Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

Kochane Dziewczyny, już jestem z powrotem w domu, ale bez Emi :( Sunia została u znajomych na czas naszego wyjazdu na Rzeszowszczyznę. Pomimo tego, że w domu są dwa psiaki, jest pusto, cicho, smutno :(

EDIT

Wersja niech będzie jaka chce, byle była grzeczna i nie zeżarła kotka!

To jest DT zastępczy z wersją DS :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Emi! Kot może być kumplem do zabawy, warto spróbować - on też może mieć wspaniałe, rozrywkowe pomysły.

Jak na razie kota nie pożarła, a to już dobry znak :)  Wczoraj koteczka palnęła Emi łapką w policzek, a właściwie tylko dotknęła i Emi odskoczyła. Nie podjęła akcji obronnej :) A dzisiaj już było buzi, buzi z koteczką :). Teraz śpi przytulona do pluszowej owieczki,  która bawiła się razem z Alfikiem. Może śnią się jej zabawy z Alfem.

W tym domu mieszka też sunia Misia z zamojskiego schronu, która przyjechała do mnie na działkę we wrześniu 2016 roku, gdy Ci znajomi byli u nas z coroczną kilkudniową wizytą. Tak ją pokochali, że postanowili adoptować. Nie była potrzebna wizyta PA, bo znam ich i ich psiaki od wielu lat. Osiem lat temu adoptowali ode mnie Dziunię, szczeniaka trzyłapka z krakowskiego schronu. Wtedy byłam u nich pierwszy raz i była to właśnie wizyta PA. Dla Misi nie musiałam już ich sprawdzać, ani już tym bardziej teraz dla Emi. To wspaniali L:udzie z wielkim sercem dla zwierząt. W takim duchu wychowali również córkę i wnuczkę, z którymi mieszkają w domku z ogrodem. Rodzina wielopokoleniowa daje Emi las rąk do głaskania, czego Emi baaaardzo potrzebuje :) Psie towarzystwo skłonne do zabawy rozładuje energię, którą Emi posiada w nadmiarze.

Dzisiaj podczas rozmowy przypomniało mi się, że po powrocie z działki do Krakowa Emi miała być zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym. Przez ten ślub w przyszłą sobotę i konieczność przyspieszenia adopcji Emi całkiem wyleciało mi to z głowy. Ale już uzgodniłyśmy, że po okresie klimatyzacji, po 1 listopada Emi zostanie zaszczepiona.

Zdjęcia będą oczywiście :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

No i tak miało być.  A błyskawiczną adopcję poprzedniczki pamiętam. 

Pamiętasz? No bardzo się cieszę :) To była najszybsza adopcje, jaką miałam przyjemność popełnić :)

Pusto bez Emi. Wdarła się nam w serducha bardziej, niż byliśmy tego świadomi :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Z tego powodu Lala została u mnie

Gdybym mogła sobie pozwolić na trzy psy w bloku, to Emi też pewnie zostałaby z nami, chociaż jej energia czasem nas przerastała.

Był czas, że mieliśmy trzy psiaki na stałe i jeszcze po kilka tymczasowiczów.   Niestety sił już człek ma nie tyle co kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Trzymam kciuki za Emi . Sprawuj się dobrze malutka.

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

I ja trzymam kciuki za dziewczynkę :)

Dziękuję :)

Żeby tylko rozejm z kotkiem się utrzymał to będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, anica napisał:

Dobrego tygodnia okok.gif  ja wierzę w Emi!  i w przyjaźnie psio-kocie ;)

Jak najlepszego tygodnia :)

Najwyżej jeśli będzie bardzo źle, to odbierzemy Emi po powrocie ze ślubu. Dobro zwierzaków jest dla mnie najważniejsze. Tak Emi, jak i kotka.

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści :) Emi zakolegowała się z trzyłapką i obie wariują ile wlezie.  Dzisiaj przyległa kotka, a ten nic sobie z tego nie robił. Czegoś takiego zupełnie się nie spodziewałam. Na działce goniła  kotki.

Bałam się, że suni wróci sikanie w domu, ale nie. Jest ok.

Podoba się znajomym to, że sunia, gdy się czegoś przestraszy, pędzi do domu ile sił w łapkach :) głośno i czule wita córke i wnuczkę, co bardzo podoba się wszystkim :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...