lambliami :( 

Mój Elwis po schronie miał lamblie. Faktycznie była biegunka z krwią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...