Jump to content
Dogomania

Pies zyga piana, wysikuje cala wode


dante23324242

Recommended Posts

1 godzinę temu, dante23324242 napisał:

Nie mam pojecia co zrobic, rasa psa to york w wieku 5 lat, pieskowi nic sie nie chce robic, widac ze jest w bolu, w tym momencie lezy w cieniu i odpoczywa

Jak najszybciej pójść do weta,zapewnić psu zimną wode do picia.Nie czekaj,idz do psiego lekarza.

Być może to udar cieplny,byc może zatrucie?

Link to comment
Share on other sites

Bylem dzis u weterynarza (mieszkamy w uk) dal mi 10 tabletek i powiedzial ze mam dawac 2 polowki dziennie rano i w nocy, powiedzial ze zrobia badanie ultradzwiekiem jutro i ze jest szansa ze to zakazenie przy pochwie ale nie wydaje mi sie bo pies wyglada duzo lepiej niz rano, mozecie mi doradzic ile wody mam dawac pieskowi? moja mama nie bedzie chciala zaplacic 1000 funtow za operacje wiec mozliwe bedzie uspanie :/ jesli to jest zakazenie

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, dante23324242 napisał:

Bylem dzis u weterynarza (mieszkamy w uk) dal mi 10 tabletek i powiedzial ze mam dawac 2 polowki dziennie rano i w nocy, powiedzial ze zrobia badanie ultradzwiekiem jutro i ze jest szansa ze to zakazenie przy pochwie ale nie wydaje mi sie bo pies wyglada duzo lepiej niz rano, mozecie mi doradzic ile wody mam dawac pieskowi? moja mama nie bedzie chciala zaplacic 1000 funtow za operacje wiec mozliwe bedzie uspanie :/ jesli to jest zakazenie

Wody nie ograniczaj,niech pije ile zechce.

Mam nadzieję,że to nie ropomacicze,a jeśli,to operacja uratowałaby jej wtedy życie...ale może antybiotyki pomogą...

Skąd znasz cenę za ewent. operację?Pytaliście weta?

W razie czego - pytaj u innych wetów o koszt,w UK ceny u wetów mogą sie bardzo różnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...