Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

Elik, pisałaś gdzieś o guzkach swojego psa, i tworzących się ropniach. Moja Mins miała takie guzki, tłuszczaki podobno, też to czasem pękało, albo trzeba było przecinać, w końcu wet kazał wyciąć i nastał spokój. Jątrzy się to, boli zapewne, zbadaj, czy nie nowotwór i wytnij.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.08.2018 o 15:28, rozi napisał:

Elik, pisałaś gdzieś o guzkach swojego psa, i tworzących się ropniach. Moja Mins miała takie guzki, tłuszczaki podobno, też to czasem pękało, albo trzeba było przecinać, w końcu wet kazał wyciąć i nastał spokój. Jątrzy się to, boli zapewne, zbadaj, czy nie nowotwór i wytnij.

Tak. Na guzku, który już miał gdy go adoptowaliśmy zrobił się ropień. Byliśmy u wetki, zaopatrzyła to i, dostał antybiotyk i zdezynfekowała mu to czymś niebieskim. Dzisiaj już oczywiście jest tylko wspomnienie o niebieskim, ale miejsce jest suche i  wygląda zdecydowanie lepiej. Na razie nie ma innych guzków., ale jeśli się pokażą, to razem za wetka rozważę co robić. Dzięki rozi za uwagę :) Zapraszam do Emi :)

Link to comment
Share on other sites

Emi jest z nami od 15:30. Spotkanie odbyło sie jak należy na spacerze i wszystkie psiaki razem weszły na działkę. Masia przyjęła ją jak wszystkie inne tymczasy, ale Bingo wyraźnie pilnuje Emi i usiłuje ja pouczać :)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Emi jest z nami od 15:30. Spotkanie odbyuło sie jak należy na spacerze i wszystkie psiaki razem weszły na działkę. Masia przyjęła ja jak wszystkie inne tymczasy, ale Bingo wyraźnie pilnuje Emi i usiłuje ja pouczać.

Psiaki upodabniają się do swoich ludzi, dlatego Elu Twoje cundne psiaki przyjmują tymczasy z otwartym sercem!!!

Tak Bardzo się cieszę,  że Emusia już u Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Psiaki upodabniają się do swoich ludzi, dlatego Elu Twoje cundne psiaki przyjmują tymczasy z otwartym sercem!!!

Tak Bardzo się cieszę,  że Emusia już u Ciebie!!!

To miłe Gabrysiu i co mówisz i chciałabym, żeby tak było, ale coś mi się nie podoba zachowanie Alfika. Zbyt zazdrosne. Cały czas trzyma się blisko mnie i bacznie obserwuje Emi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

To miłe Gabrysiu i co mówisz i chciałabym, żeby tak było, ale coś mi się nie podoba zachowanie Alfika. Zbyt zazdrosne. Cały czas trzyma się blisko mnie i bacznie obserwuje Emi.

 

 

Alfik zazdrosny o Pańcię, kochany maluszek.

Na pewno lada dzień mu przejdzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dłuższą chwilkę mnie nie było, bo musiałam się zająć Emi :) Podszerstek wychodził jej niemal sam. Wystarczyło lekko pociągnąć i zostawał w palcach. Nie wyczesałam jej wszystkiego, bo zbyt długo by to trwało, a nie chcę jej stresować, ale i tak wyczesałam bardzo dużo podszerstka i wycięłam kilka dredów.

To efekt mojej pracy. Ale to tylko część tego, co miała na sobie Emi.

20180816_182540.thumb.jpg.9c4f9f1237d1f9519b06993d64c04110.jpg   20180816_182614.thumb.jpg.8543982bdc78093bdc648f8980369333.jpg

Przydałaby się jeszcze kąpiel, ale to dopiero za kilka dni. 

Wybaczcie, dzisiejszy dzień dał mi do wiwatu. Jak widzisz Pokerku i moje siły nie są nieograniczone

Wkleję tylko kilka zdjęć Emi, zrobionych naprędce i muszę położyć się spać. Trudno jest jej zrobić dobre zdjęcie, bo jest w ciągłym ruchu :)

20180816_185946.thumb.jpg.4ee1d8f943d6aa871b79cf47d3415371.jpg

Jest niesamowicie ciekawska i widać, że wszystko co widzi jest dla niej nowe. Bardzo boi się telewizora nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

20180816_190057.thumb.jpg.5541c09fd24708f439501cde42a6a7e0.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...