Jump to content
Dogomania

Cudowna 4miesięczna Pepsi po pobycie w BDT pojechała do DS. Powodzenia kochana sunieczko!!!


Gabi79

Recommended Posts

12 godzin temu, Onaa napisał:

O jaki śliczny nietoperz :D.

Witaj Reniu!!!

Cudna jest prawda?

12 godzin temu, MALWA napisał:

Śliczna suczka !

Najbardziej podoba mi się komentarz Dusi Duszki, bo mała rzeczywiście wygląda jak krzyżówka, tyle, że ta mała przypomina mi raczej doga, choć uszy już zajecze.

Gdzie ona teraz jest i gdzie ma trafić do BDT ?

Witaj MALWA!!!

Pepsi jest w BDT u mamy Klaudii (misiadg).

Ktoś na FB zainteresował się sunią.

Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to krzyżówka psów w typie owczarka niemieckiego z miksem malinois. Maliniaki w szczenięctwie maja takie gigantyczne uszy, a nogi długie jak dog:-)

Na pewno będzie potrzebny aktywny dom - prawdopodobnie będzie bardzo łatwa do szkolenia, ale i wymagająca wiele ruchu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Sowa napisał:

Dla mnie to krzyżówka psów w typie owczarka niemieckiego z miksem malinois. Maliniaki w szczenięctwie maja takie gigantyczne uszy, a nogi długie jak dog:-)

Na pewno będzie potrzebny aktywny dom - prawdopodobnie będzie bardzo łatwa do szkolenia, ale i wymagająca wiele ruchu.

 

9 godzin temu, Sowa napisał:

https://www.olx.pl/oferta/owczarek-belgijski-malinois-CID103-IDvbyzi.html#0aeb21ca43;promoted

Czy to nie jest ta sama fotka? i cena do negocjacji? Ja mam problemy ze wzrokiem, więc proszę, niech ktoś porówna fotki.

 

 

8 godzin temu, bou napisał:

Nie wydaje mi się...ta z ogłoszenia ma ciemne,prawie czarne podgardle i "kołnierz",ta nasza jest jasna w tych miejscach.

Sowa, bou, witajcie u Pepsi!!!

To inna sunia, tamta z ogłoszenia jest inaczej umaszczona, ma inne uszka, oczka I chyba grubsze łapki.

 

Info sprzed chwili:

Wczoraj Pepsi miała odwiedziny I w środę jedzie do DS w Krakowie

Dom z ogrodem, ludzie psiolubni - studenci zootechniki.

Mam nadzieję, że to będzie super dom.

Nowi właściciele sami pokryją koszty weterynaryjne  I transport.

 

W imieniu Klaudii oraz Jej mamy bardzo serdecznie dziękuję Pani Magdzie (znajomej ewu) za pożyczenie klatki kennelowej.

A Wam wszystkim za obecność na wątku.

Mama Klaudii ma obiecane zdjęcia.

Póki co, trzymajmy kciuki za środę I za aklimatyzację maleńkiej

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super. Ponieważ maliniaki są mi szczególnie bliskie i mieszkam w Krakowie - jeśli nowi właściciele mieliby na to ochotę, oferuję parę lekcji wychowania suni nieodpłatnie. Malinois są psami pierwszego zauczenia - to znaczy, że WSZYSTKIE pierwsze wskazówki przyjmują za obowiązujące. Jeśli pierwszy raz, często nieświadomie,  nauczymy nie tego, czego chcemy, pies nas inaczej zrozumie - potem odkręcić jest szalenie trudno. A ona ma w sobie coś z malinki.

Jeśli moja pomoc będzie mile widziana - proszę o kontakt przez priv.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Super. Ponieważ maliniaki są mi szczególnie bliskie i mieszkam w Krakowie - jeśli nowi właściciele mieliby na to ochotę, oferuję parę lekcji wychowania suni nieodpłatnie. Malinois są psami pierwszego zauczenia - to znaczy, że WSZYSTKIE pierwsze wskazówki przyjmują za obowiązujące. Jeśli pierwszy raz, często nieświadomie,  nauczymy nie tego, czego chcemy, pies nas inaczej zrozumie - potem odkręcić jest szalenie trudno. A ona ma w sobie coś z malinki.

Jeśli moja pomoc będzie mile widziana - proszę o kontakt przez priv.

Bardzo serdecznie dziękuję, przekażę Klaudii, aby przekazała DS ( taki głuchy telefon, ale nic na to nie poradzę).

Sowa, byłabym bardzo wdzięczna gdybyś  jako ekspert ocenila zachowanie Pysi, której zdarza się  ugryźć swoją Panią

 

Link to comment
Share on other sites

Mam info od Klaudii

Wczoraj Pepsi pojechała do nowego domu.

Państwo przywieźli ze sobą szeleczki, smycz itp. , byli bardzo przejęci,

pytali, jaką karmę je sunia. Obiecali wieści.

Powodzenia kochana sunieczko!!!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim kibicującym cudnej Pepsi!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...