Jump to content
Dogomania

MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS


Recommended Posts

Myszka to młodziutka (8 miesięcy) filigranowa wilczka. Waży 7,200 kilo. Jest drobniejsza niż podobna do niej moja czerwcowa tymczasowiczka Ami, ale bardziej nabita.

Dzięki auraa przyjechała do mnie z jednej z mazowieckich wsi, gdzie przemieszkiwała u pijaka.

Groziła jej ciąża z własnym ojcem i marny koniec niechcianej, ciężarnej suni jakich na wsi zatrzęsienie.

Jest wesoła, lubi się bawić. Dzięki żonie pijaka i letniczkom z Warszawy nie jest dzika, ani strachliwa.

Została odpchlona i dwukrotnie odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, wysterylizowana. Pozostają jeszcze wirusówki po 14 września.

Myszka została wysterylizowana z funduszy Fundacji Ostatnia Szansa (Akcja Sterylizacja) :)

image.png.4bf4d29ab19dc2a03b365b6c1cc5028f.png

image.png.320d47a761961042212a113582fe20d6.png

image.png.07b225171128bfd5cc9f9a49451b990a.png

image.png.27ae56009bbefcc5380ea6e4a7e4b598.png

image.png.8f0998791149eac4ebb41297dbd209a7.png

image.png.587e7c2c9aab6319ff79aeb601d22a40.png

I filmik.

https://www.youtube.com/watch?v=Knc5nEGHo0Q&feature=youtu.be

 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia:

Wydatki:

-250 zł sterylizacja

-10 zł antybiotyk po sterylce

-50 zł czipowanie

-17 zł promocja ogłoszeń na Olx

-25 zł szczepienie na wściekliznę

-15 Fypryst na wrzesień

Wpływy:

+20 zł Nesiowata:)

+200 zł auraa:)

+250 zł Fundacja Ostatnia Szansa (Akcja Sterylizacja) :)

Stan konta plus 3 zł

Link to comment
Share on other sites

Tekst i zdjęcia do ogłoszeń.

Myszka to mała, młoda (8 miesiecy) suczka w typie mini wilczka. Sięga do połowy łydki, waży 7 kilo, dzięki czemu dostosuje się nawet do małego mieszkania. Łatwo będzie z nią podróżować.

Została zabrana ze wsi, gdzie groził jej los niechcianej, ciężarnej suki jakich tam wiele.

Jest wesoła, przyjazna, lubi się bawić z ludźmi i psami. Ma dużo uroku. Na pewno będzie znakomitym towarzyszem zabaw i spacerów.

Mało szczeka, została nauczona chodzić na smyczy.

Ponieważ jest młodziutka i pełna energii mile widziany jest aktywny dom. Bardzo wysoko skacze, szybko biega, pewnie nadawałaby się do psich sportów.

Jest wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Ma czipa.Czekają ją jeszcze szczepienia ochronne.

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Myszka przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy.

image.png.67ffeb27dc2fbc9e262760050d77298d.png

Link to comment
Share on other sites

Jest to bardzo mądra sunia. Mądrości nauczyło ją samo życie. W warunkach niepewnego jutra , kopniaka za szczenięce psoty, psiaki bardzo szybko się uczą. Jest w niej też dużo radości i ciekawości życia. Będzie z niej wspaniała przyjaciółka dla kogoś kto zobaczy w niej coś więcej niż tylko szare futerko.

Dziś diametralnie zmieniło się jej życie. mimo lęku, wszystkie zmiany zniosła wspaniale. Oby to były pierwsze kroki w dobrą przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ale cudo! I w końcu bezpieczna.

A swoją drogą - i tak miała trochę szczęścia, że żona "właściciela" o niej myślała.

Poproszę o nr konta.

Dziękuję bardzo :)

23 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Jaka cudna! Prawdziwa Myszka :) 

Mam nadzieję, że będzie miała tyle szczęścia co jej dwie poprzedniczki (moje tegoroczne tymczaski).

8 minut temu, auraa napisał:

Imię Myszka otrzymała po innej Myszy, tirówce, która była u mnie na tymczasie. Tamta Myszka już od kilku lat jest we wspaniałym domu :)

Pamiętam Myszkę :)

Link to comment
Share on other sites

Zabieg odbył się rano. Szew jak zwykle ledwo widoczny.

Mała popiskiwała trochę w samochodzie, a w domu była senna i lekko wystraszona.

Ale na łóżko miała siły wskoczyć, wiec chyba nie jest źle.

Dostała antybiotyk na sobotę i niedzielę, a w poniedziałek wizyta kontrolna.

Przy okazji zaczipowałam ją na moje nazwisko i zostały obcięte pazurki.

Za dwa tygodnie szczepienie na wściekliznę, a za cztery na wirusówki.

Chyba, że dostanie szczepionkę zbiorową.Co o niej sądzicie ?

Zacznę ogłaszać ją w przyszły weekend. Teraz należy jej się chwila wytchnienia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, auraa napisał:

nie lubię tego stanu po sterylizacji. zawsze się boję o suczki, czy wszystko będzie dobrze :(

Wczoraj się bałam, bo była senna i odwracała się od jedzenia.

Ale dzisiaj bawi się, jest wesoła i apetyt taki jak przed sterylką czyli mięso i warzywa tak, kluski niekoniecznie.

Ma zdecydowanie wiejskie smaki. Lubi biały ser, jogurt, serwatkę. Z nowości: je chrupki z ręki.

Chyba jednak ją ogłoszę, najwyżej później dołożę bardziej "eksportowe" zdjęcia.

 

Link to comment
Share on other sites

Taki tekst spłodziłam. TZ mówi, że za mało ciepły, ale więcej z siebie nie wyduszę. Tylko jeszcze kilka zdjęć dopstrykam.

Wykupiłam promowanie na miesiąc. Może się mylę, ale pomyślałam, że ona, jako pies dla koneserów, bedzie czekała na dom dłużej niż tydzień. Tfu,tfu, obym sie myliła.

 

 

Myszka to mała, młoda (8 miesiecy) suczka w typie mini wilczka. Sięga do połowy łydki, waży 7 kilo, dzięki czemu dostosuje się nawet do małego mieszkania. Łatwo będzie z nią podróżować.

Została zabrana ze wsi, gdzie groził jej los niechcianej, ciężarnej suki jakich tam wiele.

Jest wesoła, przyjazna, lubi się bawić z ludźmi i psami. Ma dużo uroku. Na pewno będzie znakomitym towarzyszem zabaw i spacerów.

Mało szczeka, została nauczona chodzić na smyczy.

Ponieważ jest młodziutka i pełna energii mile widziany jest aktywny dom. Bardzo wysoko skacze, szybko biega, pewnie nadawałaby się do psich sportów.

Jest wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Ma czipa.Czekają ją jeszcze szczepienia ochronne.

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Myszka przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...