Jump to content
Dogomania

Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe


Recommended Posts

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Opłaciłam wyróżnienie za to ogłsozenie 17,81 zł.

I oglądalność od razu podsoczyła

 

Od: dzisiaj 
Do: 26 wrz

751896373_1_94x72_max-odmieni-twoje-zyci

Max odmieni twoje życie! Adoptuj!

Za darmo

 0
 Promowane do 28 wrz
Statystyki
 Wyświetleń: 104
 Tel: 2
 Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.08.2018 o 19:18, Alaskan malamutte napisał:

I oglądalność od razu podsoczyła

 

Od: dzisiaj 
Do: 26 wrz

751896373_1_94x72_max-odmieni-twoje-zyci

Max odmieni twoje życie! Adoptuj!

Za darmo

 0
 Promowane do 28 wrz
Statystyki
 Wyświetleń: 104
 Tel: 2
 Obserwuje: 3
 

Oglądają i nie dzwonia... Może myślą:)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił wczoraj w sprawie Maksa Pan z Holandii. Pan z żoną szukaja psa, który lubi spacerować a nie leżeć tylko na łóżku. Ma być młody, średni i ładny. Problem w tym, że tam gdzie Pan mieszka psy muszą być spokojne i nie przeszkadzać innym.

Na moje pytanie jak zamierza zapewnić Maksowi odpowiednią dawkę ruchu i kontaktu z innymi psami nie miał pomysłu. Maks miałby cały czas chodzić na smyczy, bo inaczej nie może. 

Co by się stało gdyby zaczął szczekać, czy niszczyć w domu? Tego Pan też nie wie. 

Pytam, dlaczego szuka psa w Polsce. Ano dlatego, że w Holandii są stare psy i trzeba za nie zapłacić 300 euro:( Powiedziałam Panu, że my szukamy Maksowi domu, który będzie znim dużo spacerował, który pozoli mu na kontakt z innymi psami, bo on to uwielbia. Nie jest to dom Pana:(

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Ewa Marta napisał:

Zadzwonił wczoraj w sprawie Maksa Pan z Holandii. Pan z żóna szukaja psa, który lubi spacerować a nie leżeć tylko na łóżku. Ma być młody, średni i ładny. Problem w tym, że tam gdzie Pan mieszka psy muszą być spokojne i nie przeszkadzać innym.

Na moje pytanie jak zamierza zapewnić Maksowi odpowiednią dawkę ruchu i kontaktu z innymi psami nie miał pomysłu. Maks miałby cały czas chodzić na smyczy, bo inaczej nie może. 

Co by się stało gdyby zaczął szczekać, czy niszczyć w domu? Tego Pan też nie wie. 

Pytam, dlaczego szuka psa w Polsce. Ano dlatego, że w Holandii są stare psy i trzeba za nie zapłacić 300 euro:( Powiedziałam Panu, że my szukamy Maksowi domu, który będzie znim dużo spacerował, który pozoli mu na kontakt z innymi psami, bo on to uwielbia. Nie jest to dom Pana:(

Całkowity brak serca, zupełnie, jakby o mebel chodziło, a nie o żywą istotę.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gabi79 napisał:

Całkowity brak serca, zupełnie, jakby o mebel chodziło, a nie o żywą istotę.

Święte słowa Gabi. 

Nie istotę, która ma być członkiem rodziny ...tylko sportowy sprzęt do wycieczek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pan z Holandii szuka psa w Polsce, bo tu ma za darmo, a tam musi zapłacić 300 euro. A paliwo na trasę z Holandii do Polski i z powrotem to ma za darmo ?  To tez spory koszt...

Skoro Pan taki obliczony, to nie powinien mieć żadnego psa, bo raz, ze każde euro będzie liczył pięć razy i zastanawiał się, czy warto wydać na zwierzaka, a dwa, to pies pewnie ma być do ozdoby, a samego psiaka w tym wszystkim jakoś zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny telefon. Pani zauroczona Maksem, ale w domu ma małego maltańczyka. Na pytanie co będzie, jak Maks kochający inne zwierzaki będzie skakał na psiaka i zachęcał go do zabawy Pani powiedziała, że to będzie problem... Poprosiła jednak o spotkanie z Maksem. Namawiałam Pania na to, żeby przyjrzała się mniejszym psiakom w hotelu, na co Pani mówi, że to Maks zdobył jej serce. 

Wysłałam ankietę do wypełnienia, ale nie dostałam z powrotem wypełnionej i Pani zamilkła. A generalnie miałam wrażenie, że bardzo plącze jej się język i jest pod wpływem... 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Ewa Marta napisał:

Kolejny telefon. Pani zauroczona Maksem, ale w domu ma małego maltańczyka. Na pytanie co będzie, jak Maks kochający inne zwierzaki będzie skakał na psiaka i zachęcał go do zabawy Pani powiedziała, że to będzie problem... Poprosiła jednak o spotkanie z Maksem. Namawiałam Pania na to, żeby przyjrzała się mniejszym psiakom w hotelu, na co Pani mówi, że to Maks zdobył jej serce. 

Wysłałam ankietę do wypełnienia, ale nie dostałam z powrotem wypełnionej i Pani zamilkła. A generalnie miałam wrażenie, że bardzo plącze jej się język i jest pod wpływem... 

O masz !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...