Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich dogomaniakow


Madzinka

Recommended Posts

:multi: Na imie mi Magda,32 lata,od 2 msc szczesliwa posiadaczka czarnego dogusia Xedosa Aarona z hodowli Jag-Sza.:loveu:Moj babel ma teraz 4 msc i mam nadzieje,ze mozemy tu u was zagrzac miejsce.
Buziole dla wszystkich i specjalne cmoki dla naszych obfaflunionych przyjaciol:loveu::lol:.


P.S.W domciu mamy jeszcze yorkusia Maxa i 3 tchorzofretki :evil_lol:.Kochamy wszystko co lapki ma,ale dogi jednak najbardziej :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzinka']:shake:..nie jestem i nie wiem kiedy bede.Mialam zaplanowane na koniec kwietnia,ale nie wyjdzie.:placz:
A ty jakiego dogusia masz i skad?????I powiedz ,ile z nim wychodzilas,jak mial 4 msc????[/quote]


Mam czarnego dożka z hodowli Giant's Causeway z Krakowa (po Yuriy Moloseum):grins:
Jak miał 4 miesiące wychodziłam z nim na 5 spacerów ok (30-40 min każdy), a teraz (ma 2 lata) na 3 spacerki i to wychodzi ok 5 h na dzień :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Super!!!!!Powiem Ci,ze kazdy mimowil,nawet wet,ze z dogiem to malutko.Wiec chodzilismy doslownie tylko na siusiu.Terza od 2 tygodni moze latamy z nim po 3-5 razy dziennie plus 2-3 razy w tygodniu taki dlugi spacer po lesie albo nad rzeka.Powiedz mi jeszcze:)...jaki duzy jest Twoj babel???Moze robilas pomiary jak byl mniejszy????Moj wazy teraz 37 kg i ma 66 cm.Powstawiaj jakies fotki:)J anie wstawiam,bo jeszcze nie umiem hihi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']Witam z Wrocka :) Szczególnie "naszego kuzyna" z Jag-Szy :)[/quote]


"Kuzyna" powiadasz????No mnie rowniez bardzo,bardzo milo:).Zdarzalo mi sie zagladac na wasz homepage:).Sliczne psiaki:loveu:.
O ile czegos zas nie pokrecilam i to faktycznie wasz:multi:



Monis,piekny piesio:).Jest po prostu cudowny:).Powiedz mi,jak sie focie wstawia,to wrzuce pare Aarona:roll:.Kurde jak pomysle,ze moj majac 4 msc wazy prawie tyle co Twoj wazyl w 5 msc,to chyba nie chce wiedziec,jakie monstrum z niego wyrosnie:shake:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...