Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

43 minuty temu, Anula napisał:

Nifuroksazid 100 (dawka dla dzieci).Jest jeszcze 200 ale jest to dla dorosłych.Warto mieć go w domu jako lek dyżurny.Kupuje się w Aptece.

Bardzo dziękuję Anulko :)     Podałam jej 2 kapsułki węgla i na razie już nic się jej nie przelewa w trzewiach.

Jednak na wszelki wypadek jutro  kupię ten Nifuroksazid 100.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Paczki już od sierpnia w górę poszły.

Do 2 kg było 14,50zł teraz 16zl

Mam aktualny cennik, w którym za paczkę 1 do 2 kg gabaryt B obowiązuje opłata 16,-- zł.

Czy Ty Boguniu mówisz o gabarycie A?

image.png.22e60e3a188a45cc1e2ab2ad556ae505.png

Dzisiaj będę nadawać przesyłki z bazarku to dopytam dokładnie :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowo-biżyteryjny dla Emusi:

 

Gabrysiu bardzo serdecznie dziękuję :) Panienka bez grosza przy duszy, a już koszty wygenerowała. Niedługo wyjęcie szwów i szczepienie p/wirusówkom czyli następne koszty.

Lecę  :))

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Gabrysiu bardzo serdecznie dziękuję :) Panienka bez grosza przy duszy, a już koszty wygenerowała. Niedługo wyjęcie szwów i szczepienie p/wirusówkom czyli następne koszty.

Lecę  :))

Nie ma  za co Eluniu, zaproszenia będę wysyłać dopiero w weekend

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ewu napisał:

Elu konto rozesłałam. Jak kogoś pominęłam to przepraszam i proszę się upomnieć:)

Bardzo dziękuję Basieńko :)

Z tymi bazarkami to nie do przerobienia. Rozsyłam fanty z tego zakończonego, a już przygotowuję następny bazarek dla mojej Malinki, bo  domku nie widać, a deklaracji tylko na połowę płatności na hotel.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Gabrysiu bardzo serdecznie dziękuję :) Panienka bez grosza przy duszy, a już koszty wygenerowała. Niedługo wyjęcie szwów i szczepienie p/wirusówkom czyli następne koszty.

Lecę  :))

Udało mi się dzisiaj znaleźć czas na rozesłanie zaproszeń, mam nadzieję, że zwiększy to frekwencję na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Udało mi się dzisiaj znaleźć czas na rozesłanie zaproszeń, mam nadzieję, że zwiększy to frekwencję na bazarku.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Gabrysiu  kwietki.jpg.0485dbb3ccd0d9f554de777c8935482c.jpg

Ja też  ciągle nie mam czasu :(  Robię zdjęcia do bazarku dla mojej Malwinki, bo brakuje jej połowy czynszu za hotel :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Gabrysiu  kwietki.jpg.0485dbb3ccd0d9f554de777c8935482c.jpg

Ja też  ciągle nie mam czasu :(  Robię zdjęcia do bazarku dla mojej Malwinki, bo brakuje jej połowy czynszu za hotel :(

Wiem, jak to jest Elu, oby tylko kupujący na bazarkach dopisali.

A, że o Malwinkę nikt nie dzwoni, to jestem w szoku

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Najgorsze w tym wszystkim są beznadziejne telefony.

Masz rację. Lepiej, żeby w ogóle nie dzwonili, bo tylko wkurzają,. że takie indywidua są i o psiaka się starają. Strach, że gdzieś mogą dostać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...