Jump to content
Dogomania

Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe


Recommended Posts

Nareszcie mogę napisać, że od dzisiaj wieczorem Maks ma dom!!!!! Państwo super fajni, Maks od razu do nich przylgnął. Oni świadomi tego, że tą młodą energię trzeba spożytkować, a w razie czego pójść na szkolenie, żeby sie lepiej dogadywali. Nie było siły, byli przygotowani, mieli szelki, smycz i absolutną pewność, że chcą Maksa.  Anetka nie miała wyjścia i musiała jechać na wizytę. Koniec końców Maks został z Państwem w swoim nowym domu.

Jutro będziemy dzwonić i dopytywać o pierwszą noc! Jestem przeszczęśliwa, bo w końcu ktoś dostrzegł tego pięknego psa:)

Alaskan, nie dzwoniła do  mnie Pani Izabella, ale jeśli masz jakiś kontakt do niej, to napisz proszę, że ogłoszenie już nieaktualne:) 

A może w miejsce wyróżnionego ogłoszenia Maksa można wrzucić inne? Pytam, bo nie wiem. czy to możliwe:)

Bardzo serdecznie dziękuję Anecie i Arkowi za opieke nad Maksem. Pan był zaskoczony, kiedy Maks chcial wyrwać do przodu, ale na komendę "stój" wydaną przez Anetę stanął w miejscu. To zrobiło wrażenie:)

Zaraz rozliczę się do końca za pobyt Maksa w hoteliku, ale to co zostanie na jego koncie przez kilka dni zatrzymam jeszcze jeśli pozwolicie na jego koncie. Wolę upewnić się, że na pewno zostanie w swoim domu. Jestem o to spokojna, ale na wszelki wypadek...

 

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Ewa Marta napisał:

Nareszcie mogę napisać, że od dzisiaj wieczorem Maks ma dom!!!!! Pąństwo super fajni, Maks od razu do nich przylgnął. Oni świadomi tego, że tą młodą energię trzeba spożytkować, a w razie czego pójść na szkolenie, żeby sie lepiej dogadywali. Nie było siły, byli przygotowani, mieli szelki, smycz i absolutną pewność, że chcą Maksa.  Anetka nie miała wyjścia i musiała jechać na wizytę. Koniec końców Maks został z Państwem w swoim nowym domu.

Bardzo sęi cieszę!!!

39 minut temu, Ewa Marta napisał:

Alaskan, nie dzwoniła do  mnie Pani Izabella, ale jeśli masz jakiś kontakt do niej, to napisz proszę, że ogłoszenie już nieaktualne:) 

Napisałam

39 minut temu, Ewa Marta napisał:

A może w miejsce wyróżnionego ogłoszenia Maksa można wrzucic inne? Pytam, bo nie wiem. czy to możliwe:)

Można. Na jakiego psa podmienić to ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

SMS od Pana Michała:

"Maks przespał całą noc na przygotowanym dla niego posłanku. Póki co jeszcze straszy kota, kiedy ten na niego fuka:) ale tylko straszy, nie atakuje"

Napisalam Panu, żeby w takiej sytuacji spokojnie, ale stanowczo powiedział mu "nie" a jak Maks odejdzie, od razu go pochwalil i dał smaczka. Państwo dokładnie tak robią. Napisał, że nie jest źle, bo Maks naprawdę słucha i komendę "Nie wolno" ma opanowaną. 

Dostałam dwa zdjęcia, ale nie chcą mi w tej chwili zgrać się z telefonu. Wgram je później:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...