Jump to content
Dogomania

Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe


Recommended Posts

NIe mam odzewu w sprawie wpłaty 100 zł od dobrego duszka z dogo, wykreśłiłam więc jej deklarację.

Maks dostał za to 200 zł od anonimowego darczyńcy spoza dogo. Zawsze jak piszę o tym anonimowym darczyńcy korci mnie, żeby napisać chociaż inicjały tych dobrych ludzi, ale muszę się stosować do ich decyzji i pozostaną anonimowi. Bardzo serdecznie dzięujemy za wpłatę:)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze byłoby wkleić link do ogłoszenia...

Tymczasem poproszę o tekst, ja go trochę "podrasuję" i wrzucę na OLX. Zdjęcia są na wątku widzę..

Ale dałam do pieca wczoraj... Podesłałam PW do kogoś innego ALASKASN MALAMUTE, a nie do Ciebie. Dzisiaj poprawiłam pomyłkę i przesłałam treść do Ciebie. Przepraszam, byłam pewna, że dostałas ode mnie wczoraj tekst. 

Ellig zrobiła już ogłoszenie na FB:)

Zrób może na Katowice na początek:) Bardzo dzięuję:)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, betka napisał:

 

15 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

???????? Ale że jak??? I Ewa Marta o tym nie wie?????

Też mnie na moment zatkało:) Pomyślałam, że to niemożliwe, bo z Anetą jesteśmy w częstym kontakcie i nie mogła mi nie powiedzieć:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2018 o 23:47, Ewa Marta napisał:

NIe mam odzewu w sprawie wpłaty 100 zł od dobrego duszka z dogo, wykreśłiłam więc jej deklarację.

Maks dostał za to 200 zł od anonimowego darczyńcy spoza dogo. Zawsze jak piszę o tym anonimowym darczyńcy korci mnie, żeby napisać chociaż inicjały tych dobrych ludzi, ale muszę się stosować do ich decyzji i pozostaną anonimowi. Bardzo serdecznie dzięujemy za wpłatę:)

 

38985062_1788273404543745_869638411089084416_n.jpg.94ffe828be3aa9a41c58003f840cde34-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...